Doğum Albümü İsteyenler için 10 Ankara Doğum Fotoğrafçısı!

Bebeğinin doğum anını ve doğum sonrası dünyadaki ilk anlarını doğum fotoğrafçıları ile ölümsüzleştirebilirsin. Birbirinden güzel kareler ile oluşturulan doğum albümü, bebeğin ve senin için unutulmaz bir anı olabilir. İçeriğimizi okuyarak bu özel günde yanında olabilecek Ankara doğum fotoğrafçılarını inceleyebilirsin.

1. Betül Okandan Photography

Yenimahallede'de freelance olarak hizmet veren Betül Okandan, hobi olarak başladığı fotoğrafçılığı meslek haline getirmiş. Sanatçı, özel gün aile fotoğrafçısı olarak hizmet veriyor. Portre fotoğrafçılığında uzmanlaşan Betül Okandan Photography; doğum, hamile, yenidoğan fotoğrafçılığının yanı sıra düğün, doğum günü ve aile fotoğrafçılığı da yapıyor. Doğum çekimi, yenidoğan çekimi ya da hamilelik, doğum, doğum sonrası fotoğraf çekimleri gibi seçenekler sunan Betül Okandan Photography ile fiyatlar hakkında görüşmek için profilinde yer alan formu doldurabilirsin.

2. Burak Aygün Fotoğraf

Burak Aygün Fotoğraf, bünyesinde profesyonel sanatçıları barındıran bir ekip. Doğumdan 20 gün öncesi itibariyle randevu veren Burak Aygün Fotoğraf, anne adaylarının rahatı için her şeyi düşünmüş. Kadın fotoğrafçı seçimi, sezaryen çekimleri gibi alternatifleri de var.

Burak Aygün Fotoğraf'ın çekim serüveni doğumdan önce başlıyor. Hamileliğin son anları, doğum anı, anne-bebek kavuşması, ilk hoş geldin gibi tüm özel detaylar Burak Aygün'ün karelerinde yer alıyor. Tüm bu kareler en özenli şekilde bir albümde hazırlanıp teslim ediliyor. Ayrıca dijital albüm istenirse ücretsiz bir şekilde hazırlanabiliyor.

Eğer Burak Aygün Fotoğraf ile iletişime geçmek istersen profil sayfasını inceleyebilir, yaptığı işlere göz atabilirsin.

3. Renkli Kareler

Annelerin en güzel anlarına tanık olan ve bu işi zevkle yapan Renkli Kareler, fotoğraf çekimlerinden albüm tasarımına kadar her detay ile ilgileniyor ve her şeyin senin için özel olması için çabalıyor. Bebeğinin doğumu ile başlayacağın yeni hayatında yanında olmaktan mutlu olan Renkli Kareler, doğum fotoğraflarının yanı sıra düğün fotoğraflarını da özenle çekiyor. Doğum için hastaneye girişinden itibaren çekimi başlatan fotoğrafçı, bebeğin kucağında çıkış yapana kadar birbirinden güzel fotoğraflar çekiyor. Bu özel günü güzelleştirmene yardımcı olan doğum fotoğrafçısı Ankara Yenimahalle'de faaliyetlerini sürdürüyor.

4. Burcu Güler Photography

Fotoğrafçı olmasına düğünündeki talihsiz karelerin neden olduğunu söyleyen Burcu Güler, doğum ve düğün fotoğrafları çekimi yapıyor. Burcu Güler Photography, 2 farklı doğum paketi sunuyor. Agu Paketi'nde çekimlere doğumdan birkaç hafta önce başlanıyor. Çekim, doğumun olduğu gün devam ediyor ve doğum sonrası aile fotoğraflarıyla son buluyor. Taytay Paketi'nde ise çekimler doğumun olacağı gün başlıyor. Doğum çekimlerinden başka yenidoğan ve düğün fotoğrafları çekimi de yapan Ankara doğum fotoğrafçısı, Çankaya'da freelance olarak hizmet veriyor.

5. Özge Metin Doğum ve Anı Fotoğrafları

İlgi duyduğu fotoğrafçılığı anne olduktan sonra meslek haline getiren Özge Hanım, doğumun bir mucize olduğunu ve bebeğin ilklerinin fotoğraflanması gerektiğine inanıyor. Bebeğinin ilk nefesi, ilk çığlığı ve hatta o anlarda senin göremediğin birçok anı ölümsüzleştirerek o anları yıllar sonra bile hatırlamanı sağlayacak kareler çekiyor. Aynı zamanda hamilelik ve yenidoğan fotoğrafları da çeken Özge Metin Doğum ve Anı Fotoğrafları freelance olarak Ankara ve çevresinde çalışmalarına devam ediyor. Ankara doğum fotoğrafçısı fiyatları hakkında fikir edinmek için fotoğrafçı ile iletişime geçebilir, profilindeki formu doldurabilirsin.

6. Elityas Photography

Çocuklarının doğumunu ölümsüzleştiremediği için hayallerini başka annelerin yaşaması amacıyla yola çıkan Ebru Aygün, doğum fotoğrafçılığından başka temalı parti ve özel gün fotoğrafçılığı alanında da çalışıyor. Firmasının ismi için mitolojide, anne ve bebeğe doğumda yardımcı tanrıça anlamına gelen Elityas ismini seçen fotoğrafçı, ailelere unutulmaz kareler bırakmayı hedefliyor. Hamilelik fotoğralarından başlayarak bu mucizevi anları ölümsüzleştirmek istiyorsan doğum öncesi fotoğraf çekimi için Elityas Photography ile detayları görüşebilirsin.

7. Madam Fotoğraf Stüdyosu

Madam Fotoğraf Stüdyosu, bebek ve doğum çekimi ile düğün hikayesi çekimleri yapıyor. Doğum öncesi fotoğrafları başta olmak üzere doğum anı ve sonrasını unutulmaz hale getiriyor. En mutlu gününde senin ve ailenin güzel anlarını fotoğraflarken düşlediği işi yapmanın mutluluğunu da yaşayan fotoğrafçı, sevdiği işi yapmaya Etimesgut'ta devam ediyor. Madam Fotoğraf Stüdyosu sayfasındaki iletişim formu aracılığıyla detaylar ve fiyatlar hakkında bilgi sahibi olabilirsin.

8. Pixnvid

Doğum hikayeni hem fotoğraf hem de video olarak ölümsüzleştiren Pixnvid, bu en özel gününü unutulmaz kılmak için en profesyonel şekilde çalışıyor. Doğum fotoğrafları için Ankara'da en çok tercih edilen fotoğrafçılardan biri olan Pixnvid, doğum fotoğrafları dışında konsept hamilelik fotoğrafları da çekiyor. Bunun için doğumundan en az 20 gün önce Pixnvid ile iletişime geçmen yeterli.

Çankaya'da hizmet veren Pixnvid ile çalışmak ve fiyat bilgisi almak istersen profil sayfasından iletişim bilgilerine ulaşabilirsin.

9. Duygu Balıkçı Photography

Çankaya'da fotoğrafçılık hizmeti vermeye devam eden Duygu Balıkçı Photography; doğum fotoğrafı, nişan, kına, düğün fotoğrafları ve kurumsal fotoğraf çekimi yapıyor. Eğitimini alırken fotoğrafçılık ile yolu kesişen fotoğrafçının sana da bir doğum hikayesi hazırlamasını istiyorsan doğum fotoğrafı ve doğum fotoğrafçısı paket fiyatları hakkında Duygu Balıkçı Photography ile iletişime geçmelisin.

10. Her Karesine Değer

Doğum fotoğrafı çekimlerini doğumdan 1 ay önce hamilelik çekimi ile başlatan Her Karesine Değer, isteğe göre evde ya da dış mekanda çekimleri gerçekleştiriyor. Doğumun olacağı gün devam eden çekimler, doğumdan 8 veya 45 gün sonra ev çekimleri ile tamamlanıyor. Panoraromik albüm, canvas baskı ve kapı posteri hizmetleri veren fotoğrafçı, baby shower ve doğum günü fotoğrafları da çekiyor. Her Karesine Değer, sen hayatına yeni bir anlam katarken bu anları sen ve ailenle paylaşıyor. Kavaklıdere'de hizmete devam eden Ankara doğum fotoğrafçısı fiyat ve detaylar için iletişime geçilmesini bekliyor.