Çocuklar İçin En İyi Sinek Kovucu Özellikleri Nasıl Olmalı?

Yaz aylarının gelmesiyle artık sinekler ve haşerelerle artık daha çok içli dışıyız. Kendileri küçük ısırıkları büyük bu canlılardan en çok zararı ise çocuklar ve bebekler görüyor. Bu yüzden minik yavrun için bir sinek kovucu edinmen şart. Ancak çocuklar için sinek kovucu tercih ederken hassas olmakta fayda var.

Sana bu yazıda en iyi sivrisinek kovucu hangi özelliklere sahip olmalı, bir sinek kovucu tercih ederken nelere dikkat etmelisin anlattık. Hadi oku!

Koruyuculuğunu bitkisel içeriği ile sağlaması

Minik yavrunu koruyacak bir sinek kovucunun daha çok bitkisel formüller içermesini tercih edersin, değil mi? Haşereleri uzak tutan çeşitli bitki yağları mevcut ve bir sinek kovucu ürünün bu materyalleri içermesi tercih sebebin olmalı!

Etki süresinin uzunluğu

Kullanacağın sinek kovucu ürünün cilt üzerinde uzun süre etkili olmasını istemez misin? Ürünü sürekli yenilemek zorunda kalmaman ve bu etki süresi sayesinde ürünün uzun süre kullanılabilmesi, en etkili sinek kovucu ürünün sahip olması gereken özelliklerden!

Diğer haşerelerle de savaşması

Sivrisinekler çocukların ve bebeklerin kabusu. Ama aynı kabusu karasinek ve kene gibi haşereler de yaşatıyor! Özellikle kır, orman gibi alanlarda karşılaşılan ve ateşli, zor bir hastalığa neden olan keneler için de koruyuculuğu olan bir haşere kovucuya şans tanımalısın.

Cilt ile uyumlu olması

Tercih edeceğin sinek kovucunun haşerelere karşı savaşırken, çocuğunun cildini de koruması lazım. Bu yüzden çocuk ve bebek için sinek kovucu seçerken cildi tahriş etmeyen ve cilt üzerinde kötü etkilerinin olmadığı testlerle kanıtlanmış ürünlere öncelik vermeni tavsiye ederiz.

Kullanım kolaylığı sağlaması

Etki süresine göre belki de gün içerisinde birkaç kez uygulayacağın sinek kovucunun cilde kolay uygulanması önemli. Bu yüzden tercih edeceğin ürünün sprey ya da losyon şeklinde olması işini kolaylaştıracaktır.

Tüm ailenin kullanabilmesi

Evet, haşereler en çok bebek ve çocukların tatlı tenlerini seviyor ancak bu, yetişkinlere hiç yaklaşmayacaklar anlamına gelmiyor. Bebekten yaşlıya herkesin güvenle kullanabileceği bir haşere kovucu tercih ederek tüm aileyi koruma altına almak iyi bir fikir!

Kolay ulaşılabilir olması

Seçeceğin ürüne kolayca ulaşabilmen, marketlerde, eczanelerde, e-ticaret kanallarında bulabilmen ve bu sayede ihtiyacın olan her an, her yerde ulaşabileceğini bilmen harika bir özellik değil mi?

Sana tüm bu özelliklerin bir araya geldiği, o aradığın en iyi sinek kovucu ürünlerinden biri olan Defans Protect ailesini sunmak istiyoruz. “Sineklere Karşı Sağlam Defans” yapan ve haşerelere karşı savaşta yazın vazgeçilmez ürünlerinden olan Defans Protect Losyon ve Sprey’in özelliklerine göz atalım.

Defans Protectl

  • Haşerelere karşı koruyuculuğunu okaliptüs yağı içeren bitkisel formülü ile sağlıyor. Bu Türkiye’de bir ilk!
  • Cilt üzerinde tahriş edici, zarar verici herhangi bir etkisi yok. Ürün dermatolojik olarak test edilmiş, irritasyon testinden başarıyla geçmiş ve cilt dostu olduğu kanıtlanmış.
  • Açık havada sivrisineklere karşı 6 saat, karasineklere karşı 3 saat ve kenelere karşı ise 2 saat boyunca etkili.
  • Sprey ve losyon formu ile cilde kolayca uygulanabiliyor.
  • Defans Protect sinek kovucu ürünleri, bebekler için de uygun. 2 yaş altı bebekler için dahi kullanılabilir. Yani tüm aile tek bir ürünle haşerelerden korunabilir.
  • Kompakt yapısı sayesinde çantada kolayca taşınabilir.
  • Defans sinek kovucu, eczaneler, süpermarketler, e-ticaret platformları ve parfümerilerde kolaylıkla bulunabilir.

Defans Protect ailesi gördüğün gibi en etkili sinek kovucu ürünlerinde olması gereken tüm özellikleri taşıyor, ebeveynlerin çocukları için en çok gözettikleri doğal içerik ve uzun süre koruma gücü gibi beklentileri tamamıyla karşılıyor. Bu yaz “Sineklere Karşı Sağlam Defans” için Defans Protect ailesine bir şans verebilirsin!