Diyetisyen Ayşe Tuğba Şengel

Diyetisyen Ayşe Tuğba Şengel

Randevu/Bilgi Alın

Firma ile iletişime geçmek için

Fiyatlandırma

Danışma ücreti
Birebir görüşme paketi
Online görüşme paketi

Çalışma günleri

Hafta içi
Hafta sonu

Danışma türü

Birebir görüşme
Online görüşme

Özellik

Egzersiz desteği
Vücut kitle ölçümü desteği
Sağlıklı beslenme eğitimi desteği
Psikolojik destek programı
Görüntülü görüşme desteği
Telefon görüşmesi desteği
Mesajla takip desteği
Kan Tahlilleri ve Tıbbi Anamnez Değerlendirmesi desteği
Emzirme döneminde sağlıklı beslenme desteği
Doğum sonrasında sağlıklı kilo verme desteği

Kontrol Süresi

Haftada 1
2 haftada 1
Ayda 1

Beslenme ürünü satışı yapılıyor mu?

Evet
Hayır

Bebek beslenmesi danışmanlık desteği veriliyor mu?

Evet
Hayır

Hakkında

Diyetisyen Ayşe Tuğba Şengel, 2010 yılında Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünden mezun olmuştur. Birçok, özel ve devlet hastanelerinde toplamda 8bin kişiye birebir danışan tecrübesi mevcuttur. Hizmet verdiği kurumlar arasında, Ankara Numune Hastanesi, Hacettepe Üniversitesi Hastanesi, İstanbul Sarıyer İsmail Akgün Devlet Hastanesi bulunmaktadır. 

2016 yılından itibaren İstanbul - 4.Levent bölgesinde kendi kliniğinde ekibiyle beraber hizmet vermektedir. Uzmanlık alanları arasında, obezite, kilo kontrolü, zayıflama, kilo alma, özel durumlarda beslenme ve hastalıklarda beslenme bulunmaktadır. 

Diyetisyen Ayşe Tuğba Şengel’in mesleki ilgi alanları arasında obezite, zayıflama ve kilo alma programları, hamilelik ve emziklilik dönemi beslenmesi, çocuk ve bebek beslenmesi, kalp damar hastalıkları, diyabet, hipertansiyon karaciğer hastalıklarında beslenme, genç ve çocukluk çağı obezitesi, anoreksiya ve blumia nevroza hastalıklarında ve klinik vakalarda beslenme yer almaktadır. Anne adayı anneler, hamilelikte beslenme, emziklilik dönemi beslenmesi, çocuklarda beslenme ve çocukluk çağı obezitesi alanlarında da hizmet vermektedir. Hamilelikte beslenme veya emziren anne gibi örnek diyet listelerine aysetugbasengel.com üzerinden bakabilirsiniz.

Hamilelikte Beslenme ve Örnek Gebelik Diyeti: https://aysetugbasengel.com/hamilelikte-beslenme-programi-hamile-diyeti/ Örnek Emziren Anne Diyet Listesi: https://aysetugbasengel.com/emziren-anne-diyeti-ornek-diyet-listesi/

Beslenmeden kaynaklanan sağlık sorunlarında, obezite, kilo yönetimi, sağlıklı beslenme, hastalıklar ve diğer özel tıbbı durumlarda beslenme ve diyet programı planlayan Diyetisyen Ayşe Tuğba Şengel, uzakta olan danışanlarına “Cepte Diyetisyen” mobil uygulaması ile sağlıklı beslenme diyet listeleri oluşturmaktadır.

İletişim

Konaklar Mah. Akcam Cad No: 3 D: 19 Beşiktaş İstanbul