A'dan Z'ye Çocuk Giyim Rehberi

Çocuğunun dolabını düzenlerken her şey eksiksiz ve ihtiyaçlarına yönelik olmalı. Bu yüzden sana tavsiyelerimizle birlikte bir çocuk giyim rehberi sunuyoruz. Bakalım çocuğunun hangi giyim ürünlerine ihtiyacı var?

Birbirinden sevimli kız çocuk elbiseleri

Bir kızın varsa, dolabında elbiseler olmazsa olmaz. İster yaz aylarında istersen de bir külotlu çorapla sonbahar ya da kış aylarında kızına giydirebileceğin kız çocuk elbiselerinin; uzun, kısa, fırfırlı ya da çiçekli gibi birçok model seçeneği var. Ayrıca düğün ya da özel günlerde giydirebileceğin abiye çocuk elbiseleri de var. Bu çok sevimli elbiseler muhakkak kızının dolabında olmalı.

En Sevimli 7 Kız Çocuk Elbisesi

Rahat mı rahat çocuk eşofman takımları

Hepimiz gibi çocukların rahatı da çok önemli. Evde, spor dersinde, gezintiye çıkarken, piknikte, kısacası çocuğunun rahat olmak istediği her yerde alt ve üst olarak bulunan bu çocuk eşofman takımlarını değerlendirebilirsin. Görüyorsun, eşofmanların pek çok kullanım alanı var. Bu yüzden de en az bir çocuk eşofmanına sahip olmalısın.

Özel günlerin vazgeçilmezi çocuk takım elbiseleri

Erkek çocukların düğün, doğum günü ya da önemli herhangi bir özel günde giyebilecekleri bir takım elbise de mutlaka dolaplarında olmalı.

Olmazsa olmaz çocuk pantolonları

İster kız istersen de erkek çocuğun olsun, pantolonlar giyim ürünlerinin yıldızı. Kot, keten ve birçok malzemeden yapılan pantolonlar, çocukların günlük giyiminin önemli bir parçasını oluşturuyor. Dolayısıyla da her çocuğun dolabında önemli bir yere sahipler.

Kışın en gerekli ürünü çocuk montları

Kış aylarının en sıcak giyim ürünleri elbette montlar. Kaşe, dolgu, uzun, kısa, mevsimlik birçok mont modeli var. Her mevsime göre bir çocuk montu seçebilirsin. Sert, rüzgarlı havalarda kaşe, yağmurlu havalarda dolgu, sonbaharda mevsimlik montlar uygun olabilir.

Deriden kürklüye: Erkek ve Kız Çocuk Mont Modelleri

Sıcacık ve yumuşacık çocuk kazakları

Kışın triko, örgü, yün fark etmez, birçok kazak modeli çocukların kurtarıcısı oluyor. Hem desenli hem renkli hem de yumuşacık kazaklar kış aylarında çocuklarını sarıp sarmalayacak. Bu çeşit kazaklardan birkaç farklı modelin çocukların dolaplarında olması şart!

Daha fazlası burada: Triko ve Örgü Çocuk Kazak Modelleri

Yazın rengi çocuk şortları

Yaz aylarının olmazsa olmazı şortlar. Hem erkek hem de kız çocukları için birbirinden güzel modelleri olan şortların yazın verdiği rahatlık tartışılmaz. Hem de çocuk modasının şık parçalarından biri. Bu arada kız çocuğunun şortlarını sonbahar aylarında kilotlu çorapla da değerlendirebilirsin.

Çocuk tişörtleri

Çocuğunun her mevsim bir şekilde tişörtlere ihtiyacı olacak. Özellikle yaz aylarında sık sık terleyen çocuğunun pamuklu, hava alan tişörtlerle rahat etmesini sağlayabilirsin. Çocuk tişörtlerinin tasarımları da çok sevimli oluyor, yaz aylarında pastel renkli tişörtler seçerek tarzlarını konuşturabilirsin.

Ayakları rahat ettirecek çocuk ayakkabıları

Her çocuğun en az 1 spor ayakkabısı olmalı. Çocuğun hoplarken, zıplarken, arkadaşlarıyla oyun oynarken ayakları muhakkak rahat etmeli. Çocuk spor ayakkabıları da bunun için var. Ayağının nefes alacağı, rahat ve sevimli bir çocuk spor ayakkabısı için: Rahat ve Havalı Çocuk Spor Ayakkabı Modelleri