Maria Demir Doğum Fotoğrafçısı

Maria Demir Doğum Fotoğrafçısı

Randevu/Bilgi Alın

Firma ile iletişime geçmek için

Teslim süresi

1 haftadan az
1-2 hafta
2-4 hafta
4-8 hafta
8+ hafta

Ne kadar önce iletişime geçmeliyim?

1 haftadan az
1-2 hafta
2-4 hafta
4-8 hafta
8+ hafta

Çekim türü

Hamilelik
Doğum
Yenidoğan
Bebek
Aile
Mezuniyet
Vaftiz
Babyshower
Doğum günü
Kırk uçurma

Çekim özellikleri

Stüdyo çekimi
Şehirdışında çekim
Evde çekim
Dış mekan çekimi
Yurtdıında çekim
Aksesuarlı-kostümlü çekim
Konsept çekim

Paket içeriği

Orjinal kopya teslim
Fotoğraf teslim
Albüm teslim
Poster teslim
Kanvas tablo
Film teslim

Hakkında

Hayatınızdaki tüm hikayeler, hikayenin baş rolünde olsanız da kimi zaman yavaş yavaş hafızanızdan silinerek kaybolur. Maria Demir'in ustaca yakaladığı fotoğraflar, en özel anlarınızı koruyor ve sizin için saklıyor.

Bebeğiniz ve sizin en özel anlarınızdan biri olan doğum anını ölümsüzleştiren doğum fotoğrafaları da işte bu yüzden çok önemli. Bebeğiniz ve tüm sevdiklerinizle beraber kendinizi en mutlu, en özel hissettiğiniz, hayatınızda bir çok ilkin yaşandığı bu günde, o anların hiçbirini kaçırmadan yakalamak için Maria Demir bilgi ve deneyimle sizlere büyük bir zevkle eşlik edecek.

Doğum fotoğrafçısını, diğer tüm fotoğrafçılardan ayıran en önemli özellik, hiçbir kurgu olmadan gerçek bir hikayenin içinde profesyonellikle durabilme yeteneği. Fotoğrafçı her ne kadar fotoğraf çekmek için yanınızda olsa da, bulunduğunuz yerin bir hastane olduğunu, her şeyden önce en önemli şeyin sizin ve bebeğinizin sağlığı olduğunu unutmamalı. Öncelikle hastane kurallarını, ameliyathanede ve doğumhanede nerede duracağını, steril ortamı bozmaması gerektiğini bilmeli. Bununla birlikte doktorlara ve diğer çalışanlara rahatsızlık yaşatmadan çalışmalı. Bu tecrübe ve bilgi birikimiyle yola çıkıp, sanatsal gözle anlarınızı yakalayan bir doğum fotoğrafçısı ile çalışmanın önemi büyük.

Maria Demir, bir doğum fotoğrafçısında olması gereken tüm bilgi ve deneyimi, muhteşem karelerle birleştiriyor.

İletişim

İstanbul Bakırköy'de freelance olarak hizmet vermektedir.