Yağmur Bebek Organizasyon

Yağmur Bebek Organizasyon

Randevu/Bilgi Alın

Firma ile iletişime geçmek için

Ne kadar önce iletişime geçmeliyim?

1 haftadan az
1-2 hafta
2-4 hafta
4-8 hafta
8+ hafta

Paket Türü

Yılbaşı
Doğum Günü
Doğum Odası
Baby Shower
Diş Buğdayı
Bebek Mevlüdü
Sünnet

Özellik

Masa/ Sandalye Temini
Barkovizyon Temini
Davetiye
Butik Pasta
Kişiye Özel Süsleme
Konsept Süsleme
Hediyelik Eşya Temini
Kostüm Temini

Paketlerde ihtiyaca göre değişiklik yapılabiliyor mu?

Evet
Hayır

Şehir dışına gönderim var mı?

Evet
Hayır

Hakkında

Yağmur Bebek Organizasyon, 2009 yılından beri İzmir Konak’taki merkezinde hizmet veriyor. İzmir’ in önde gelen hastaneleri ile doğum odası süsleme organizasyonları gerçekleştiren Yağmur Bebek Organizasyon, anne-babalardan ve ebeveyn adaylarından gelen talepler doğrultusunda, organizasyon ve süsleme konusundaki başarılarını sürdürüyor.

Gelen yoğun talep ve ilginin Yağmur Bebek Organizasyon ekibini çok heyecanlandırması, kendilerini sürekli geliştirerek daha güzel işler, daha şık tasarımlar ve yeni trendleri takip ederek uygulama konusunda motive ediyor. Yalnız doğum değil, davet, sünnet, doğum günü kutlamaları gibi farklı organizasyonları da başarıyla gerçekleştiriyor. Organizasyon ve süslemelerde kullandıkları malzemeleri el emeği ile hazırlayarak, deneyerek kullanıma sunuyorlar. Yağmur Bebek Organizasyon kurucusu Zeynep Kancı, kişiye özel tasarım ve süsleme konusunda, yıllara dayanan tecrübeleri ile müşterileri için mutlu ve şık alanlar yaratmayı hedefliyor.

Baby shower partisi bebeğinizle ilgili kutlamaların ilki olan ve en fazla özenilen davetlerden biri. Baby shower partinizde bebeğinizin cinsiyetine ve ismine özel en şık ortamı yaratma işini Yağmur Bebek Organizasyon’a gönül rahatlığı ile bırakabilirsiniz. O büyük gün geldiğinde ise, hastane doğum odanızın süslemesi, ikramlık ve hediyelik sunumlarınız için de Yağmur Bebek Organizasyon, en güzel tasarım ve şık çözümleriyle, yanınızda olacaktır. Bebek mevlidi için özel bir hazırlık yapmayı düşünürseniz, doğumdan sonra da Yağmur Bebek Organizasyon ailesi ile iletişime geçebilirsiniz. Yağmur Bebek Organizasyon ile görüşerek bilgi almak isterseniz formu doldurabilirsiniz.

İletişim

Kültür Mahallesi 1377 Sokak No: 8/C Alsancak Konak İzmir