Masallar Evi

Masallar Evi

Randevu/Bilgi Alın

Firma ile iletişime geçmek için

Ne kadar önce iletişime geçmeliyim?

1 haftadan az
1-2 hafta
2-4 hafta
4-8 hafta
8+ hafta

Paket Türü

Yılbaşı
Doğum Günü
Doğum Odası
Baby Shower
Diş Buğdayı
Bebek Mevlüdü
Sünnet

Özellik

Masa/ Sandalye Temini
Barkovizyon Temini
Davetiye
Butik Pasta
Kişiye Özel Süsleme
Konsept Süsleme
Hediyelik Eşya Temini
Kostüm Temini

Paketlerde ihtiyaca göre değişiklik yapılabiliyor mu?

Evet
Hayır

Şehir dışına gönderim var mı?

Evet
Hayır

Hakkında

Doğum odası, mevlid, baby shower, doğum günü ve her türlü parti organizasyonlarında Masallar Evi çeşitli konseptlere uygun süsleme, masa örtüleri ve parti takımlarıyla hizmetinizde. Sosyal medya üzerinden takip ederek sipariş verebileceğiniz masa örtüsü ve kombin ürünler için Masallar Evi' ni tercih edebilirsiniz.

Çocuğunuz için kutlamalarınız ve özel gün organizasyonlarınızda kaliteli ve trend ürünlerle yanınızda olan Masallar Evi'ndeki rengarenk çeşitler annelerin beğenisini kazanıyor. Saten masa örtüleri, payetli masa örtüleri, saten runner veya payetli runner ürünlerini, doğum günü partilerinde masa süsleme ve sunum için rahatlıkla, zevkinize göre kullanabilirsiniz. Böylece doğum günü partiniz, temanıza uygun renkteki bu aksesuarlarla daha renkli ve ışıltılı olur.

Çeşitli kombinler yaratabileceğiniz kumaş parçalarıyla, sunum masanızın arka planını konseptinize uygun hale getirebilirsiniz. Dilerseniz cam önü kullanımlar için, perdelik kumaşları da masanızla uyumlu şekilde dizayn edebileceğiniz seçenekler Masal Evi' nde bulunuyor. Bu tarz trend ürünleri, renk ve kalite seçeneği bakımından, klasik parti malzemeleri dükkanlarında bulmak zor oluyor; Masallar Evi, bu ürünleri kargo ile ayağınıza kadar ulaştırıyor. Ayrıca renk yelpazesi de oldukça geniş. Temanız ne olursa olsun, masanıza yakışacak payetli ve renkli masa örtü ve tamamlayıcı ürünler için Masallar Evi' ndeki ürünlere göz atabilirsiniz. Ayrıca uzun parti masaları için de seçenekler mevcut.

Tüm Türkiye' ye kargo imkanı sunan Masallar Evi, partilerin ve organizasyonun en önemli parçasını oluşturan sunum ve davet masalarınızı renklendiriyor. Kısa süre içinde elinize ulaşan rengarenk aksesuarlarınız, ortama ışıltı katarak hoş bir ambiyans yaratacak.

İletişim

Tüm Türkiye' ye gönderimi bulunuyor.