Dila Taşman Photography

Dila Taşman Photography

Randevu/Bilgi Alın

Firma ile iletişime geçmek için

Teslim süresi

1 haftadan az
1-2 hafta
2-4 hafta
4-8 hafta
8+ hafta

Ne kadar önce iletişime geçmeliyim?

1 haftadan az
1-2 hafta
2-4 hafta
4-8 hafta
8+ hafta

Çekim türü

Hamilelik
Doğum
Yenidoğan
Bebek
Aile
Mezuniyet
Vaftiz
Babyshower
Doğum günü
Kırk uçurma

Çekim özellikleri

Stüdyo çekimi
Şehirdışında çekim
Evde çekim
Dış mekan çekimi
Yurtdıında çekim
Aksesuarlı-kostümlü çekim
Konsept çekim

Paket içeriği

Orjinal kopya teslim
Fotoğraf teslim
Albüm teslim
Poster teslim
Kanvas tablo
Film teslim

Hakkında

Dila Taşman, eline aldığı fotoğraf makinesi ile bir bebeğin dünyaya gelişine tanıklık ettiği o büyülü andan beri doğum fotoğrafçılığını profesyonel bir meslek olarak seçmiş. Kendisi 1999 reklamcılık bölümü mezunu; 2005 yılında Yıldırım Çelik’ten aldığı temel fotoğrafçılık eğitimi sonrasında Muammer Yanmaz atölyesinde temel ve ileri seviyede fotoğraf tekniği konusunda kendini geliştirerek, sevdiği işi meslek haline getirmiş.

2013 yılında anne olduğundan bu yana bir annenin bebeği ile kavuşması onu daha da etkiliyor. Yüreğinin sesini yansıtan fotoğraflar çekerek bu duygusal anları bir anne için unutulmaz kılmayı hedefliyor. Dila Taşman makinesi ve sevgi dolu bakışı ile doğumunuza eşlik ediyor. Bebeğinize kavuştuğunuz andaki mutluluğunuzun en güzel fotoğraf kareleri ile sonsuza kadar en güzel anılarınız arasında kalmasını sağlıyor. Doğum şekliniz ne olursa olsun kendisi ile önceden görüşerek doğum yeri ve şekli konusundaki detayları iletebilir, doğum ânınızda profesyonel fotoğraf çalışması için kendisinden randevu alabilirsiniz. Doğum ânı çekimi sonrası hastanedeki odanızda bebeğinizin babayla ve aile fertleriyle buluşma ânı, ilk emzirişiniz, lohusa ve aile fotoğraflarınız da en tatlı kareler olarak albümünüzde yerini almak üzere çekiliyor.

Dila Taşman’ın objektifinden çıkan karelerden özel albüm çalışması da oluşturulabiliyor. Albüm seçenekleri ile ilgili kendisinden detaylı bilgi alabilirsiniz. Dila Taşman aynı zamanda hamile, yenidoğan ve özel gün fotoğrafları da çekiyor. Doğum fotoğrafı çalışması ile ilgili bilgi alarak iletişime geçmek için formu doldurabilirsiniz.

İletişim

Acıbadem Kadıköy İstanbul