TV Dünyasının Fedakar Emziren Ünlüleri!

Hem bebek hem anne sağlığına olan faydalarını göz önünde bulundurup, minik bebeğini anne sütüyle besleyen ünlülerimiz!

1. Gülşen

Gülşen, anne olmadan önce bebeğinin bakımıyla bizzat ilgileneceğini açıkladı. Ünlü popçu, Azur Benan’ı doğurduktan sonra anneliğiyle bu sözünün arkasında duruyor.

Yıl boyunca gittiği konserlere bile bebeğini yanında götüren şarkıcı, yoğun temposuna rağmen oğluna vakit ayırmaya özen gösteriyor. Bu da Instagram’da “süt zamanı” diyerek paylaştığı bir emzirme fotoğrafı.

Kopyala yapıştır çocuklar: Hık Demiş Burnundan Düşmüş: Birbirine Çok Benzeyen Ünlü Anneler ve Çocukları

2. Tuba Ünsal

Tuba Ünsal oğlu Civan’ı emzirirken paylaştığı kareyle Gisele Bündchen’e gönderme yapmış. Gisele’nin çekim arasında çektirdiği emzirme fotoğrafından sonra objektif karşısına geçerek kendi fotoğrafını paylaşan Tuba Ünsal, kuaförde paylaştığı karenin altına “Gisele de kimmiş? Ben tekim!” yazmış.

Kim var kim yok: Olaylar Olaylar: Hamile Kaldıktan Sonra Evlenen 17 Ünlü

3. Gisele Bündchen

Gisele Bündchen tam bir emzirme aşığı ve bebeğini emzirmek için mekan, sınır tanımıyor. Birleşik Devletler’de emzirmenin gerekli olmadığını düşünen insanlara tepki gösteren ünlü model, emzirmenin küresel olarak kanunlaştırılması gerektiğini düşünüyor. Hatta ve hatta annelerin en az altı ay bebeklerini emzirmek zorunda olmasını söylüyor.

Gisele Bündchen, görmüş olduğun fotoğrafı anne sütünün önemine dikkat çekmek için kız kardeşine çektirmiş.

Pek şahaneler: Yeni Trend: Anne Sütünden Yapılan Takılar

4. Pink

Yukarıda görmüş olduğun fotoğraflar iki çocuk annesi olan Pink’in yakın zamanlarda minik oğlu Jameson’u emzirirken sosyal medyada paylaştığı kareler.

Pink, kadınların bebeklerini halka açık alanlarda emzirmesini normalleştirmek ve bu konuda tüm anneleri cesaretlendirmek amaçlı sosyal medya üzerinden başlatılan “brelfie” hareketine destek verenlerden. Ünlü şarkıcı, açık alanlarda emzirmekle ilgili, önemli olanın kendi kızının konforu olduğunu ve bu yüzden kimsenin ne düşündüğüyle ilgili hiçbir şeyin umrunda olmadığını söylüyor.

İlk çocuğu Willow’u da uzunca bir süre emziren Pink, emzirmenin son derece sağlıklı ve doğal bir eylem olduğunu savunuyor.

Cesur ve güzeller: 17 Ünlü Anne Hangi Doğum Şeklini Tercih Etti?

5. Angelina Jolie

Angelina Jolie 2008 yılında Knox ve Vivienne isimli ikiz bebeklerini doğurmuştu. Bir bebeği doyurmak bile tek başına zorken ikiz bebekleri büyütmenin zorluğunu az çok tahmin edersin.

Jolie ilk etapta ikizlerini aynı anda emzirmeye çalışmış. Ancak bunda zorlanınca sırayla emzirme yöntemine geçmiş. Daha uzun süren bir yöntem olsa da çok daha kolay olduğu kesin.

Sevmesi iyi, bakımı zor: Çifte Mutluluk: Ünlü İsimler ve İkiz Bebekleri

6. Kim Kardashian

Gündelik hayatını sosyal medyada sıkça paylaşan Kim Kardashian, katıldığı bir davetten paylaşımda bulunarak emzirme pozu vermeyi ihmal etmemiş. O defile senin, bu davet benim derken bebeğini emzirmeyi es geçmeyen bir fenomen kendisi! İlk fotoğrafındaki Gisele Bündchen esintisini de kaçırmadık.

Hala geç sayılmaz: "Artık Çok Geç!" Deme: 35 Yaşından Sonra Anne Olan 12 Ünlü

7. Doutzen Kroes

İki çocuk annesi olan Doutzen Kroes, Instagram hesabında bebeğinin beslenmesi için süt sağma makinesi kullanırken paylaştığı fotoğrafıyla bir hayli ilgi toplamıştı. İş koşuşturmacasından emzirmeye fırsat bulamayan ünlü annelerin de diğerlerinden pek farkı yok anlayacağın.

Hayat kurtarıyor, demedi deme: Anne Sütü Sağma ve Göğüs Pompası Kullanımı Hakkında Merak Ettiğin Her Şey!

8. Salma Hayek

Kızı Valentina’yı 2007 yılında doğuran Salma Hayek, emzirme için mücadeleye yardım adına düzenlenen UNICEF seyahatinde karşılaştığı yeterince beslenememiş bebek görüntüsü karşısında çok sarsılmış. Çok fazla sütü olmasına rağmen tam da bebeğini sütten kesmeyi düşündüğü bu dönemde bir hafta, bir ay derken kızını emzirmeye devam etmiş.

Erkenden anne olan ünlüler: Gencecik Yaşında Bebeğini Kucağına Alan 12 Ünlü

9. Naomi Watts

Naomi Watts, anneliğe adım attığı günlerde tüm gününün süt üretmekle geçtiğini söylüyor. Emzirme döneminde yalnızca uykusuz değil; aynı zamanda beyninin bir kısmı kesilip çıkarılmış gibi hissetmiş. İşin bir de gece yarısı uyanıp bebeğini emzirme tarafı olduğunu da unutmamak lazım tabii.

Onlar hep göz önündeydi: Hamile Haliyle Ekranlarda Boy ve Karın Göstermekten Çekinmeyen 17 Ünlü