Yenidoğan Bebek Fotoğrafları İçin 10 İstanbul Yenidoğan Fotoğrafçısı!

Her baktığında o güzel günlere döneceğin, özel fotoğraflar çeken pek çok yenidoğan fotoğrafçısı İstanbul'da hizmet veriyor. Fotoğrafçılar, özel dekorlar ve konseptler ile masal gibi fotoğraflar vadediyor. Bebeklerin en özel pozlarını ölümsüzleştiren 10 yenidoğan fotoğrafçısını yazımızda bulabilirsin.

1. Neş'e Kübra Photography

Modern tasarımlarıyla dikkat çeken Neş'e Kübra Yüksel, 14 yıllık finans kariyerini bitirerek, 2012 yılından itibaren özel gün fotoğrafçılığı yapıyor. Özellikle yenidoğan bebek fotoğrafları ile yıllarca hatırlanacak anılar yaratan Yüksel, yenidoğan çekimlerinin yanı sıra hamile, vaftiz, doğum günü, çocuk ve aile fotoğraf çekimleri, doğum video klibi hizmetleri de veriyor, belirtelim.

Sen de dünyaya getirdiğin güzel bebeğini yıllar geçse de aynı mutlulukla hatırlamak istiyorsan, Neş'e Kübra Photography ile çalışabilir, iletişim bilgileri kısmından aklındaki sorulara cevap bulabilirsin.

2. Başak Başol Photography

Ayşe Başak Başol Şenoğlu, profesyonel yenidoğan fotoğraf çekimi konusunda ilk tercihler arasında yer alıyor.

Doğum ve bebek fotoğrafları ile tanınan fotoğrafçı, özel konseptleri ile taze anne babaların gözdesi oluyor. Yenidoğan standart paket fiyatı 500 TL olan Başak Başol Photography'de özel günler için farklı paket alternatifleri de bulunuyor.

3. Burçin Çobanoğlu

Moda ve stüdyo fotoğrafçılığı ile başladığı bu yola; doğum ve bebek fotoğrafçılığı ile devam eden Burçin Çobanoğlu, çekimlerini hem ev hem de stüdyo ortamında gerçekleştiriyor. Çekimlere genellikle anne ve babaları da dahil eden fotoğrafçı, bebeğin ruh haline göre 1-3 saat süren bir çalışma yapıyor.

Göztepe-Kadıköy'de faaliyet gösteren Burçin Çobanoğlu ile iletişime geçmek ve bilgi almak için profil sayfasına bir göz atman yeterli!

4. Özlem Gülbay Photography

Fotoğrafçılığı bir iş değil; Hayat Tarzı olarak gören Özlem Gülbay, tüm karelerini büyük bir heyecan ve sevgiyle biriktiriyor. Üsküdar'da hizmet veren firmanın fotoğraf, albüm ve poster gibi ürünlerinin teslimini 1-2 hafta aralığında yapıyor.

Sen de yenidoğan ve bebek anılarını; profesyonellik, müşteri memnuniyeti ve kaliteyi ön planda tutan Özlem Gülbay ile yakalamak istersen, formu dolduarak iletişime geçebilirsin.

5. Medya Bal

Medya Bal profesyonel ve sanatkar ekibi ile her bütçeye uygun paketleri, albüm çekimi, doğum belgeseli, organizasyon çekimleri, etkinlik sırasında sıcak satış, video çekimi, kısa klip, helikopter çekimi, jimmy jib gibi hizmetleri ve tecrübeleri ile 2007 yılından beri hizmet veriyor.

Bebeğinin hayata gözlerini açtığı o anda, heyecanına şahitlik eden firma, her geçen gün artan tecrübesi ve heyecanıyla Medya Bal olsun istersen, hemen iletişime geç!

6. Little Posers

Oğulları Can'ın dünyaya gelmesinin ardından uzun yıllardır hobi olarak hayatlarında yer alan fotoğrafa profesyonel olarak yönelmeye karar veren Gizem ve Dehan Topkara çifti Little Posers'ı kurdu. Büyük heyecan duydukları bu işi yaparken çekim konseptlerini farklılaştırarak işlerini daha ileri noktaya taşıyacak yollar da aramaya devam ediyorlar.

Fotoğraf çekmek onlar için günlük hayatlarının vazgeçilmez bir parçası. Bebeğini, kendi saf enerjisi ve kendi yarattığı konseptlerle fotoğraflamak, hayatı boyu saklayacağı bu kareleri ona armağan etmek en büyük amaçları.

Bebeğinle başlayan yeni hikayende, mutluluğunu Little Posers'la paylaşmak için formu doldurarak iletişime geçebilirsin.

7. Vega Photo Art

İstanbul'da modern fotoğraf isteyen ailelerin tercihi olan Vega Photo Art, profesyonel hizmet veren bir firmadır.

Kız ve erkekler için faklı konseptler tasarlayan firma, yeni doğmuş bebek fotoğraf çekimi için sunduğu yaratıcı çözümler ve konseptler ile tanınıyor. Prodüksiyonlarında sevimli oyuncaklara, dekoratif aksesuarlara yer vererek fotoğraflara renk veriliyor.

Çekim bütçesini en az 1000 lira olarak belirleyen firma hem iç hem de dış çekim taleplerine karşılık veriyor.

8. Ayşegül Çetinel

Fotoğrafı hayatının bir parçası olarak gören ve kendisine mutluluk veren bu mesleği profesyonel olarak yapan Ayşegül Çetinel, bebeğini gözlerine teslim edebileceğin fotoğrafçılardan bir diğeri.

Çekimlerini stüdyoda ve dış mekanda gerçekleştiren fotoğrafçı, Ümraniye'de hizmet veriyor. Fotoğraf ve albümler için teslimat süresi 2-4 hafta aralığında. Yenidoğan fotoğraf çekiminde, Ayşegül Çetinel'in tecrübesinden faydalanmak istersen, profil sayfasından kendisiyle iletişime geçebilirsin.

9. İlk Adım Photography

14 yıldır fotoğrafçılıkla uğraşan, muhabirlik, fotoğrafçılık, organizasyon, program yapımı gibi birçok alanda çalışarak tecrübe edinmiş Seda Yakut; 2014 yılında kızı Ela'yı kucağına almış ve çalışma alanını da bu yönde değiştirmiş. O gün bu gündür yenidoğan fotoğraf çekimlerini, İlk Adım Photography olarak büyük bir aşkla yapan Seda Yakut, fazla mükemmeliyetçi bir fotoğrafçı ve yaptığı işi en iyi şekilde sunmaya çalışıyor.

İstanbul'da freelance olarak hizmet veren İlk Adım Photography'nin profilini incelemeni öneririz.

10. Neslihan Çapkın Photography

İstanbul'da doğum, bebek, aile, özel gün fotoğrafçılığı hizmeti veren Neslihan Çapkın Photography, fotoğrafçılığı büyük bir tutkuyla yapıyor. Ona göre, kendini geliştirmenin bir sonu yok.

Doğum mucizesini yaşayan bir anne olarak, ölümsüzleştirilmesi gereken en önemli anın "doğum" olduğuna inanıyor... Bu en güzel ve en özel anın tanıklığını yapmaktan büyük mutluluk duyan fotoğrafçıyla çalışmak istersen, profil bilgilerinden iletişime geçebilirsin.