Çocuk Doğum Günü Partileri için 10 Ankara Parti Evi!

Çocuğun için parti vermeyi planlıyorsan ve bunu nerede yapacağın konusunda araştırma içerisindeysen, Ankara parti evleri hakkında hazırladığımız mekan önerilerine bir göz atmanı tavsiye ederiz. İşte en güzel Ankara parti mekanları!

1. Chrono Kids

Chrono Kids, 0-12 yaş arası tüm Ankaralı çocukların çok seveceği bir mekan. Çünkü burada birbirinden eğlenceli birçok aktivite ve oyun alanı var. Özellikle doğum günü kutlamaları için sıklıkla tercih edilen Chrono Kids, her türlü parti konseptine dahil olan bubble show, 3D yüz boyama, pinyata, sihirbaz, animasyon gibi aktiviteler sunuyor.

Chrono Kids içindeki Star Disco, en eğlenceli müzikleri çocuğun ve arkadaşları için çalacak. Ayrıca balon yağmuru, konfeti ve kostümler gibi özel sürprizleri de var!

Chrono Kids içinde bulunan Chrono Kafe'nin açık ve kapalı 2 alanı var. Eğer istersen açık alanda ailece kahvaltı yapabilir, çocuğunun pasta kesimi organizasyonunu bu alanda gerçekleştirebilirsin.

2. Altı Üstü Kafe Parti Oyun ve Gün Evi

Batıkent'te bulunan Altı Üstü Kafe Parti Oyun ve Gün Evi, çocuğunun doğum gününü rahat ve eğlenceli bir şekilde kutlayabileceğin bir ortam. Altı Üstü Kafe Parti Oyun ve Gün Evi, eksiksiz bir doğum günü partisi hazırlayabilmen için sana gereken tüm imkanları sağlıyor. Temalı kutlamalar, uygun süslemeler, balonlar, lezzetli çocuk menüleri ve yetişkinler için ikramlar ile mükemmel bir çocuk doğum günü partisine imza atacaksın.

Altı Üstü Kafe Parti Oyun ve Gün Evi, istersen çocuğunun doğum günü partisi için animasyon hizmeti de sunuyor. Ayrıca doğum günü dışında kahvaltı ve diğer özel günlerin kutlamaları da bu mekanda yapılabiliyor.

Altı Üstü Kafe Parti Oyun ve Gün Evi'nin profil sayfasından mekanla iletişime geçebilir, fiyat bilgisi alabilirsin.

3. Eve Sığamadık Parti & Organizasyon

Eve Sığamadık Parti & Organizasyon, Çankaya'da hizmet veren çocuk doğum günü mekanlarından. Tüm kutlamaları ev rahatlığında gerçekleştirmek için özel bir çaba harcayan Eve Sığamadık Parti Evi, heyecanını seninle paylaşmak için can atıyor!

Parti esnasında en büyük hedefi gülen yüzler görmek olan mekan, hazırlık aşamasında tüm ahlaki değerleri ön planda tutuyor.

4. Party Point

Party Point parti evi Ankara içerisindeki en hoş parti verilebilecek adreslerden biri olabilir. Ümitköy'de hizmet veren Party Point, doğum günü organizasyonları, baby shower partileri, oyun grupları ve birbirinden değişik workshoplarıyla herkesin gönlünü çeliyor.

Fotoğrafçısından palyaçosuna, animatöründen illüzyonistine, yüz boyama etkinliğinden karaokesine hafızalara kazınacak bir parti için Party Point Villası seni bekliyor!

5. Bulut Parti

Ankara'da bulunan çocuk ve bebek doğum günü mekanlarının en güzellerinden bir tanesi de kuşkusuz Bulut Parti! Balgat'ta bulunan mekanın partiler için hem kapalı hem de açık alanı bulunuyor. Kişiye özel partilerin yanında temalı doğum günü partileri için de pek çok alternatif sunuyor.

Üstelik çocuklar eğlenirken sen de özenle hazırlanmış konforlu oturma alanında konuklarınla birlikte çayının, kahvenin, birbirinden lezzetli ve kaliteli ikramların tadını çıkarabilirsin. 1 yaş doğum günü partilerinde de en özel ortamı hazırlamak için özenle uğraşan Bulut Parti, mutlaka değerlendirmen gereken yerlerden.

6. Coconut Parti Evi

Coconut organizasyon 2013 yılından beri Yıldız'da hizmet veriyor. Doğum günü partilerine palyaço, animatör getiren, yüz boyama etkinlikleriyle ortama renk katan, çeşitli yarışmalar düzenleyen, organizasyon ve süsleme firması getirme imkanı sunan Coconut Parti Evi'nde yok yok!

Minik kuzunun doğum gününü ferah, temiz ve neşeli bir atmosfer içinde kaliteli ve özenli bir hizmet eşliğinde kutlamak istersen formu doldurabilirsin.

7. Arckids Eğlence Merkezi

Çayyolu'nda bulunan Arckids Eğlence Merkezi parti evi Ankara dendiği zaman akla ilk gelen mekanlardan birisi! Çocuğunun doğum günü kutlamasını yapabileceğin gibi farklı birçok özel günü de bu mekanda kutlayabilirsin. Kişisel isteklerine önem veren Arckids Eğlence Merkezi sana ve çocuğuna en hoş kutlamayı, hoş bir pasta ve çeşitli sürprizler eşliğinde düzenleyebilir.

8. Luppa

Çankaya'daki bu hoş mekan, parti evleri Ankara denildiğinde lezzeti ve sunumuyla dikkat çeken adreslerden biri! Huzurlu ve eğlenceli bir konsept sunmayı hedefleyen Luppa, kendini "mutluluğun lezzet tarafı" olarak tanımlıyor.

Özel günler için aradığın tüm lezzetleri ve hayalindeki pastayı bulabileceğin mekan, her yaştan çocuğa hitap ederek hayalindeki partiyi organize etmene fırsat veriyor!

9. Mini Sanat Çocukça Eğlenceler Atölyesi

Çocuk ve bebek doğum günü partisi düzenlemek için en ideal mekanlardan birisi olan Mini Sanat Çocukça Eğlenceler Atölyesi farklı temalarla sana ve çocuğuna güzel bir deneyim yaşatabilir.

Sanat atölyeleri, oyun odası, kütüphanesi, mutfağı ve diğer yardımcı bölümleriyle 0-12 yaş arası çocukların fiziksel, zihinsel, sosyal ve duygusal gelişim dönemlerine uygun olarak tasarlanan Mini Sanat, eğlenceli organizasyonların yanında çocuk gelişimine de alan yaratmayı ihmal etmiyor. Miniğine şahane bir parti düzenledikten sonra da sık sık ziyaret edebileceğin bir yer!

10. Odeon Parti Evi

Odeon Sanat Akademisi'ne bağlı olarak faaliyet gösteren Odeon Parti Evi, bahçesi ve kapalı alanı ile unutulmaz bir doğum günü için seni bekliyor.

Odeon Sanat Akademisi'nin drama eğitmenlerinin hazırladığı aktiviteler ve oyunlar, çok lezzetli ikramlar ile çocuğunun doğum günü için istediğin her şeyi Odeon Parti Evi'nde gerçekleştirebilirsin. Odeon Parti Evi, istediğin organizasyonu gerçekleştirebilmen için bazı paketler hazırlamış. Bunlar standart paket, full paket, kişiye özel parti ve 1 yaş doğum günü parti paketi olarak ayrılıyor. Bu paketlerin hepsinin içinde az üç çeşit menü ve sınırsız içecek seçeneği var.

Eğer bu imkanlar hoşuna gittiyse, Odeon Parti Evi'ni arayıp paketler hakkında bilgi alabilirsin. İletişim bilgileri için profiline bakman yeterli!