Bebek Beslenmesi

Bebek beslenmesi

Sorular & Cevaplar

Tümünü Gör

Hangi mama kilo yapıor

Bebegimin reflüsü var antireflü mama kullaniorum 1 ayda 100gram aldi normal mamaya gecicem ne kullanicam bilemedim... devamı

Acil yardım edin annişler

Merhaba anneler benım 11aylık oglum var eylulun 13ünde 1yasında olucak ve ben gene hamıleyım 2.5aylık emzırmeyı kesmem gerekiyormus ama benım oğlum hep emmek istiyor uyuycagı zaman hemen memeye yaklas... devamı

Ek gıda dönemi

Merhaba sevgili anneler Ek gıda dönemimiz geldi de çattı. 6.ayımıza girmek üzereyiz yavaş yavaş bazı şeyleri tattırarak bir yerden başlamalıyım diyorum. Önce ev yapımı yoğurtla günde 1 kere 1-2 tatlı... devamı

Ek gıda

Oğlum beş bucuk aylık oldu ek gıda'ya başlayınca mama yi azalttı ne yapmalıyım geceleri bile içmez oldu... devamı

İşte Karşında Süper Bebek Besinleri (Selam Protein, Merhaba Mineral)

Bebeğine yedireceğin her gıdanın miniğinin gelişiminde etkisi var. Bu etkinin maksimum seviyede olumlu olabilmesi için seni bebek beslenmesinin süper gıdaları ile tanıştıralım.

Karen Ansel ve Charity Ferreira'nın NTV Yayınları'ndan çıkan Bebek ve Çocuk Yemekleri'nden aldığımız bu süper gıdalar, yüksek enerji ve besleyicilik değerine sahipler.

Burada da işin A, B, C'sini yazdık, mutlaka okumalısın: A'dan Z'ye Bebek Beslenmesi Rehberi

Afiyet Olsun: Ayşe Öner’den 12 Ek Gıda Önerisi

Bebeğin her geçen gün büyürken, sabırsızlıkla beklediğin konulardan birinin ek gıdaya geçiş olduğunu biliyoruz. Ama bu süreci doğru yönetmen çok önemli. Bebeğine hangi besini, nasıl sunacağını bilmelisin.

Sana yardımcı olmak için, ünlü doğum koçu ve hamile eğitmeni Ayşe Öner'in "Hamilelik, Doğum ve Bebek Bakım Kitabı" içinden 12 ek gıda önerisini bu yazıda derledik. Oku ve ek gıda besinleri hakkında her şeyi öğren!

Başlamadan önce daha fazla bilgi edinmek ister misin: Başlangıçta Her Şey Püreydi: Ek Gıdaya Geçiş Rehberi

Hafta Hafta Hamilelik

Tebrikler, hayatının en heyecan verici ve mucizevi dönemine hoş geldin! Muhtemelen şimdiden hamile gibi hissetmeye başladın. Haftalar geçtikçe vücudundaki değişiklikleri de göreceksin. Hafta hafta hamilelik bölümünde neler göreceğini öğrenmek için hemen okumaya başla!

Görüntüle

Bebek İsimleri

Bu aracımızı kullanarak doğacak bebeğinize vermek istediğiniz ismi, kökenlerini öğrenerek bulabilirsiniz.