Doğum Sonrası Anne Makaleleri

Doğum sonrası kilo verme yöntemleri neler, doğum sonrası kanama normal mi, lohusa ürünlerinden hangilerini kullanmalısın? Aradıklarının hepsi yazılarımızda!

Doğum Sonrası Karın Germe Ameliyatı Hakkında Her Şey

Doğum Sonrası Karın Germe Ameliyatı Hakkında Her Şey

Doğum sonrasında kadınların karnında oluşan sarkma, son derece can sıkıcı bir durum. Özellikle hamilelik döneminde karın bölgesinde oluşan değişim, doğumdan sonra olumsuz görüntülere yol açabiliyor. Karın germe ameliyatı ile bu sorundan kurtulabilirsin. Ancak bu noktada da ameliyat sonrası oluşan yara izini göz ardı etmemek gerekiyor.

Bu yazımızda Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Doç. Dr. Serdar Yüce’ye doğum sonrası karın germe hakkında merak edilenleri sorduk!

Fitlik Zamanı: En İyi Baskül Hangisi?

Fitlik Zamanı: En İyi Baskül Hangisi?

Doğum sonrası kilolarından kurtulmak, sağlığını korumak ve iyi görünmek için beslenmene dikkat etmeli ve egzersiz yapmalısın. Bu süreçte de kilonu düzenli olarak takip edebilmek için hatasız ölçüm yapan bir basküle ihtiyacın var. Bu yazımızda senin için en iyi baskül markalarını inceledik, hazırsan başlayalım!

Leziz Yemekler İçin En İyi Tencere Seti Tavsiyeleri

Ailece yiyeceğiniz lezzetli ve güzelce pişmiş yemekler için bir tencere seti edinmek istiyorsan ve arayıştaysan doğru yerdesin. Yazımızda tüm özellikleri ve fiyatlarıyla en iyi tencere seti modellerine yer verdik.

En İyi Epilasyon Aleti Hangisi?

En İyi Epilasyon Aleti Hangisi?

Gebelikte artan hormonların etkisiyle hem hamileliğin sırasında hem de doğumdan sonra bir süre tüylenme problemin olabilir. Epilasyon aletleriyle istemediğin kıllarından kurtulabilirsin. Piyasada epilasyon aleti dediğimiz cihazlar 2'ye ayırılıyor:

Tüyleri cımbız mantığıyla alan epilatör dediğimiz aletler ve tüylerin azalmasına yardımcı olan lazer epilasyon aletleri. Bu yazımızda senin için her 2 cihaz türünden de seçerek en iyi epilasyon aleti hangisi, inceledik. Hadi, istenmeyen tüylerinden kurtulma vakti!

En İyi Saç Kurutma Makinesi Tavsiyeleri

En İyi Saç Kurutma Makinesi Tavsiyeleri

Hassas saçlarını kurutmak için kullanabileceğin en iyi saç kurutma makinesinin hangisi olduğunu merak ediyorsan doğru yerdesin! Hem kuru ve yıpranmış saçların için kullanabileceğin hem de kıvırcık dalgalar yapabileceğin vigolu modellerin de arasında bulunduğu pek çok seçeneği senin için bir araya getirdik.

Hadi, performanslarına göre kullanıcıların beğenisini kazanan en iyi saç kurutma makinesi tavsiyelerinin detaylı incelemelerine geçelim!

En İyi Saç Düzleştiricisi Tavsiyeleri

En İyi Saç Düzleştiricisi Tavsiyeleri

İyi bir saç düzleştiricisi saça minimum zarar vermeli, düzleştirme işini en kısa sürede yapmalı ve verdiği şekli saatler boyu korumalı. Bu kriterlerden yola çıktık ve senin için kullanıcıların çok beğendikleri en iyi saç düzleştiricisi modellerini bir araya getirdik.

Saç düzleştiricisi fiyatlarını göz önünde bulundurarak her keseye uygun modele yer vermeyi de ihmal etmedik. O halde kuaförde saatler harcamaya son diyelim ve yüksek performans alabileceğin en iyi düzleştiricilere geçelim!

En İyi Saç Maşası Fiyat ve Model İncelemeleri

En İyi Saç Maşası Fiyat ve Model İncelemeleri

Saçlarında bozulmayan, ahenkli dalgalar görmek istersen ihtiyacın olan şey bir saç maşası. Hem fiyatları hem de performanslarıyla dikkatini çekecek saç maşa modelleri bu yazımızda bir araya geldi. Hemen oku, saçların dalgalansın!

En Kaliteli 13 Saklama Kabı Modeli

En Kaliteli 13 Saklama Kabı Modeli

Saklama kapları mutfaktaki en önemli yardımcı gereçlerden biri. Hijyenik ve güvenli bir şekilde gıdaların korunmasını sağlamakla kalmayıp mutfakta düzen sağlayarak hayatımızı da kolaylaştırıyorlar.

Bu yazımızda senin için en çok tercih edilen markaların cam saklama kabından, plastik saklama kabına kadar envai çeşit modeli bir araya getirdik. Hadi, en kullanışlı bu erzak kabı modellerini birlikte inceleyelim!

En İyi Kek Kalıbı Modelleri

En İyi Kek Kalıbı Modelleri

Mis gibi kokan, sıcacık, iyi pişmiş ve şeklini mükemmel şekil almış kekler için ihtiyacın olan şey, iyi bir kek kalıbı! Senin için en iyi kek kalıplarını seçtik ve özelliklerini inceledik.

Doğum Sonrası Anne