Hamile Salopeti İle Şirin mi Şirin Kombin Önerileri!

Hamilelik sürecinde rahat edeceğin, belini sıkmayacak ama bir yandan da sevimliliği ile görenleri mest edecek bir kıyafet mi istiyorsun? Öyleyse geçmişten günümüze popüleritesini hiç yitirmeden gelen ve sevimli görünümü ile sık sık tercih edilen bir kıyafet olan salopetleri görmen gerek!

Söz konusu hamileler olduğunda salopetler, beli sıkmaması ve rahatlığı dolayısıyla hamilelerin en sevdiği kıyafetlerden biri ve tulum kategorisine de giriyor. Sen de hamilelik döneminde bu fazlasıyla sevimli ve rahat hamile salopetlerini kullanmak istersen, yazımızdaki kombinlerini incelemelisin. Bu salopetlerle en şirin hamile sen olacaksın!

hamile salopeti banner

1- Hamile salopetini uzun kollu bir tişört ile kombinleyebilirsin

hamile kombinleri salopet

Klasikler arasına girmiş olan bu görünüm, salopetlerin en rahat kullanımlarından birisi. Özellikle sonbahar ve ilkbahar aylarında severek kullanabileceğin bu kombini bir de spor ayakkabı ile tamamladın mı, oh mis!

2- Yazlık hamile salopeti elbise modellerine bayılacaksın

yazlık hamile salopeti

Hem sevimli hem rahat hem de tiril tiril... Hamile salopeti yalnız pantolon görünümünde olmuyor. Bu salopet elbiseler ile yazın en rahat ve en sevimli hamilesi olmaya adaysın! İçine de mevsime göre bir tişört giydin mi, senden konforlusu yok!

Hazır bahsetmişken, bunları da görmelisin: Her Duruma ve Tarza Uygun Hamile Elbiseleri

3- Yazlık şortlu hamile salopeti favorin olacak!

şortlu hamile salopet

Hamilesin diye şort giymekten kaçınıyor, belini sıkacak ve rahatsız olacaksın diye korkuyor olabilirsin. Ama şortlu hamile salopetleri ile korkmana gerek yok! Bu salopetleri yaza uygun açık mavi renklerden tercih edebilir, içine de terletmeyecek, yine açık renkli tişörtlerden giyebilirsin.

Kombin için sevimli örnekler de burada: Hamile Tişörtleri ile Rahat Kombinler Yaratmak Elinde!

4- Biraz da keten salopetlere bakalım

keten hamile salopeti

Keten salopetler son dönemlerde çok daha tercih edilmeye başladı. Hem farklı görünümü hem de çok daha büyük bir rahatlık sağlaması sayesinde bu salopetlere bayılacaksın. Bu salopetleri, yaz aylarında sandaletler ve açık renk gömleklerle kombinleyerek klas bir görünüm kazanabileceğin gibi, bir topuklu ayakkabı ve aksesuarlarla şık bir görünüm de sağlayabilirsin.

5- Kısa topuklu ayakkabı ile salopetine şıklık katabilirsin

şık hamile salopeti

Salopetler hep düz ayakkabı ile giyilecek diye bir kural yok ya! Özel bir gün için topuklu ayakkabı ile de salopetleri kombinleyebilirsin. Ancak bu ayakkabılarla çok uzun süre ayakta durmamaya ve yorulmamaya dikkat et.

6- Penye hamile salopeti ile rahat olabilirsin

penye salopet

Çok daha spor bir görünüm ve ekstra rahatlık istiyorsan, tercihin penye salopetlerden yana olmalı. Bu salopetlerin üzerinde espirili cümleler ve farklı desenler de bulunabiliyor.

7- Kadife hamile salopetleri çok renkli

kadife salopet

Kış ve sonbahar aylarında en seveceğin kıyafetin kadife hamile salopetin olacak! Hem de çeşit çeşit rengini bulabileceğin bir salopet çeşidi bu! Bu salopetlerin elbise modelleri çok daha fazla tercih ediliyor. Bu salopeti bir çorapla da kullanabilirsin.

Dikkatini çekecek birçok ürün burada: Hamile Giyim Markalarının Koleksiyonlarından Çarpıcı Modeller

8- Yatakta da rahatlık istersen, bu salopete göz at

pijama salopet

Günlük hayatında yapabileceğin salopet kombinlerini sana sıraladık. Peki, gece veya ev giyiminde de rahatlık istersen, pijama hamile salopetlerini kullanabileceğini biliyor musun? Evdeki rahatlığın da dışarısı kadar önemli. Bu pijama salopetlere bir göz at, kullanmaktan çok keyif alacağına eminiz.

Bilmediğin hiçbir şey kalmasın: A’dan Z’ye Hamile Giyimi Rehberi