Sezaryen Doğum Yapan Ünlüler

Televizyonlarda en güzel halleriyle görmeye alıştığımız ünlü isimler de birer anne! Tabii ki içlerinde türlü sebeplerle sezaryen doğumla bebeklerini kucaklayanlar da var. Bakalım sezaryen doğum yapan ünlüler hangileri?

Demet Akalın

Kızı Hira’yı 2014 yılında kucağına alan Demet Akalın, doğum yaptığında 41 yaşındaydı. Bu yüzden yaşı gereği, normal doğumu gözünün kesmediğini söyleyerek bebeğine sezaryen doğum yöntemi ile kavuşmuştu.

Geç Yaşta Anne Olan Ünlüler

Tuba Büyüküstün

İkiz kızlarına 2012 yılında kavuşan Tuba Büyüküstün, bebeklerinden birinin ters gelmesi nedeniyle epidural anestezi ile sezaryen doğum girmiş. Ama sonra verdiği röportajlarında gönlünden hep normal doğum yapmak istediğinin geçtiğini söylemiş.

TV Dünyasının Fedakar Emziren Ünlüleri!

Ebru Şallı

Ünlü model Ebru Şallı, ilk hamileliğinde suyunun erken gelmesi nedeniyle hemen sezaryen doğuma alınmış. Bu nedenle ikinci çocuğunu da sezaryen ile dünyaya getirmek durumunda kalmış.

Ünlüler Anne Olmakla İlgili Neler Söylemiş?

Esra Erol

Ekranların sevilen yüzü Esra Erol, ilk hamileliğinde yaklaşık 15 saat kadar doğun sancısı çekmiş ancak buna rağmen doğumu başlamamış. Bu yüzden epidural anestezi ile sezaryen doğuma alınmış.

Sibel Can

Sibel Can, 3 çocuk annesi ünlülerimizden ve 3 çocuğunu da sezaryen doğumla dünyaya getirmiş. Sezaryeni tercih etme sebebi ise normal doğum sancılarından korkuyor olmasıymış. Ayrıca 3. çocuğunu da Amerika'da dile getirmiş.

Amerika'da Doğum Yapan Ünlüler

Buse Terim

Fatih Terim’in kızı, ünlü blogger Buse Terim de doğumu için sezaryeni tercih eden ünlü isimlerden birisi. Terim, spinal anestezi alarak rahat bir doğum gerçekleştirdiğini söylemiş.

Hangi Ünlü Hamileyken Neye Aşerdi?

Pelin Karahan

2 çocuk annesi olan Pelin Karahan, ilk çocuğunu normal doğumla dünyaya getirmiş. İkinci çocuğunda ise sezaryen doğum yapmayı tercih etmiş.

Doğumdan Sonra Kilo Vermek Bu Ünlü Anneler İçin Nasıl Bu Kadar Kolay Oldu?

Ece Erken

Son ana kadar normal doğum istediğini söyleyen Ece Erken, beklenenden erken doğum sürecine girmiş ve bu yüzden doktorunun yönlendirmesiyle sezaryen doğuma girmiş.