10 Ankara Bebek Fotoğrafçısı Önerisi!

Bebeğinle geçirdiğin ilk anların fotoğraflar aracılığıyla ölümsüzleşmesini ister misin? Eğer isterim diyorsan, bebeğinle birlikte geçirdiğin bu anlara tanıklık etmesi için sana eşlik edecek bir profesyonel bebek fotoğrafçısından yardım alabilirsin. Harika bir albüme kavuşmanı sağlayacak 10 Ankara bebek fotoğrafçısı ile ilgili yazımızda dikkatini çekecek bilgiler olduğunu düşünüyoruz. Hadi hemen oku!

1. Stüdyo Sakura

Ankara Çayyolu'da hizmet veren Stüdyo Sakura, Ankara'nın en çok tercih edilen bebek fotoğrafçılarından biri. Anne adaylarının bebeğini kucağına aldığı o andan itibaren bebeğiyle geçireceği tüm anlara şahitlik etmek için büyük bir emekle çalışıyor.

Stüdyo Sakura, bebeklerin en doğal hallerini fotoğraflamayı hedefliyor. Ayrıca pek çok fotoğraf konsepti için kullandıkların süsler, kostümler ve fonları var. Bebek fotoğraf çekimi için bunları da tercih edebilirsin.

Stüdyo Sakura ayrıca, kendiisyle görüşmeye gelen aile ve bebeklerin bir fotoğrafını çekerek onlara hediye ediyor. Ne kadar hoş düşünülmüş bir hediye değil mi?

Eğer sen de bebek fotoğraf çekimini Stüdyo Sakura ile yapmak istersen muhakkak profil sayfasına göz atıp iletişime geçmelisin.

2. Tuğba Beşel Photography

Ankara’nın Çankaya semtinde serbest olarak çalışan Tuğba Beşel Photography, doğum anından itibaren güzel anlarınıza tanıklık edebilecek yeni doğan fotoğrafçısı Ankara alternatiflerden biri!

Başarılı iç ve dış mekân çekimleri yapmakta olan Tuğba Beşel Photography, istediğin konsepte göre sana ve bebeğine özel çekimler yapmaya ve bu fotoğrafları albüme dönüştürmeye hazır! Eğer istersen Tuğba Beşel'in geçmiş çalışmalarına göz atarak bir değerlendirme yapabilir ve profil sayfasında yer alan iletişim formunu doldurarak iletişime geçebilirsin.

3. İpek Uğural Photography

Ankara'da freelance bebek fotoğrafçılığı yapan İpek Uğural, yıllarca hobi olarak yaptığı fotoğrafçılık işini anne olduktan sonra mesleğe dökmüş ve ölümsüz karelere imza atmaya başlamış.

Bebeklerin daha rahat etmesi fotoğraf çekimlerini evlerde gerçekleştiren İpek Uğural, yanında profesyonel ekipmanının dışında çeşitli süsler, dekoratif ürünler ve aksesuarlar getiriyor. Eğer istenen bir konsept varsa bunun için de hazırlık yapıyor ve çekimlerini gerçekleştiriyor.

İpek Uğural'ın en çok dikkat ettiği konulardan biri doğallık. Bu nedenle flaş bile kullanmamaya özen gösteriyor. Ayrıca çekimleri yaklaşık 5-6 saat sürüyor, aklında olsun.

Eğer İpek Uğural Photography'nin işlerini incelemek ve hakkında daha detaylı bilgi almak istersen profil sayfasına göz atmanı öneriyoruz.

4. Elityas Photography

Elityas Photography, Ebru Aygün tarafından Çankaya'da kurulmuş. Kendi çocuklarının doğumunda bu güzel anıları saklayamayan Ebru Aygün, diğer ebeveynlerin bu deneyimden mahrum kalmalarını istememiş ve stüdyosunu kurmuş.

Profesyonel bir ekiple çalışan Elityas Photography, ismini de Yunan mitolojisinde annelere ve bebeklere yardım eden bir tanrıçadan almış.

Elityas Photography ile iletişime geçmek, çalışma şartları hakkında bilgi almak istersen profil sayfasını inceleyebilirsin.

5. On Baby Studio

Çayyolu'nda 2003 yılından beri hizmet veren On Baby Studio, Ankara bebek fotoğrafçıları arasında en popüler stüdyolardan biri.

On Baby Studio,çekimlerini hem kendi stüdyosunda hem de evlerde gerçekleştirebiliyor. Eğer istenirse stüdyolarının bahçesinde de çekim yapabiliyorlar. İster dışarıda ister stüdyoda olsun, çekimleri en profesyonel malzemelerle gerçekleştiriyorlar. Ayrıca istenen konseptler için en kaliteli malzemeleri, süsleri ve dekorları kullanıyorlar.

On Baby Studio, bebeğinin ne kadar önemli ve narin olduğunu biliyor. Bu nedenle stüdyoları ve kullanılan tüm diğer malzemeler en iyi şekilde temizleniyor, bebeğinin konforu her şeyin önünde tutuluyor.

Bu kadar konuştuk, artık detayları öğrenme vakti! Eğer On Baby Studio ile iletişime geçmek istersen profilindeki bilgilere göz atabilirsin.

6. Çekim Etkisi by Burçay Erçetin

Hobi olarak uzun yıllar fotoğrafçılık yapan Burçay Erçetin, kendi doğumundan sonra bu ilgisini mesleğe çevirmiş. Doğallığı fotoğraf gözünün temeli yapan Burçay Erçetin, her bebeğin kendi haliyle zaten çok doğal ve güzel olduğu için bu saflığı fotoğraflarına yansıtmaya çalışıyor. Sinemaya da ilgisi olan fotoğrafçının fotoğraflarında sinematik öğeler ve kompozisyonlar görmek mümkün.

Teknik açıdan oldukça donanımlı ekipmanlar kullanan Burçay Erçetin, çekimlerini hem stüdyoda hem de ev ortamınfa gerçekleştirebiliyor.

Eğer sen de aklındaki soru işaretlerini gidermek ve fiyat bilgisi almak için Ankara bebek fotoğrafçıları alternatiflerinden biri olan Çekim Etkisi by Burçay Erçetin'in profilinde yer alan iletişim bilgilerine bakabilirsin.

7. Tuba's Photography

Ankara Konutkent'te hizmet veren Tuba's Photography, bebeğinin dünyaya geldiği andan itibaren tüm anlarını ölümsüzleştirmek ve keyifli kareler ortaya koymak için yola çıkmış. Tuba's Photography'nin stüdyosu, bebeğine uygun ısıda, hijyenik ve oldukça konforlu. Bu nedenle içinin rahat olabileceği bir stüdyo.

Tuba's Photography’nin çekimleri yaklaşık 2 saat sürüyor ve tüm fotoğraflar dijital olarak teslim eidliyor. Bunlar dışında seçilen 35 fotoğrafla bir albüm yapma imkanları da var. çalışmalarını yenidoğan fotoğrafçısı Ankara seçeneklerinden biri olarak değerlendirmeni öneririz.

Eğer Tuba's Photography'nin fiyatları ve çekim detayları hakkında bilgi almak istersen, profil sayfasında yer alan iletişim bilgileri üzerinden aklındaki soruları yöneltebilirsin.

8. Ece Özok Bebek ve Çocuk Fotoğraf Stüdyosu

Polatlı'da hizmet veren Ece Özok Bebek ve Çocuk Fotoğraf Stüdyosu, Ankara bebek fotoğrafçısı alternatifleri arasında öne çıkan isimlerden biri! Uzun yıllardır hamile, yenidoğan, bebek ve çocuk fotoğraçlığı yapan Ece Özok, çekimlerini hem kendi stüdyosunda hem de dış mekanlarda gerçekleştirebiliyor.

Pek çok farklı konsept için dekor, aksesuar ve süs hizmeti de sunan Ece Özok Bebek ve Çocuk Fotoğraf Stüdyosu; bebeği yormadan, konforlu bir çekim süreci sağlamak için elinden geleni yapıyor.

Minik yavrunun unutulmaz fotoğrafları için Ece Özok Bebek ve Çocuk Fotoğraf Stüdyosu ile çalışmak istersen profilini inceleyerek iletişim bilgilerine erişebilirsin.

9. Büşra Çetinkaya Photography

Büşra Çetinkaya Photography, grafik tasarım ve fotoğrafçılık alanında eğitimini tamamlamış Büşra Çetinkaya tarafından kurulmuş. Çankaya ilçesinde hizmet veren bir yenidoğan fotoğrafçısı olan Çetinkaya'nın kendisi de bir anne olduğu için bebeklerin ihtiyaçlarını iyi biliyor ve çekimlerini bu gereksinimlere göre şekillendiriyor.

Oldukça konforlu bir stüdyoya sahip olan Büşra Çetinkaya, fotoğraflar dışında eşi ile birlikte 60 Saniye Film Ekibi bünyesinde kısa film şeklinde doğum hikayeleri de çekiyor. Çetinkaya'nın fotoğraflarında canlı renkleri ve doğallığı görmek mümkün.

Eğer sen de Büşra Çetinkaya Photography ile iletişime geçmek ve çalışmalarını incelemek istersen profil sayfasından ayrıntılı bilgi edinebilirsin.

10- Little Dreamers

Little Dreamers, Fotoğraf Sanatı Kurumu ve Hacettepe fotoğrafçılık kulübünden eğitimler alan Merve Hanım tarafından 2018 yılında kurulmuş. Çekimlerinde son teknoloji ekipmanları ve en modern, farklı aksesuarları kullanan Merve Hanım, stüdyosunda bebeğinin rahat etmesi için tüm imkanları sağlamış.

Little Dreamers bünyesindeki aksesuar çeşitliği çok fazla. Bu sayede pek çok konseptin gerçekleşmesi kolaylaşıyor. Stüdyonun bahçesi de yenidoğan fotoğraf çekimleri için uygun şekilde düzenlenmiş. Yani bebeğin dış mekan fotoğrafları istersen Little Dreamers'ın bahçesinin kulanımı da mümkün.

Eğer bebeğinin bu ilk zamanlarını ölümsüzleştirmek istersen, Little Dreamers'ın profil sayfasını ziyaret edip iletişim bilgilerine ulaşabilirsin.