İstanbul Avrupa Yakasında Kapısını Çalabileceğin 10 Hamile Beslenme Uzmanı

Hamileliğinde kilo kontrolü yapabilmen, sağlıklı beslenmen ve bebeğini sorunsuz bir şekilde kucağına alabilmen için profesyonel bir desteğe mi ihtiyaç duyuyorsun?

Senin için İstanbul Avrupa Yakası’ndaki 10 hamile beslenme uzmanını bu yazıda sıraladık.

Karşının hamilesiysen, bunlara bak: Hamilelikte Beslenmeyi Senin İçin Sağlıklı Hale Getirecek İstanbul Anadolu Yakasındaki 7 Diyetisyen

1- Diyetisyen İrem Çelik Tütüncü

Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü’nden mezun ve yaklaşık 11 yıllık bir deneyime sahip olan Diyetisyen İrem Çelik’in uzmanlık alanlarından biri hamilelik dönemi beslenmesi!

Diyetisyen İrem Çelik; verimli bir hamilelik geçirmen, kilo alımını düzenlemen ve bebeğinin en sağlıklı şekilde dünyaya gelmesi için sana gereken tüm destekleri verecek. Bakırköy’de hizmet veren beslenme uzmanlarında biri olan Diyetisyen İrem Çelik Tütüncü’nün iletişim bilgilerine profil sayfasından ulaşabilirsin.

“Sağlıklı Beslenmek Önemli Ama Yapamıyorum” Diyen Hamileler İçin Altın Bilgiler

2- Melekber Deniz Beslenme ve Diyet Danışmanlığı

Kişiye özel beslenme programı, hamilelikte kilo kontrolü ve beslenme ile ilgili tüm ihtiyaçlarını danışacağın Bayrampaşa diyetisyenlerini arıyorsan sana Melekber Deniz Beslenme ve Diyet Danışmanlığı’nı önerebiliriz.

Melekber Deniz Beslenme ve Diyet Danışmanlığı, hamileliğin boyunca ve sonrasında sana gereken tüm desteği hem birebir hem de online olarak verecek. Eğer iletişime geçmek ve daha fazla bilgi almak istersen merkezin profiline bakabilirsin.

Şimdi biraz daha titizlenelim: Hamilelikte Güvenli Beslenmenin Yollarını Biliyor musun?

3- Cansu Yalçın Sağlıklı Beslenme ve Yaşam

Cansu Yalçın, Yeditepe Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü’nden mezun ve “gebelikte beslenme ve ağırlık yönetimi (kilo alma-verme)” konusunda uzman hamile diyetisyenlerden birisi. İstanbul Beylikdüzü’nde hizmet veren Yalçın, gebelik öncesi, sırası ve sonrası için ihtiyaç duyduğun tüm desteği sana sunacak.

Öncelikle fazla kilolarından kurtulmanı sağlayarak işe başlayacak olan Cansu Yalçın, bebeğine ve sana fayda sağlayacak tüm gıdaları içeren özel bir beslenme programı hazırlayacak. Devamında da emzirme ve doğum sonrası kilo verme ile ilgili tüm soruları ona danışabilirsin.

Cansu Yalçın Sağlıklı Beslenme ve Yaşam’ın iletişim bilgileri profilinde, bakmadan geçme!

Hamilelikte Beslenme Hafta Hafta Nasıl Olmalı?

4- Diyetisyen Erkan Uludağ

İstanbul Esenyurt’ta hizmet veren Diyetisyen Erkan Uludağ, “Erkan ULUDAĞ Diyet ve Sağlıklı Yaşam Merkezi” bünyesinde beslenme ve sporu bir araya getiren diyetisyenlerden biri. Merkezinde kurduğu hamile pilatesi stüdyosuyla danışanlarının gıda alımını düzenlerken aynı zamanda doğru egzersizlerle kilo kontrolü yapmalarını sağlıyor.

Bu yenilikçi anlayışıyla tüm beklentilerini karşılayacak olan Diyetisyen Erkan Uludağ’ın iletişim bilgilerine ve daha fazla bilgiye ulaşmak için profil sayfasını incelemelisin.

Hamilelikte Beslenme Programı: Hamileler Ne Yemeli?

5- Diyetisyen Simge Adıgüzel

Diyetisyen Simge Adıgüzel, 2016 yılından beri Çapa Beslenme Ofisi’nde hamile kadınların ideal kiloya ulaşması, dengeli beslenmesi ve sağlıklı bir gebelik geçirmesi adına çalışmalar yapıyor.

Eğer sen de Fatih-Çapa civarında hizmet veren bir diyetisyen arıyorsan Simge Adıgüzel’le iletişime geçmeni tavsiye ederiz. Bilgileri profilinde, bakabilirsin.

Hamilelikte Halsizlikle Savaşmana Yardımcı Olacak 8 Besin

6- Uzman Diyetisyen Müge Özyurt Şafak

Hamile kadınların başucu rehberlerinden biri olan “Bir Diyetisyenin Hamilelik Günlüğü” kitabının yazarı olan Uzman Diyetisyen Müge Özyurt Şafak, kendi tecrübeleri ve bilgilerini harmanlayarak danışanlarına hizmet veriyor.

Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü’nden 2007 yılında mezun olan uzmanımız, kişiye özel programlar hazırlıyor, hamilelik boyunca sağlıklı beslenme ve kilo kontrolü konusunda yardımcı oluyor.

Uzman Diyetisyen Müge Özyurt Şafak, Şişli diyetisyenlerinden biri. Daha fazla bilgi için profil sayfasını ziyaret edebilirsin.

Hamilelikte Beslenme Hakkında Bilmen Gereken Her Şey!

7- Diyetisyen Deniz Şafak

Uzmanlığı hamile, emzikli kadın, bebek ve çocuk beslenmesi üzerine olan Diyetisyen Deniz Şafak, Nişantaşı’nda hizmet veren uzmanlarımızdan biri. Çalışma alanı özellikle hamileler üzerine olduğu için ihtiyaçlarını ve isteklerini en iyi şekilde karşılayacak uzmanlardan olan Şafak, kilonu kontrol altına alman ve bebeğini sağlıkla dünyaya getirebilmen için sana yardımcı olacak.

Eğer Diyetisyen Deniz Şafak’ın çalışma şartlarına ve iletişim bilgilerine ulaşmak istersen profil sayfasına tıklaman yeterli!

8- Diyetisyen Ayşe Tuğba Şengel

Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyet Bölümü’nden mezun olan Ayşe Tuğba Şengel, beslenme danışmanlığından edindiği bilgi birikimini ve tecrübelerini birleştirdiği paylaşımlarını dijital medya üzerinden de gerçekleştiriyor. Bununla birlikte "cepte diyetisyen" sloganı ile online diyet danışmanlığı da sağlıyor.

İstanbul Beşiktaş'ta hizmet veren, hamile diyetisyenlerinden biri olan Diyetisyen Ayşe Tuğba Şengel hakkında daha fazla bilgi için profiline bakmalısın.

Bu bilgiler de önemli: 7 Adımda Hamilelikte Beslenme Nasıl Olmalı?

9- Diyetisyen Özden Kaçar

Nişantaşı Ar Estetik bünyesinde hizmet veren Diyetisyen Özden Kaçar, hamileler için yalnızca kilo kontrolü değil; gebelikte görülen sağlık sorunlarının çözümü için de destek veriyor. Uzmanımızın mide bulantısı, bel, sırt ağrısı ve bunlara benzer beslenmenin etki ettiği çeşitli problemlerle ilgili önerileri sayesinde çok daha rahat bir hamilelik geçireceksin.

Bu özel bilgileri almak ve sağlıklı bir gebelik geçirmek için Diyetisyen Özden Kaçar’la iletişim kurmalısın. Bilgileri profilinde mevcut!

10- Diyetisyen Hale Taşgın

Diyetisyen Hale Taşgın, Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü’nden mezun olduktan sonra çeşitli hastanelerde ve spor merkezlerinde görev yapmış. Edindiği bilgiler ve tecrübesi ile anne adayları için en uygun kişisel beslenme programlarını ve hamile egzersizlerini önerebilecek olan Taşgın, Nişantaşı’nda bulunan kliniğinde hizmet veriyor.

Diyetisyen Hale Taşgın’ın iletişim bilgileri ise profilinde!

Hamilelikte Egzersiz Yapmanın Sana ve Bebeğine Sağladığı 12 Fayda