Her Stile Uygun Hamile Pantolon Modelleri

Pantolonlar her kadının en büyük alışkanlıklarından birisi. Bol paçalı, skinny ya da ispanyol paça hiç fark etmez, her stile uygun hamile pantolonunu gebeliğinde de keyifle giyebilirsin. İşte en çok tercih edilen hamile pantolonu modelleri!

Başlamadan önce kafandaki soru işaretlerini giderelim mi: Anne Adaylarının Hamile Giyimine Dair Merak Ettiği 9 Soru

hamile pantolonu banner

1. Bol paça hamile pantolonu

geniş paça hamile pantolonu

Bol paça hamile pantolonları özellikle yaz aylarında anne adaylarının en sık tercih ettiği kıyafetlerden. Çok daha hafif ve ince kumaşlardan üretilmesi nedeniyle de tercih sebebi olan bu pantolonlar rahat ama aynı zamanda oldukça havalı da!

Bu rahatlığı perçinlemek lazım: Hamile Tişörtleri ile Hem Şık Hem Rahat Kombinler Yaratmak Elinde!

2. Hamile kumaş pantolonu

kumaş hamile pantolonu

Kumaş pantolonlar, özellikle çalışan kadınların formal giysilerinden. Hamileliğinde çalışmaya devam eden bir anne adayıysan, hamileler için özel tasarlanan bu kumaş hamile pantololarını deneyebilirsin. Böylece şıklığından da ödün vermemiş olursun.

Bu örnekler tam sana göre: Gecenin En Şıkı Olman İçin Hamile Abiye Elbise Örnekleri

3. Hamile mom jean

Hamile mom jean

Hamile kot pantolonları kadar çok tercih edilen başka bir pantolon modeli herhalde yoktur. Hamileliğinde de kot pantolon giymeye devam edebilirsin. Anne adayları için özel tasarlanan hamile jean pantolon, bel ve göbeğini saran destek kısımları ile rahatlığın için sana gereken her şeyi sağlıyor.

Yalnız bir kot pantolonla neler yapabileceğini görmek ister misin? Bir Hamile Pantolonuyla Yapabileceğin Farklı Kombinler yazımıza göz atmalısın.

4. İspanyol paça hamile pantolonu

hamile ispanyol paça pantolon

İspanyol paça pantolonlar, 80'lerin en sevilen parçalarından biriydi, neyse ki günümüze tekrar teşrif etti. Hamilelik döneminde de severek giyebileceğin ve rahat edebileceğin ispanyol paça hamile pantolonu, hem kot pantolon giymek hem de rahat olmak isteyen anne adaylarının en sevdikleri pantolon modeli!

5. Dar paça hamile pantolonu

Dar hamile pantolonu

Hamileliğin pantolon giymene engel değil. Bu süreçte de özellikle ilk 5 ayda, rahatça dar paça hamile pantolonu giyebilirsin. İlerleyen dönemlerde vücudunu sardığı için sana biraz sıkıntı verebilir, böyle bir durum yaşarsan kendini diğer pantolon modellerine yöneltmende fayda var!

İçinde dar paça pantolonlar için öneriler de var:Hamile Tunikleri ile Yapabileceğin Göz Alıcı Kombinler

6. Hamile salopet pantolon

Hamile salopeti

Gebe pantolonu dediğin şeyin sıkıcı modellerden meydana geldiğini kim söyledi? Sen de hem sevimli hem farklı hem de rahat bir pantolon modeli arıyorsan, hamile salopeti işte karşında! Farklı farklı şekillerde kombinleyebileceğin bu pantolon modelini çok seveceksin, eminiz.

En sevimlisi sen olacaksın: Şirin mi Şirin Anne Adayları için Hamile Salopeti Kombinleri

7. Hamile boyfriend jean

Boyfriend hamile pantolonu

Son dönemin modası, rahatlığı ve farklı tarzı ile göz dolduran boyfriend hamile pantolonu en sevilen seçeneklerden. Tarzından vazgeçmek istemiyor ve hamileliğinde de bu pantolonlardan giyinmek istiyorsan, haydi bir tane hamile boyfriend jean'i edinmeye koş!

8. Hamile şalvar pantolonu

şalvar hamile pantolonu

Şalvar kadar rahat bir pantolon modeli var mı? Senin de giyiminde tek kriterin rahat olmak ve salaş görünüm ise, bu pantolonlardan en az bir tane edineceğine eminiz. Şalvar hamile pantolonu ile salına salına gezeceğin bir hamilelik dönemi seni bekliyor!

Bu arada, hem şık hem de rahat olman mümkün: Tek Parçada Bitsin Bu İş: 10 Hamile Tulumu Önerisi

9. Hamile kargo pantolon

kargo hamile pantolonu

Kargo pantolonlar hem rahatlığı hem de farklı görünümü ile bir dönemin en çok tercih edilen pantolonlarından biriydi, şimdi de hamilelerin dolaplarına girdi. Özellikle haki gibi renklerin tercih edildiği bu kargo hamile pantolonlarına daha da asi bir görünüm katmak için şapkalar ve deri ceketler ile kombinleyebilirsin.

10. Boru paça hamile pantolonu

Boru paça pantolon

Hamile giyim pantolon modelleri arasında, boru paça pantolon da sık sık tercih edilen bir model. Bu pantolonların bilek boyunda olanlarını tercih edebilir ya da paçalarını hafif kıvırarak modaya uygun bir görünüm yakalayabilirsin.

Bu da ilgini çekebilir: Hamile Etekleri İçin Her Mevsime Uygun 15 Model Önerisi