Severek Alışveriş Yapacağın Çocuk Giyim Markaları

Minik yavrunun kıyafet ihtiyaçlarını karşılayacak en ünlü ve tercih edilen markaları merak ediyor musun? Yazımızda annelerin göz bebeği çocuk giyim markalarını bir araya getirdik.

LCW çocuk giyim

Ülkemizde çocuk giyimin bir numaraları markası şüphesiz LC Waikiki. Hem ürün çeşitliliği hem de uygun fiyatlarıyla annelerin gönlüne taht kuran LCW çocuk giyim, yerli bir marka. Neredeyse her şehirde en az 1 adet mağazası bulunan LC Waikiki’den yapacağın alışverişler seni memnun edecek!

Erkek Çocuk Giyim Ürünlerinde Olmazsa Olmaz Parçalar!

Koton çocuk giyim

Koton, çocuk giyim dünyasının parlayan yıldızlarından biri oldu. Yine ürün çeşitliliği, kalite, uygun fiyat ve modayı takip eden tasarımları ile Koton’un çocuk koleksiyonları her sene yetişkinleri bile kendine hayran bırakıyor.

Koton’da çocuk pijamalarından çocuk abiye elbiselerine kadar birçok ürün bulmak mümkün. Yine geniş bir mağaza zincirine sahip olan bu markadan muhakkak alışveriş yapmalısın.

Deliksiz Uykular İçin 12 Çocuk Pijama Modeli

Defacto çocuk giyim

Defacto da uygun fiyatlı çocuk giyim markalarından birisi. Yine yerli bir marka olan Defacto, çocuğun için aradığın tüm giyim ürünlerini bulabileceğin bir ürün yelpazesine sahip. Defacto, rahatlığı biraz daha ön plana alan bir marka. Bu yüzden daracık jean’lar daha az gözüne çarpacak. Pamuklu kumaşları, ketenleri daha sık göreceksin.

Zara çocuk giyim

Çocuk giyim ürünlerinde hep aynı tarzdan sıkıldıysan ve farklılık arıyorsan Zara Kids tam sana göre! Çok daha marjinal ve farklı tasarımların olduğu Zara Kids, ürün kalitesiyle de dikkat çekiyor. Çocuk modasının nabzı adeta Zara Kids’te atıyor diyebiliriz.

Deriden Kürklüye Erkek ve Kız Çocuk Mont Modelleri

HM çocuk giyim

HM markası özellikle kumaş kalitesi bakımından annelerin çok tercih ettiği bir marka. Ürünlerinde kaliteli ve organik kumaşlar kullanmayı tercih eden H&M, özgün moda anlayışıyla da favorilerinden biri olacak. Bu markanın uzun süre kullanılabilecek cinsten kaliteli ürünlerini çok seveceksin.

Panço çocuk giyim

Panço, özellikle internet üzerinde yapılan çocuk giyim alışverişlerinin yoğun olduğu markalardan biri. Set ve takım şeklindeki ürünlerin çok daha fazla olduğu Panço markası, bu yönüyle tam da Türk annelerine hitap ediyor. Panço, yine uygun fiyatlı markalardan biri.

Erkek ve Kız Çocuk Yağmurluk Modellerinde Son Trendler!

Soobe çocuk giyim

Panço gibi internet alışverişinde emin adımlarla ilerleyen Soobe markası bebek ve çocuklar için ürettikleri özel koleksiyonlarla anneler tarafından büyük ilgi görüyor. Her türlü çocuk giyim ürününü bulabileceğin Soobe markasında çocuk kostümlerini bile görmek mümkün.