Doğum Sonrası Anne

Doğum Sonrası Anne

Sorular & Cevaplar

Tümünü Gör

Göğüs ucunda çatlak ve oğlumun ağzında pamukçuk

Merhaba anneler benim oğlumun ağzında pamukçuk var var doktor bir ilaç vermişti hatırlamıyorm ama bugünde bit doktora gittik oda ilaç yazdı benimde göğüs uçlarında kanama kabuk bağlama ve derim kıpkır... devamı

Hangi Ünlü Kaç Yaşında Anne Oldu?

Anne olmanın yaşı yok. Kimi kariyeri bir köşeye atıp aşkın peşinden giderek erken yaşta anne oldu, kimiyse anne olmak için epeyce bekledi. Bakalım hangi ünlü isim, bebeğini ne zaman kucağına aldı?

Kimi Hüzünlü Kimi Mutlu: Annelerden Lohusa Depresyonu Hikayeleri

Doğumdan sonra ağlama krizleri, suçluluk duygusu, bebeğine bağlanamama, ölüm korkusu, eski hayatını özleme gibi hisleri sonuna kadar yaşayabilirsin. Yanlış kararlar aldığını ya da üstlendiğin sorumluluğu taşıyamayacağını, bu yük altında ezileceğini, asla bu düşüncelerden kurtulamayacağını ve yalnız kalacağını düşünebilirsin. Hiç korkma, bu yaşadığın şey lohusa depresyonundan kaynaklanıyor. Her ne kadar kulağa korkutucu gelse de altından kalkamayacağın ve tedavisi olmayan bir durum değil!

Hafta Hafta Hamilelik

Tebrikler, hayatının en heyecan verici ve mucizevi dönemine hoş geldin! Muhtemelen şimdiden hamile gibi hissetmeye başladın. Haftalar geçtikçe vücudundaki değişiklikleri de göreceksin. Hafta hafta hamilelik bölümünde neler göreceğini öğrenmek için hemen okumaya başla!

Görüntüle

Bebek İsimleri

Bu aracımızı kullanarak doğacak bebeğinize vermek istediğiniz ismi, kökenlerini öğrenerek bulabilirsiniz.