Kutlamalarında Bebek Kurabiyesi İkram Etmek İsteyen Anneler İçin 10 Butik Pastane Önerisi

Artık 1 yaş doğum günü, mevlit, diş buğdayı gibi kutlamalarda hem lezzetli hem de anısı olan ikramlar yapmak moda! Sen de minik yavrunun özel günleri için böyle bir hediyelik sunmak istersen bebek kurabiyesi yapan 10 butik pastaneye bak ve hemen iletişime geç!

1- Berrak's Bakery

“Le Cordon Bleu Diplôme de Pâtisserie” diploması olan Berrak Demir’in kurduğu butik bir pastane olan Berrak’s Bakery, özellikle Fransız lezzetlerini müşterileriyle buluşturuyor. İstediğin özellikleri belirttiğin takdirde kişiye özel tasarlanmış, şeker hamurlu ya da sade kurabiyeler hazırlayabilen Berrak’s Bakery, siparişlerini organizasyonun 15 gün öncesinden alıyor.

Eğer kutlamaların için Fenerbahçe’de bulunan Berrak’s Bakery’den bebek kurabiyesi satın almak istiyorsan, profilindeki iletişim bilgileri ile ayrıntı alabilirsin.

2- Kek Couture

Kendisi bir sanatçı olan Özlem Arabacı’nın, estetik bakış açılarını pasta ve kurabiyelerine yansıttığı dükkanı Kek Couture’da şekilli 1 yaş kurabiyesi, bebek mevlüt kurabiyesi gibi ürünleri bulman mümkün.

İster sade istersen de şeker hamurlu bebek kurabiyesi siparişi verebileceğin Kek Couture, Zeytinburnu’nda hizmet veriyor. Profil sayfasındaki formu doldurarak bebek kurabiyesi siparişi verebilir, fiyatlar hakkında bilgi alabilirsin.

3- Violet Cake

Çocuklarına yaptığı pasta ve kurabiyelerin çok beğenilmesinin ardından Violet Cake’i açan Elif Pulat, her konsepte uygun bebek kurabiyesi modelleri yapabiliyor. Özellikle doğum günü ve diş kurabiyesi için birbirinden göz alıcı ürünler istiyorsan, Violet Cake’e göz atmanı öneririz.

İstanbul’da freelance olarak hizmet veren Violet Cake, profesyonel olarak en kaliteli malzemelerle ürettiği kurabiyeleri ile gönlünü çalacak. Eğer hemen iletişim kurmak istersen firmanın profil sayfasına girip formu doldurabilirsin.

4- D's Honey Sugar Arts

D's Honey Sugar Arts; 1 yaş doğum günü, hastane odası ikramlığı ve diş buğdayı kurabiyeleri isteyen anneler için birbirinden orijinal ürünler hazırlıyor. İsteklere göre şekillendirdiği butik kurabiye modelleri ile hem göze hem de damaklara hitap eden D's Honey Sugar Arts, yalnızca İstanbul içine hizmet veriyor.

D's Honey Sugar Arts, bebek kurabiyelerinin yanı sıra onları sunabileceğin, kutlamanın temasına uygun şekilde hazırlanan standlar da tasarlayabiliyor. Tüm bunlar hoşuna gittiyse iletişime geçmek için firmanın profil sayfasını ziyaret etmelisin.

5- Şeker Ağacı

Mutfak Sanatları Akademisi’nin eğitmenlerinden biri olan Arzu Ulutürk’un pasta şefi olduğu Şeker Ağacı, online olarak bebek kurabiyesi siparişi de alan bir firma. Taleplerin doğrultusunda yaptığı göz alıcı bebek kurabiyeleri konukların için harika birer ikram olacak.

1 yaş kurabiyesi, diş buğdayı kurabiyesi ve daha birçok çeşidi hazırlayıp sana en kaliteli şekilde sunan Şeker Ağacı’nın merkezi Halkalı’da. Daha ayrıntılı bilgi almak için firmanın profil sayfasına göz atmanı öneririz.

6- Buse Pasta

Özellikle bebeğinin ilk doğum günü için 1 yaş kurabiyesi istersen, Buse Pasta’nın rengarenk tasarımlarına göz atabilirsin. İstediğin her temada bebek kurabiyesi siparişi alan Buse Pasta, ürünlerinde en lezzetli ve kaliteli malzemeleri kullanıyor.

İstanbul’da freelance olarak hizmet veren Buse Pasta, siparişlerini elden teslim ediyor. Eğer bebek kurabiyesi fiyatları hakkında bilgi almak istersen profil sayfasından Buse Pasta ile iletişime geçebilirsin.

7- Sema Bozoklar Fiyonk Pasta

Hobisini gitgide profesyonel bir hale getiren Semra Bozoklar, aldığı dersler ve çalışmalar sayesinde pastacılık alanında çalışmaya başlamış. Kurduğu Fiyonk Pasta isimli dükkanında tamamen el yapımı, organik ve yenilebilir ürünler kullanan Semra Bozoklar, birbirinden güzel bebek kurabiyesi modellerini sağlık ve lezzet ile buluşturuyor. Her türlü kutlaman için leziz bebek kurabiyesi siparişi alan ve Kozyatağı’nda hizmet veren Fiyonk Pasta hakkında ayrıntılı bilgi almak için profiline bakmadan geçme!

8- Arkadaş Pasta

Bebeğinin doğumunu kutlamak için hoş geldin bebek kurabiyesi ya da ilk doğum günü için 1 yaş kurabiyesi yaptırmak istersen, Arkadaş Pasta da sana yardımcı olabilir. Yaratıcılığın ve lezzetin bir araya geldiği bebek kurabiyesi modelleri ya da senin istediğin temaya uygun ürünler sunan Arkadaş Pasta, Kadıköy’de hizmet veriyor. Arkadaş Pasta’dan butik kurabiye fiyatları almak istersen profilindeki iletişim bilgilerine bakmalısın.

9- Bir Pasta Bir Kurabiye

Doğum, 1 yaş, diş buğdayı, bebek mevlüt kurabiyesi gibi tüm isteklerini karşılayabilen Bir Pasta Bir Kurabiye, her ürününü kendi yakınlarına hazırlarmış gibi özeniyor ve en kaliteli malzemeleri kullanıyor. Kişiye özel tasarımlar da yapan Bir Pasta Bir Kurabiye, İstanbul içine freelance olarak hizmet veriyor. Daha fazla bilgi ve iletişim için profil sayfasını ziyaret edebilirsin.

10- Burçin Birdane Butik Pasta Tasarımı

Lezzeti sanatla buluşturan Burçin Birdane Butik Pasta Tasarımı, her türlü konsepte ve isteğe uygun bebek kurabiyesi tasarımları yapıyor. Darıca’da bulunan merkezinden her gün Anadolu yakasının tamamına, Avrupa yakasının köprülere yakın semtlerine teslimat yapabilen Burçin Birdane Butik Pasta Tasarımı, şehir dışına da kargo ile gönderim yapabiliyor.

Talebe göre ürünlerde değişiklik yapma, uygun ürünler kullanma opsiyonu da sunan Burçin Birdane Butik Pasta Tasarımı hakkında daha fazla bilgi almak için profilindeki bilgilere bakabilirsin.

Bu makaleyi arkadaşlarınla paylaş: