Ünlüler Anne Olunca Hangi Bebek İsimlerini Seçti?

Ünlüler Anne Olunca Hangi Bebek İsimlerini Seçti?

Bebeğini beklediğin bu günlerde bebeğine hangi ismi vereceğine karar verememiş olabilirsin. Bu yüzden daha önce yazdığımız Çiçeği Burnunda Anne Adaylarına Fikir Verecek Bebek İsimleri yazımıza bir yenisini ekledik ve ünlülerin bebekleri için seçtikleri isimlere bakmak işini kolaylaştırabilir diye düşündük. İşte ünlülerin seçtiği bebek isimleri!

1. Çağla Şikel

Çağla Şikel ve Emre Altuğ 2010 yılında Hüseyin Kuzey ismini verdikleri bir erkek çocuk dünyaya getirdiler. Bundan iki sene sonra, 2012’de ise doğan ikinci erkek çocuklarına Uzay Tuncer adını koydular. İki erkek çocuk sahibi olan Çağla Şikel “keşke bir de kızım olsa!” diyor.

2. Gülben Ergen

Gülben Ergen'in Mustafa Erdoğan'la olan birlikteliğinden üç çocuğu var. 18 Ocak 2017 yılında ilk çocuklarına Atlas ismini veren ikili, 22 Haziran 2009 yılında ise dünyaya gelen bebeklerine ikiz erkek bebek isimleri olarak Ares ve Güney isimlerini seçti.

Erkek bebek isim örnekleri için, Oğluna Hangi İsmi Vereceğine Karar Veremeyen Anne Adaylarına Erkek Bebek İsimleri Önerileri! yazımıza bakmanı öneririz.

3. Bergüzar Korel

Mutlu bir birliktelikleri olan Bergüzar Korel ve Halit Ergenç çiftinin 2010 yılı Şubat ayında doğan oğullarının adı Ali! Çocuğunun gözlerden uzak büyümesine özen gösteren Bergüzar Korel'in oğlu Ali'nin büyümesiyle birlikte yeniden çocuk istediği söyleniyor.

4. Hülya Avşar

Sansasyonel geçen Hülya Avşar ve Kaya Çilingiroğlu birlikteliğinden dünyaya gelen tek çocuk Zehra!

5. Tuba Büyüküstün

Gönülçelen dizisinin setinde tanıştığı Onur Saylak ile birlikteliğinden ikiz bebek sahibi olan Tuba Büyüküstün, ikiz kız bebek isimleri olarak Toprak ve Maya'yı seçti.

Sen de ikiz çocuklarını bekliyor ve isim bulmak da zorlanıyorsan, İki Değil, Üç Can Taşıyan Anne Adayları için İkiz Bebek İsimleri Önerileri! yazımıza bakabilirsin.

6. Pelin Karahan

Genç oyuncu Pelin Karahan 2012 yılında ilk çocuğu Ali Demir'i kucağına aldı. 27 Mart 2017 tarihinde ise ikinci çocuğunu doğuran Pelin Karahan çocuğunun adını Can Eyüp koydu. Karahan artık iki çocuk annesi!

7. Buse Terim

2014 yılında evlenen Buse Terim, 22 Ekim 2016 tarihinde ise, anne oldu. "Kızım ya da oğlum olsun!" gibi bir isteğinin olmadığını, ama bebek sahibi olmayı çok istediğini söyleyen Buse Terim bebeği için Nil adını seçti.

8. Akasya Asıltürkmen

Oyuncu Akasya Asıltürkmen bebeği Pera'yı 4 Kasım 2016 tarihinde kucağına aldı.

Kız bebek isimleri önerileri için, Kızını Kucağına Almayı Bekleyen Anne Adaylarına Kız Bebek İsimleri Önerileri! adlı yazımıza bakabilirsin.

9. Ceyda Düvenci

Erken doğum yapan ve kızını bir süre kucağına alamayan başarılı oyuncu Ceyda Düvenci'nin kızının ismi Melisa! Bu günlerde ise, ikinci çocuk heyecanı yaşayan Düvenci, yaz aylarında doğum yapmaya hazırlanıyor.

10. Merve Özkaynak

Blogger, moda danışmanı ve makyaj ile ilgili videolardan tanıdığımız Merve Özkaynak kızının adını Melisa koydu. 2015 yılında anne olan Özkaynak, artık bebeklerle ilgili videolarıyla da biliniyor.

11. Tuba Ünsal

Şu sıralar gazeteci Mirgün Cabas ile mutlu bir evliliği olan oyuncu Tuba Ünsal kızı Sare'yi 2010 yılında doğurdu; üç sene sonra doğan oğlu için ise Civan Mert ismini seçti.

12. Pucca/ Selen Pınar Işık

Aşk ve ilişkilerle ilgili yazdığı hikayelerle fenomene dönüşen Pucca, 12 Mayıs'ta anne oldu. Bebeğinini ismi ise, Batı!

Bu makaleyi arkadaşlarınla paylaş: