Sea Park

Sea Park

Randevu/Bilgi Alın

Firma ile iletişime geçmek için

Kapasite

0-25
26-50
51-100
100+

Parti Alanı

Açık Alan
Kapalı Alan

Mekan Özellikleri

Bahçe
Salon
Havuz başı
Oyun alanı
Otopark

Parti Türü

Doğum Günü
Baby Shower
Diş Buğdayı
Bebek Mevlüdü

Özellik

Yemek servisi
Dışarıdan catering getirme imkanı
Pasta servisi
Dışarıdan pasta getirme imkanı
Fotoğrafçı hizmeti
Fotoğrafçı getirme imkanı
Organizasyon ve süsleme hizmeti
Organizasyon ve süsleme firması getirme imkanı
Palyaço
Yüz boyama
Animatör
İllüzyonist
Kostüm
Yarışma
Karaoke

Parti süresinin sınırı var mı?

Evet
Hayır

Özel menü seçenekleri var mı?

Evet
Hayır

Hakkında

İzmir Balçova Ege Park Alışveriş Merkezinin içinde yer alan Sea Park, çocuklar için en eğlenceli oyun ve aktivite merkezlerinden biri. Çocuklar ve ebeveynler için konforlu bir ortam sunan, klimalı ortamı ve hijyenik oyun ve aktivite alanlarıyla hem çocukların hem de çocuklarını güvenle eğlendirmek isteyen annelerin gözdesi olan bu mekanda minikleriniz hem eğleniyor hem öğreniyor.

Saatlik babysitter hizmeti alabileceğiniz Sea Park’ ta çocuklar, enerjilerini doyasıya tüketecekleri, uzman gözetimi eşliğinde değişik parkurlarda maceralı anlar yaşayarak hayal dünyalarını geliştirebilecekleri alanlarda eğlencenin tadına varıyorlar. Sea Park’ ta çocuğunuzun sevdiği çizgi film kahramanları veya ilgisini çeken konsepte uygun temalı doğum günü kutlamaları da düzenleniyor. Belli bir saat sınırı bulunan doğum günü partileri için mutlaka en az iki hafta öncesinden rezervasyon yaptırmanız gerekiyor. Çocuklar eğlenirken ebeveynlerin vakit geçirebilecekleri ve çocuklarını canlı takip edebilecekleri bir oturma alanı da bulunuyor. Sadece oyun alanından yararlanarak, pasta ve ikramlıklarınızı kendiniz getirip; çocuklarınıza ve arkadaşlarına servis edebilirsiniz. Dilerseniz ikramlık veya çocuk menüsü içeren doğum günü paketleri de bulunuyor. Örneğin oyun alanı, davetiye, çocuk menüsü, animasyon, süsleme, yüz boyama içeren paket en içerikli doğum günü paketi. Ebeveynler için ise sınırsız çay paketi yer alıyor. Ek hizmet olarak tercih edebileceğiniz fotoğraf çekimi, palyaço, masal kahramanı, sihirbaz gibi animasyon paketlerini de doğum günü organizasyonunuza dahil edebilirsiniz.

Sea Park, çocukların mutlu bir doğum günü geçirebileceği İzmir’deki en güvenli alanlardan biri. Doğum günü paketleri hakkında detaylı bilgi almak için formu doldurarak Sea Park ile iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

Mithatpaşa Caddesi Ege Park AVM No:44/ Z08 Balçova İzmir