Bebek Hediyeleri: Bebeğin için Neler Yaptırabilirsin?

Kişiye özel tasarım ürünler hazırlayan Baby Muu'nun kurucu Yasemin Alkaya, hazırladıkları bebek tekstil ürünlerinin neler olduğunu anlattı!

Bez pasta dışındaki hediyelik alternatifleriniz neler?

Biz aslında kurumsal şirketlere iç motivasyon paketleri yaparak bu atölyede çalışmaya başladık. Fakat elinizin altında bir atölye olduğu zaman kendinizi yaratmaktan alamıyorsunuz ve giderek ürünlerimiz çeşitlendi.

Arkanızda görebileceğiniz battaniyeler var. Bunlar, üzerinde konuların ve figürlerin olduğu, aplike yapılmış battaniyeler. Onun dışında dekoratif yastıklarımız var. Puset çantaları tasarlıyoruz. Bunları her pusete uyabilecek şekilde tasarlamaya çalıştık. Çok yakında sitemizde satışa başlayacak.

Benim amacım, bebeklerin doğa renkleriyle iç içe olmasını sağlamak. Bizde bebek rengi pembe ve mavidir. Tasarımı bundan biraz kurtarmaya çalışıyorum kendi içimde. Böyle bir talep olduğu için tabii ki o renkleri de yapıyoruz.

Kişiye özel tasarım ürünler hazırlıyoruz. Kişi dilerse ürünün üzerine bebeğinin ismini ve herhangi bir notu varsa onu yazdırabiliyor. Battaniyesiyle ve diğer bebek tekstilleriyle beraber keçe sepet üzerine işlemesini yaparak güzel bir paket hazırlamaya çalışıyoruz.

Yatakların kenarına asmak için tasarladığımız kirli torbamız var. Atölyemizde çok kaliteli ve yaratıcı insanlarla çalışıyoruz. Bir ekibimiz var, bu nedenle her şey çok daha başarılı bir şekilde ortaya çıkıyor.

Onun dışında yeni yıl için diktiğimiz şirin önlükler var. Beden sorunu olmadan, 2 yaşa kadar kullanılabiliyor.

Bunlar dışında dönencelerimiz var, küçük uyku arkadaşı tasarımlarımız var. Yurtdışından getirdiğimiz, tasarımını ve kalitesini beğendiğimiz organik ürünleri de Baby Muu’da satışa sunuyoruz.

Anneler için tasarladığınız hediye ürünleri neler?

Anneler için şu anda 2 ürünümüz var. Puset çantaları ve emzirme önlüğü. Ben de bir anneyim ve ekibimizde de anneler var. Dolayısıyla kendi deneyimlerimizden yola çıkıyoruz, eleştirileri de dikkate alıyoruz.

Puset çantalarını henüz satışa sunduk. İçleri cıvıl cıvıl ve pek çok cebi var. Bunlar, organize edilebilecek tasarımda ürünler ve su geçirmeyen yapıya sahipler.

Bez pastalar ve çeşitli bebek tekstil ürünleri baby shower partilerine hediye fikri arayanlar için iyi bir seçenek. Son zamanlarda da oldukça revaçtalar. Daha fazla hediye alternatifi için yazımızı okuyabilirsin: Baby Shower Partisine Giderken Alabileceğin 9 Hediye Önerisi!