10 Hamile Tulumu Önerisi: Tek Parçada Giy ve Çık!

Hamilelik, rahatlığa en çok ihtiyaç duyacağın dönem olacak. Özellikle belini sıkmayan, göbeğinin içeride rahatça büyüyebileceği kıyafetler tercihin olmalı. Hem rahat olacağın hem şıklığından ödün vermeyeceğin hem de tek parça bir hamile giyim ürünü olan hamile tulumu ile bu yazıda tanışacaksın. Hepsi birbirinden güzel 10 hamile tulumu önerimizi okumadan geçme!

Başlamadan önce bu rahatlığa kendini hazırla: Üf Demeden Dolaşmak İçin Bilmen Gereken 10 Hamile Giyim Püf Noktası

hamile tulumu banner

1- Rahat hamile tulumu

rahat hamile tulumu

Bahar ve yaz aylarında hamilelik yaşıyorsan bu hamile tulumları üzerinde paralanacak! Rahat hamile tulumu modellerine bir göz at, eminiz ki en sevdiğin kıyafetler arasına girecek!

2- Şık hamile tulumu

şık hamile tulumu

Hamilelikte en zor olan kıyafet seçimlerinden biri, bir davete giderken giyeceğin kıyafet seçimini yapmak! Ama bu sorunu şık bir hamile abiye tulum ile çözebilirsin. Şık aksesuarlar, seni yormayacak hafif topuklu ayakkabılar veya babetlerle kombinleyebileceğin bu tulumlarla geceyi yorulmadan, sıkılmadan ve göz alıcı bir şekilde sonlandırabilirsin.

Gecenin yıldızı olmak için: Hamile Abiye Giyiminin Püf Noktaları

3- Şortlu hamile tulumu

şortlu hamile tulumu

Bu tulumlar sayesinde yaz sıcakları senden korksun. Hamilelik, yaz sıcaklarında çekilmez hale gelebiliyor ve giyecek bir şey bulmak zorlaşıyor, biliyoruz. Ama bu şortlu hamile tulumu modelleri sayesinde sıcak havalarla savaşında galip gelen sen olacaksın.

Sıcak demişken, bu yazıya da bakmalısın: Örnek Modellerle Hamile Mayosu

4- Salaş hamile tulumu

salaş hamile tulumu

Her daim salaş ve rahat bir tarza sahipsen ve kıyafetlerine bunu yansıtıyorsan, hamileliğinde tarzını değiştirmene gerek yok! Salaş gebelik tulumları tam sana göre! Bu tulumlardan bir tane edin ve bak hamileliğin ne kadar havalı ve rahat geçiyor!

5- Uzun kollu hamile tulumu

uzun kollu hamile tulumu

Hem şıklığın hem de rahatlığın bir araya geldiği uzun kollu hamile tulumu modelleri, tam da üzerine bir ceket alıp çıkmalık!

Bizce bu da ilgini çekecek: Seni Koruyacak 6 Kışlık Hamile Kıyafeti

6- Hamile salopeti

hamile salopet

Nostaljik bir kıyafet olan salopet, rahatlığı ve kullanışlılığıyla anne adaylarının en sevdiği parçalardan birisi. Ayrıca birçok farklı kıyafetle kombinlenebildiği için senin de hamşle kıyafetleri arasında favorilerinden biri olacak.

"Hamile Salopeti Kombinleri" yazımızda salopetleri nasıl kullanabileceğinle ilgili birçok güzel bilgi var.

7- Bohem hamile tulumu

bohem hamile tulumu

Bohem bir tarzın varsa bu tulumlara bayılacaksın! İster etnik desenli istersen tek renkli modellerini tercih edip, tarzından ödün vermeden rahat rahat bir hamilelik geçirebilirsin.

8- Straplez hamile tulumu

Straplez hamile tulumu

Eğer straplez giysiler giymeyi seviyorsan, hamilelikte de straplez tulumlarla giymeyi devam ettirebilirsin. İstersen katılacağın davetler veya etkinliklerde de straplez tulumları tercih edebilirsin. Fakat hamileliğin ilk haftaları için straplez seçimi daha uygun. Gebeliğin son haftalarında göğüslerin büyümüş olacağı için straplez hamile tulumları rahat olmayabilir.

Bak bakalım, hangi haftada vücudunda neler değişiyor: Hafta Hafta Gebelik

9- Kısa kollu hamile tulumu

kısa kollu hamile tulumu

Uzun kollusu, askılısı, straplezi var, kısa kollusu neden olmasın? İster yazın istersen baharda giy! İstersen de üzerine alacağın bir hırkayla kombinle. Seçim senin!

10- Pijama hamile tulumu

Pijama hamile tulumu

Rahattan daha rahat bu pijama tulumlarla artık gecelerin çok daha konforlu geçecek.

Yakında bunlara da ihtiyacın olacak: 10 Lohusa Pijaması