Doğum Sonrası Anne Makaleleri

Doğum sonrası kilo verme yöntemleri neler, doğum sonrası kanama normal mi, lohusa ürünlerinden hangilerini kullanmalısın? Aradıklarının hepsi yazılarımızda!

Doğum Sonrası Ücretsiz İzin Hangi Şartlarda Kullanılır?

Doğum Sonrası Ücretsiz İzin Hangi Şartlarda Kullanılır?

Yeni doğum yapan çalışan annelerin doğumun ardından ücretsiz izin kullanma imkanları mevcut. Peki doğum sonrası ücretsiz izin nasıl alınır, doğum sonrası ücretsiz izin yönetmeliği nasıldır? Bu konuyla alakalı bilmen gerekenleri yazımızda anlattık.

Sabahlıklı Pijama Takımı Fiyatları ve Modelleri

Sabahlıklı Pijama Takımı Fiyatları ve Modelleri

Rahatlığın ve şıklığın buluştuğu, hem sabahlığı hem de pijamasıyla işlevsel bir takıma mı ihtiyacın var? Hadi senin için seçtiğimiz sabahlıklı pijama takımı modellerine göz at. Bu ürünleri hem lohusa sabahlıklı pijama takımı olarak hem de günlük yaşamında kullanabilirsin.

Kadınlarda Cinsel İsteksizlik Nedenleri ve Çözümleri

Kadınlarda Cinsel İsteksizlik Nedenleri ve Çözümleri

Cinsel birlikteliği başlatmak için yeterince istekli değilsen veya partnerinden gelen cinsel uyaranlara tepki vermiyorsan cinsel isteksizlik sorunu yaşıyor olabilirsin. Bu, zaman zaman her kadının başına gelebilen bir problem.

Peki kadınlarda cinsel isteksizlik nedenleri nelerdir ve bu sorunu nasıl çözebilirsin? Bilmen gereken tüm detaylara değindik!

Buzdolabı Nasıl Temizlenir?

Buzdolabı Nasıl Temizlenir?

Zaman zaman yemeklerden ya da yıkanmış sebze ve meyvelerden dökülen sular, bozdolabında lekelenme ve kötü koku gibi istenmeyen durumlara yol açabiliyor. Bu nedenle yiyeceklerimizin koruyucusu olan buzdolaplarının belli rutinlerle temizlenmesi gerekiyor. İyi ama buzdolabı nasıl temizlenir, dediğini duyar gibiyiz. Bu yazımızda buzdolabı temizliğine dair bilmen gerekenleri püf noktalarıyla anlattık!

Fırın Nasıl Temizlenir?

Fırın Nasıl Temizlenir?

Evlerimizde sık sık kullandığımız, neredeyse elimiz ayağımız olan fırınlar, tabii ki bu yoğun kullanım sonrasında tabii ki kirleniyor.

Fırın temizliği gözüne korkutucu ve zor geliyor, hangi malzemeleri kullanacağın konusunda kafa karışıklığı yaşıyor olabilirsin. Ama sana vereceğimiz bazı ipuçlarıyla fırın nasıl temizlenir soruna tatmin edici cevaplar alacaksın!

3 Aylık İğne Ne İşe Yarar? Ne Kadar Koruma Sağlar?

3 Aylık İğne Ne İşe Yarar? Ne Kadar Koruma Sağlar?

Doğum kontrol yöntemlerinden biri olan 3 aylık iğne, koruyuculuğu yüksek yöntemlerden biri. Bu konu hakkında daha fazla bilgi almak istersen yazımızı okumaya başla!

İşleri Kolaylaştıran 7 Pratik Mutfak Aleti

İşleri Kolaylaştıran 7 Pratik Mutfak Aleti

Mutfakta işlerini hızlandıracak ve seni iş gücünden kurtaracak yardımcıların olsun istemez miydin? Küçük ama marifetli prafik mutfak aletleriyle hem mutfakta işleri hızlandırabilir hem de harcadığın vakti daha keyifli bir hale getirebilirsin. Hadi birlikte senin için seçtiğimiz pratik ev aletlerini inceleyelim!

Boşanma Sebepleri Nelerdir? Sık Görülen 12 Sebep!

Boşanma Sebepleri Nelerdir? Sık Görülen 12 Sebep!

Hiçbir çift boşanmak gibi bir düşünceyle evlenmese de bu da evlilik kadar doğal bir süreç. Bazen yıllar bazense kısa bir süre içerisinde meydana gelen değişimlerle birlikte işler çiftler için istenildiği gibi gitmeyebiliyor. Son yıllarda da boşanan çiftlerin oranında ciddi bir artış söz konusu. Peki işler nasıl bu noktaya geliyor, en sık boşanma sebepleri nelerdir? Evlilikler dünyasına bir göz atalım!

Çamaşır Makinesi Nasıl Temizlenir? Etkili 6 Yöntem!

Çamaşır Makinesi Nasıl Temizlenir? Etkili 6 Yöntem!

Temiz giysi ve nevresimlerimizin kahramanı olan çamaşır makinelerinin de zamanla temizliğe ihtiyacı oluyor. Her ne kadar gözümüzle görmesek de çamaşır makinelerinin içinde biriken kir, deterjan kalıntıları, kireç, bakteri ve kötü koku gibi pek çok faktör makineleri kirletiyor. Çamaşır makinesi temizliği iyi bir şekilde yapılmadığında makine eskisi kadar iyi yıkamayabiliyor, yıkanan çamaşırlar da bir süre sonra kötü kokmaya başlayabiliyorlar. Bu nedenle iş bu noktaya gelmeden, önlem almalı ve çamaşır makinesi temizliğine özen göstermelisin. O halde evde bulunan doğal malzemelerle çamaşır makinesi nasıl temizlenir, artık konuya geçelim!

Doğum Sonrası Anne