Bebek Fotoğraf Çekiminde Uzman 10 İstanbul Bebek Fotoğrafçısı!

Bebeğin doğduktan sonra en çok şaşıracağın şeylerden biri nasıl bu denli çabuk büyüdüğü olacak! Her geçen gününü, ayını ve özel günlerini ölümsüzleştirmek, hafızana kazımak isteyeceksin. Bunun için, bebeğinin fotoğraflarını çekecek profesyonel fotoğrafçı arıyorsan bu yazı tam sana göre. Daha fazla vakit kaybetmeden aşağıda yer alan bebek fotoğrafçısı İstanbul önerilerimize bir göz atmaya ne dersin?

1. Başak Başol Photography

1979 İstanbul doğumlu olan ve hayvanseverliği ile ön plana çıkan Ayşe Başak Şenoğlu, profesyonel hayatında fotoğrafçılık alanında pek çok eğitim almış ve hala kendini fotoğrafçılığın spesifik alanlarında geliştirmeye devam eden fotoğrafçılardan biri.

İstanbul ilinin Beykoz ilçesinde doğum, bebek, düğün ve özel gün fotoğraf çekimleri yapmakta olan Başak Başol, özellikle profesyonel bebek fotoğrafları çekiminde oldukça başarılı işler ortaya koyuyor.

Başak Başol'un çalışmaları hakkında daha detaylı bilgi edinmek, hayalindeki konsepte özel fiyat bilgisi almak ve aklına takılan diğer tüm detayları öğrenmek için Başak Başol Photography profil sayfasında yer alan iletişim formunu doldurarak kendisiyle iletişime geçebilirsin.

2. Burçin Çobanoğlu

İstanbul ilinin Göztepe ilçesinde hizmet vermekte olan Burçin Çobanoğlu, doğum fotoğrafları ve profesyonel bebek fotoğraf çekimleri yapıyor. Fotoğrafçılığın yanı sıra hizmet verdiği müşterilerine mentorluk yaptığını da belirten Burçin Hanım’ın geçmiş çalışmalarını incelemek ve konsepte özel fiyat bilgisi almak için profil sayfasında yer alan iletişim formunu doldurabilir ve Burçin Çobanoğluile iletişime geçebilirsin. Bunun yanında hayal ettiğin konsepti kendisine anlatarak aklına takılan tüm detayları da sorabilirsin.

3. Burcu Yetiş

Yeni nesil aile fotoğrafçılığı yapan Burcu Yetiş, kendi stilini yaratmış olan profesyonel bir isim. Bebeğinin en değerli ve bir daha tekrarlanmayacak anlarını muhteşem karelerle ölümsüzleştirirken bunları yüksek kalitedeki özel tasarım albüm setleriyle sunuyor.

Yenidoğan ve bebek çekimlerin için; güvenebileceğin, seninle empati kurabilecek, yaratıcı öneriler sunacak fotoğraf hizmeti arıyorsan, iletişim formunu doldurarak Burcu Yetiş'e ulaşabilir, bilgi ve randevu talep edebilirsin.

4. Ayşegül Çetinel

İstanbul Anadolu yakasında Ümraniye ilçesinde hizmet vermekte olan Ayşegül Çetinel, hamile fotoğrafçılığı, doğum fotoğrafçılığı ve bebek fotoğrafçılığı yapıyor.

Özellikle iç mekan çekimlerinde oldukça başarılı işler ortaya koyan Ayşegül Hanım, birbirinden farklı konseptlerle bebeğinin bu özel anlarını ölümsüzleştirebilecek alternatiflerden biri olmaya aday diyebiliriz.

Eğer sen de hayalindeki konsepti anlatmak, bu konsepte özel bir fiyat bilgisi edinmek ve bebek fotoğrafçısı fiyatları hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak istersen profil sayfasında yer alan iletişim formu üzerinden kendisiyle iletişime geçebilirsin.

5. Neş'e Kübra Photography

Neş'e Kübra Yüksel, çektiği fotoğraflarda estetiğe, şıklığa ve duygusallığa çok önem veriyor. Bebeğinin yenidoğan döneminde, diş buğdayında, kırk uçurma ve doğum günü gibi özel günlerinde Neş'e Hanım'ın gözüne güvenebilirsin.

Eğer sen de hayalindeki konsepti anlatmak, bu konsepte özel bir fiyat bilgisi edinmek ve bebek fotoğrafçısı fiyatları hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak istersen profil sayfasında yer alan iletişim formu üzerinden kendisiyle iletişime geçebilirsin.

6. Özlem Gülbay Photography

İstanbul'un Üsküdar semtinde hizmet vermekte olan Özlem Gülbay Photography, bebeğinin hayata gözlerini açtığı anları ve büyüme evrelerini karelere taşımaktan büyük bir keyif alıyor.

Bir ailenin heyecanına tanık olmanın, en güzel anlarını paylaşmanın en büyük mutluluğu olduğunu belirten Özlem Gülbay, fotoğrafçılığı bir iş değil; hayat tarzı olarak görüyor.

Eğer yenidoğan ve bebek anılarını; profesyonellik, müşteri memnuniyeti ve kaliteyi ön planda tutan Özlem Gülbay ile yakalamak istersen, formu doldurarak iletişime geçebilirsin!

7. Medya Bal

Medya Bal profesyonel ve sanatkar ekibi ile her bütçeye uygun paketleri, albüm çekimi, doğum belgeseli, organizasyon çekimleri, etkinlik sırasında sıcak satış, video çekimi, kısa klip, helikopter çekimi, jimmy jib gibi hizmetleri ve tecrübeleri ile 2007 yılından beri hizmet veriyor.

Bebeğinin hayata gözlerini açtığı o anda, heyecanına şahitlik eden firma, her geçen gün artan tecrübesi ve heyecanıyla Medya Bal olsun istersen, hemen iletişime geç!

8. Şengül Pallı Doğum Fotoğrafları

Türkiye'nin ilk doğum fotoğrafçısı olan Şengül Pallı, doğum anlarını ölümsüzleştiren en başarılı isimlerden biri. İlk mesleği ebelik olan fotoğrafçı, Marmara Üniversitesi'nde fotoğraf eğitimi aldıktan sonra doğum fotoğrafları çekmeye başlayarak, çeşitli şehirlerde sergiler açtı ve ilgiyle karşılandı.

Profesyonel ve titiz çalışmalarıyla takdir toplayan Şengül Pallı, birçok ünlünün de ilgisini çekerek, onların doğum fotoğraflarına imzasını attı. Hakkında daha detaylı bilgi edinmek istersen, profil sayfasında yer alan iletişim formunu doldurarak iletişime geçebilirsin.

9. Maria Demir Doğum Fotoğrafçısı

Doğum fotoğrafçısını diğer tüm fotoğrafçılardan ayıran en önemli özellik, hiçbir kurgu olmadan gerçek bir hikayenin içinde profesyonellikle durabilme yeteneği. Maria Demir, bir doğum fotoğrafçısında olması gereken tüm bilgi ve deneyimi, muhteşem karelerle birleştiriyor.

Hayatına giren bebeğinle kendini en mutlu hissettiğin günlerde, bu özel anları yakalaması için Maria Demir'in tecrübesinden faydalanmak istersen, profilinden hemen iletişime geç.

10. Öykü Özgen

İstanbul ili Beylikdüzü ilçesinde hizmet vermekte olan Öykü Özgen, Kocaeli Üniversitesi Görsel İletişim Tasarımı alanında eğitim aldıktan sonra kendini fotoğrafçılık alanında uzmanlaştırmış bir fotoğrafçı.

Kamu kuruluşlarında ve özel kuruluşlarda stüdyo fotoğrafçılığı yaparak profesyonel alanda pek çok başarılı iş ortaya koyan Öykü Hanım’ın geçmiş çalışmalarına göz atmak ve bebek fotoğrafları albümü hakkında konsepte göre değişen fiyatlar hakkında bilgi almak için profil sayfasında yer alan iletişim formunu doldurabilir ve kendisiyle iletişime geçebilirsin.