İzmir Baby Shower Organizasyon Firmalarından 10 Öneri!

Bebeğinin doğumuna kısa bir süre kalmasını sevdiklerinle kutlamak istiyorsan, bu liste tam sana göre! Baby shower partisi süslemelerinden davetiyelere, konsepte uygun kıyafet seçiminden parti dekorasyonuna kadar birçok konuda sana yardımcı olabilecek İzmir baby shower organizasyon firmaları içerisinden 10 öneriyi senin için listeledik.

1. ÇocukUs

Hareket odaklı oyun merkezi olma hedefiyle yola çıkan ÇocukUs, çocukların duygusal, zihinsel ve bedensel gelişimlerini desteklemek üzere hazırladığı programlar ve baby shower ürünleri İzmir için olan seçenekleriyle tüm anne adayları için ideal oluyor. Okul öncesi döneme yönelik, en uygun etkinlik içeriklerini ve materyallerini sunan firma; atölyeler, oyun grupları, psikolojik danışmanlık ve oyun terapisi hizmetleri ile birçok seçenek sunuyor.

Doğum günleri, arkadaş toplantısı, özel organizasyonlar, okul gezileri ve konseptli partiler konusunda alanında uzman olan bir ekip ile çalışan ÇocukUs; en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş yaratıcı ve keyifli baby shower organizasyonları için en iyi yardımcın oluyor.

2. Yağmur Bebek Organizasyon

2010 yılından bu yana İzmirli annelerin en çok takip ettiği etkinlik firmalarından biri olan Yağmur Bebek Organizasyon, birbirinden renkli baby shower süsleri için farklı alternatifler sunuyor. Yağmur Bebek Organizasyon; katalog çekimleri, dekorasyon hizmetleri, özel günlere yönelik konseptli kutlamaları ile daha birçok farklı etkinliğe yönelik keyifli organizasyon düzenliyor.

Doğum günlerinin yanında; düğün, sünnet ve özel davetler de planlamana yardımcı olan firmanın baby shower partisi süsleri İzmir için en çok tercih edilenlerden biri oluyor. Önde gelen İzmir hastaneleri ile de çalışan firma; bebek doğum odası dekorasyonları ile anne olduktan sonra da sana özel kutlama seçenekleri sunuyor.

3. Masallar Evi

İzmir Aliağa’da freelance hizmet vermesi ile tanınan Masallar Evi, en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş özel konseptler yaratması ile dikkat çekiyor. Baby shower partileri, doğum özel kutlamaları, doğum günü partileri gibi daha birçok organizasyon için program seçenekleri sunan firma, annelere birçok seçenek sunuyor. Trend konseptler uygulaması ile tanınan Masallar Evi, doğum öncesi kutlamaları için hazırladığı dekoratif malzemeler ile olduğu kadar butik baby shower pasta siparişi İzmir için de ideal oluyor.

4. Boutique Events

Anneler için baby shower partileri düzenleyen organizasyon firması Boutique Events, İzmir’in Karşıyaka ilçesinde freelance olarak hizmet veriyor. En mutlu gününde yanında olmayı hedefleyen firma, kişiye özel butik hediyeler, süslemeler, davet ve parti konsepti tasarımları ile dikkat çekiyor. Küçük Prens’ten Minyonlara (Minions), safari maceralarından sevimli hayvanlara, romantik dekorlardan kişiye özel tasarımlara kadar senin için en uygun konsepti yaratan Boutique Events, İzmir baby shower pasta seçenekleri ile de tercih ediliyor.

5. Ceylan Organizasyon

2000 yılından beri İzmir ve çevresinde hizmet veren Ceylan Organizasyon, profesyonel bir ekip ile annelere özel tasarımlı etkinlik seçenekleri belirliyor. Doğum günü partileri, animasyon hizmetleri, düğün davetleri, baby shower etkinlikleri, ses sistemleri, balon dekorasyonları hazırlayan firma, baby shower partisi İzmir seçenekleri ile de ideal opsiyonlar sunuyor.

6. Sea Park

Çocuk organizasyonları ve kutlamaları konusunda deneyimli bir ekip ile hizmet veren Sea Park, sadece çocuklara yönelik tasarlanan bir merkez olması ile tüm aileler için ideal oluyor. İzmirli organizasyon firması, her gün yeniledikleri trend konseptler ile çocuklara eğlenceli seçenekler sunuyor.

Deniz konsepti ile çocuklar için farklı bir dünyayı deneyimleme fırsatı sunan mekan; süslemeleri, masa düzenlemeleri, çocuklara özel olarak tasarlanan konseptleri ve baby shower pasta fiyatları ile dikkat çekiyor. Farklı deneyimler yaşamak isteyen anneler çocukları ile Sea Park’ta keyifli zaman geçiriyor.

7. Betty Organizasyon

İzmir, Şirinyer’de yer alan Betty Organizasyon, kişiye özel tasarım İzmir baby shower partilerinden diş buğdayına, konsept doğum günü partilerinden bekarlığa veda gecelerine, nişan ve kına gecesinden düğün organizasyonlarına kadar sana özel hizmetler sunuyor. Sana özel konseptler kurgulayan Betty Organizasyon, baby shower partin için birçok seçenek sunuyor.

8. Acar Organizasyon

2000 yılında yenilikçi bir organizasyon anlayışı ile kurulan Acar Organizasyon, şişme oyun ve eğlence parklarından animasyonlara, ışık ve ses sistemlerinden makyaj malzemelerine kadar İzmir baby shower partisi süslemeleri için farklı seçenekler sunuyor. Düğün, davet ve kişiye özel konsept partiler düzenleyen Acar Organizasyon, soğuk heykel atölyesi ile sanat grubu olarak da etkinlikler gerçekleştiriyor.

9. Vrl Organizasyon

İzmir’in sevilen organizasyon firmalarında biri olan Vrl Organizasyon, çocuklara özel parti konseptleri, baby shower pastası İzmir özel seçenekleri, doğum günü partileri ve yenilikçi konseptleri ile dikkat çekiyor. Baby shower partileri için hazırladığı organizasyonlar ile güzel hatıralar bırakmayı hedefleyen Vrl Organizasyon, annelere özel seçenekler sunuyor.

10. İzmir Organizasyon

İzmir’in en sevilen lokasyonlarından Alsancak’ta yer alan İzmir Organizasyon, 2006 yılından beri genç ve dinamik kadrosu ile süsleme, organizasyon, animasyon ve reklamcılık alanlarında hizmet veriyor. Evde yapılan 5 kişilik bir partiden, 25.000 kişilik bir organizasyona kadar, küçük veya büyük fark etmeksizin en iyi hizmeti verme hedefi ile çalışan İzmir Organizasyon, farklı hizmet anlayışı ile İzmirlilerin beğenisini kazanıyor.

2014 yılından itibaren sadece İzmir ile sınırlı kalmayan parti organizasyon firması, profesyonel ekibi ile Türkiye'nin birçok şehrinde hizmet veriyor. Süsleme hizmetleri ile öne çıkan organizasyon şirketi, dekorasyondan çiçek süslemelerine kadar baby shower parti malzemeleri İzmir sınırlarındaki annelere mükemmel seçenekler sunuyor.