Bir Doğum Masalı Çağla Ateş

Bir Doğum Masalı Çağla Ateş

Randevu/Bilgi Alın

Firma ile iletişime geçmek için

Teslim süresi

1 haftadan az
1-2 hafta
2-4 hafta
4-8 hafta
8+ hafta

Ne kadar önce iletişime geçmeliyim?

1 haftadan az
1-2 hafta
2-4 hafta
4-8 hafta
8+ hafta

Çekim türü

Hamilelik
Doğum
Yenidoğan
Bebek
Aile
Mezuniyet
Vaftiz
Babyshower
Doğum günü
Kırk uçurma

Çekim özellikleri

Stüdyo çekimi
Şehirdışında çekim
Evde çekim
Dış mekan çekimi
Yurtdıında çekim
Aksesuarlı-kostümlü çekim
Konsept çekim

Paket içeriği

Orjinal kopya teslim
Fotoğraf teslim
Albüm teslim
Poster teslim
Kanvas tablo
Film teslim

Hakkında

Doğum masalınızın en dokunaklı anlarını fotoğraflarıyla ölümsüzleştirmek için Bir Doğum Masalı’ nı kuran Çağla Ateş, Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu bir fotoğrafçı. Sizinle en özel ve en mutlu anlarınızı paylaşarak, yıllar geçtikçe daha da kıymetlenen fotoğraflara dönüştüren Çağla Ateş, fotoğraflarında sizin için en güzel kareleri yakalamayı amaçlayarak yola çıkmış.

Anne olduğu anı hayatındaki en mucizevi an olarak tanımlayan Çağla Ateş, fotoğrafçılık ile anneliği harmanladığı doğum fotoğrafçılığı mesleğine gönül vererek, yıllara dayanan foto muhabirliği, prodüktörlük ve dergi fotoğrafçılığı deneyimleriyle, yeni mesleğine farklı bir bakış getiriyor. Ortaya çıkan sonuç ise, bir annenin en mucizevi anını sonsuza kadar yaşatacağı, gerçek akıştan yakalanmış harika kareler…

Bir Doğum Masalı’ nda doğum fotoğraf çekimleri, doğuma gitmeden bir saat öncesinde başlıyor. Hamileliğinizin son dakikaları fotoğraflanıyor. Ardından sizin ve ailenizin en heyecanlı anı olan doğumhaneye gidişiniz; mucizevi doğum anı ve bebeğinizin ilk anları çekiliyor. Bebeğin, anne ve baba ile ilk karşılaşma anı ve aile portresi ile son bulan doğum fotoğraf çekiminiz, yüksek çözünürlüklü yaklaşık 200 kare fotoğraf olarak, baskıya hazır şekilde size teslim ediliyor. Doğumunuz ister sezaryen ister normal doğum olsun, günün her saati fotoğrafçınıza ulaşarak, onu doğuma çağırabiliyorsunuz.

Siz de bu satırları okuyorsanız, en mucizevi anınıza sayılı günler kalmış demektir; siz de her anne gibi hayatınızın bu en özel anlarını sonsuza kadar yaşatmak istiyorsanız, doğum anınızda mutlaka sizi anlayan ve bu özel anlara sizinle mutlulukla tanıklık edecek bir fotoğraf sanatçısı ile görüşmelisiniz. Bir Doğum Masalı’ nın farklı içerik ve baskı seçenekleriyle sunduğu doğum çekim paketleri hakkında bilgi almak ve sorularınızı iletmek için formu doldurarak Çağla Ateş ile iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

İstanbul'da freelance hizmet veriyor.