İstanbul'da 10 Aile Fotoğrafçısı Önerisi!

Aile fotoğrafları ile güzel anları saklayabilir, tüm aile fertlerini bir araya getirip mutlu anları ölümsüzleştirebilirsin. Yıllar sonra gülümseyerek bakacağın fotoğraflarının olması için, başarılı bir aile fotoğrafçısından yardım almayı düşünür müsün? Eğer cevabın evet ise, senin için hazırladığımız İstanbul aile fotoğrafçısı seçeneklerini değerlendirmeni öneririz.

1. Dilara Ceyhan

2010 yılında Grafik Tasarım bölümünden mezun olan Dilara Ceyhan, üniversite öğrenimi süresince aldığı fotoğrafçılık eğitimlerini meslek haline getirmiş; aldığı eğitimleri birleştirerek ortaya özgün işler çıkartmış. Bir doğum fotoğrafçısı olan ve ilk çekimini 2009 yılında yapan Dilara Ceyhan'ın aile fotoğraf çekimi konusunda da başarılı çalışmalar ortaya koyduğunu belirtelim.

Çektiği fotoğraflara kendinden bir şeyler katan Ceyhan'dan fiyat, içerik ve konsepte dair bilgiler almak için profilindeki formu doldurabilirsin.

2. Özlem Turan

İstanbul'un Sarıyer ilçesinde bulunan Özlem Turan, 1996 yılında ODTÜ İşletme Bölümünden mezun olduktan sonra reklam ve pazarlama sektöründe çalışmaya başlamış. Ancak fotoğraf aşkı galip gelmiş ve mesleğini bırakmış. O günden bu yana profesyonel fotoğrafçılık eğitimleri alıp çekimler yapan sanatçı, 13 senedir bu alanda hizmet veriyor.

2008 yılında bebeğini kucağına aldıktan sonra kendisindeki değişimi fotoğraflarına yansıtarak bebek ve aile fotoğrafları üzerine yoğunlaşan fotoğrafçı, önemli olanın anı yakalamak olduğunu düşündüğü için fotoğrafları da bir o kadar detay ve anlık güzelliklerden oluşuyor.

3. Pemra Yüce Lifestyle

Mimar Sinan Üniversitesi Fotoğraf Bölümü mezunu olan ve still life fotoğraf üzerine de yüksek lisansını tamamlayan Pemra Yüce, işinin uzmanı olarak yıllardır fotoğraf çekiyor. 1997 yılından beri çocuk ve bebek fotoğraflarının yanı sıra profesyonel aile fotoğraf çekimi de yapıyor.

Çalışmalarını Maslak ilçesinde Pemra Yüce Lifestyle adı altında devam ettiren fotoğrafçıdan fiyat almak için formu doldurmanı öneririz.

4. bebekfotom

İstanbul Küçükçekmece'de bir stüdyosu bulunan aynı zamanda evlerde de çekim gerçekleştiren bebekfotom'un ekibi, Levent Yıldız (Fotoğrafçı), Emine Zaboğlu (Fotoğrafçı, Asistan) ve Behice Taşçı (Fotoğrafçı, Hemşire) olmak üzere 3 kişiden oluşuyor. Bu ekibin tüm isteklerini dinleyip ortaya mükemmel işler çıkaracağına emin olabilirsin.

Işık, süsleme ve benzer tüm ihtiyaçları temin eden bebekfotom, aile fotoğraf çekimi konusunda da çok iddialı ve bu çekimleri en az yendioğan çekimleri kadar severek yapıyor. Biz bebekfotom'un profilini muhakkak incelemeni öneriyoruz.

5. Neş'e Kübra Photography

İstanbul Fotoğraf & Sinema Amatörleri Derneği'nde aldığı eğitimlerden sonra, 14 yıllık finans kariyerine son veren ve özel gün fotoğrafçılığı konusunda çalışmalar yapmaya başlayan Neş'e Kübra Yüksel, 2012 yılında Neş'e Kübra Photography'i hayata geçirmiş.

Yenidoğan, diş buğdayı, kırk uçurma, doğum günü ve tüm aile fotoğrafları konusunda keyifle çekim yapan Neş'e Kübra Photography, İstanbul Bahçelievler'de hizmet veriyor. Daha ayrıntılı bilgi için profil sayfasını inceleyebilirsin.

6. Çiseren'in Bebekleri

Çiseren'in Bebekleri yalnızca fotoğraf değil, video film hizmeti de veriyor ve hatta kısa doğum filmi konseptinin yaratıcısı denebilir.

Çiseren'in Bebekleri; kısa film tadında videolarıyla, doğum sırasında ve sonrasında sana ve çocuğuna özel, çok anlamlı videolara ve fotoğraflara imaz atacak! Çekimler evde, dışarıda, hastanede veya nerede istersen gerçekleşebilir. Ayrıca aksesuarlı-kostümlü, konsept çekimler de yapılabiliyor.

7. Happy Portraits - Mutlu Aileler, Mutlu Portreler

Çocukluğundan beri fotoğraf makinesini elinden düşürmeyen Gül Deriş Bayram, Beykoz'da hizmet veren atölyesinde seni bekliyor.

Ailenin mutluluğunu ve birliğini fotoğraflara da taşımak ve ölümsüzleştirmek istiyorsan Happy Portraits stüdyosuna uğramalısın. Tecrübeleri, yenilikçi fikirleri ve konseptlerini çok seveceğin, o eski albümlerin kokusunu alacağın bu stüdyo hamilelik ve bebek fotoğrafları için de hizmet veriyor.

8. Özlem Gülbay Photography

Okullu bir fotoğrafçı olan Özlem Gülbay, 1999 yılında fotoğrafçılığa başlamış ve bu güne kadar pek çok sertifika programına ve derneklere katılarak, alanında uzman kşilerden eğitimler almış. Yani tecrübesine diyecek yok!

Fotoğrafçılığı bir iş değil, hayat tarzı olarak gören Gülbay, fotoğrafçılığı çok severek ve kendini vererek yaptığı için ortaya yapaylıktan uzak, gerçekç fotoğraflar çıkarıyor. Üsküdar'da hizmet veren Özlem Gülbay Photography ile iletişime geçmek istersen, profiline bakmanı öneririz.

9. En Mutlu Anım

Mühendislik fakültesi mezunu olan Emine Mazı, hobisini mesleğe dönüştürerek fotoğraf üzerine eğitimler alıyor. Düğün ve doğum fotoğrafçılığı üzerine eğilen Emine Mazı doğum sonrası aile fotoğrafları da çekiyor.

Eşiyle birlikte En Mutlu Anım adı altında Kadıköy'de çalışmalarını sürdüren Emine Mazı'nın fiyatları paketlere göre 600 TL - 800 TL arası değişiyor.

10. Başak Başol

Uzun yıllar farklı bir sektörde çalışan Başak Başol oğlunu kucağına aldıktan sonra iş yaşamını değiştirme cesareti gösteriyor ve fotoğrafçılığa başlıyor. İlk fotoğrafının martılara ait olduğunu ve fotoğraf sevdasını da martılarla anladığını belirten fotoğrafçı, profesyonel eğitimlerle bu ilgisini destekleyerek güzel işler ortaya çıkartıyor. Ayrıca, Başol'un anne fotoğraflarının yanı sıra bebek baba fotoğraflarına da önem verdiğini söyleyelim.

Fotoğraf çekiminin fiyatları ise seçeceğin konsepte göre değişiyor. Yeni doğan fotoğrafları 450 TL'den başlıyor, doğum fotoğrafları ve aile fotoğrafları seçeceğiniz pakete göre 600 TL ile 750 TL arasında değişiklik gösteriyor. Bilgi almak için, Başol'un sayfasını inceleyebilir ve iletişime geçebilirsin.