İlk Adım Photography

İlk Adım Photography

Randevu/Bilgi Alın

Firma ile iletişime geçmek için

Teslim süresi

1 haftadan az
1-2 hafta
2-4 hafta
4-8 hafta
8+ hafta

Ne kadar önce iletişime geçmeliyim?

1 haftadan az
1-2 hafta
2-4 hafta
4-8 hafta
8+ hafta

Çekim türü

Hamilelik
Doğum
Yenidoğan
Bebek
Aile
Mezuniyet
Vaftiz
Babyshower
Doğum günü
Kırk uçurma

Çekim özellikleri

Stüdyo çekimi
Şehirdışında çekim
Evde çekim
Dış mekan çekimi
Yurtdıında çekim
Aksesuarlı-kostümlü çekim
Konsept çekim

Paket içeriği

Orjinal kopya teslim
Fotoğraf teslim
Albüm teslim
Poster teslim
Kanvas tablo
Film teslim

Hakkında

Seda Yakut, iletişim fakültesi mezunu, 14 yıldır fotoğrafla uğraşıyor, okula başladıktan sonra muhabirlik, fotoğrafçılık, organizasyon, program yapımı gibi bir çok işte çalışarak fotoğraf deneyimini artırmış. 2007'den sonra profesyonel çalışma hayatına adım atarak, kurumsal iletişim, web editörlüğü, dergi yazı işleri müdürlüğü, muhabirlik gibi bir çok işi bir arada yürüterek iyi yerlerde çalışmış.

2014'te kızı Ela'yı kucağına almasıyla, tüm dünyası, hayalleri, beklentileri değişmiş. Anneliğin ardından emeğini, çok sevdiği ve onu mutlu eden bir işe adamış. Dünyanın en büyük mucizelerine, yeni doğanlara, doğumlara şahitlik etmekten dolayı çok mutlu bir anne. İyi ki anne olmuşum derken, anne olmanın mucizesine erişenlerle bir arada olmak ona hayat enerjisi veriyor.

Fazla mükemmeliyetçi, yaptığı her şey ille de tam olacak! Yarım iş yapmayı sevmiyor, yapanı da sevmiyor! Al benden bu kadar diyemiyor! Ya o işi yapıyor ya da yapamayacağını açıkça söylüyor. Prensiplerinden vazgeçmiyor!

Hal böyle olunca da, yılların fotoğrafçılık tecrübesiyle birleşmiş, anne gözüyle gören bir profesyonel çıkıyor karşımıza ve bebeğinizle en güzel anlarınızı unutulmaz kılıyor.

İletişim

İstanbul'da freelance olarak hizmet vermektedir.