Erkek Bebekler İçin 1 Yaş Doğum Günü Konsepti Fikirleri!

Daha baby shower partisi dün gibiyken zaman ne kadar da çabuk geçti değil mi? Daha ne olduğunu anlayamadan kendini 1 yaş doğum günü erkek konsepti araştırması yaparken bulduysan, zamanı esneten anneler kervanına hoş geldin. Zamanın senin için çok daha hızlı aktığını ve çok değerli olduğunu biliyoruz. Sana birazcık yardımcı olabilmek için en sevilen erkek 1 yaş doğum günü temalarını bir araya topladık.

Prens 1 yaş doğum günü konsepti

Senin de tahmin edebileceğin gibi ilk ve en favori konseptimiz prens temalı 1 yaş partileri. Minik oğlunu küçük bir Prens Charles olarak görmek istiyorsan bu konsept tam senlik. Mavi ve altın renginin mükemmel uyumundan yararlanarak çok şık 1 yaş partisi düzenleyebilirsin.

Küçük Prens 1 yaş doğum günü konsepti

Eğer Küçük Prens’in o saf çocuk ruhu, gülü ve tilkisiyle olan ilişkisi, farklı yıldızlardaki gözlemleri seni de çok etkilediyse Küçük Prens’li doğum günü fikrini düşünebilirsin. Yine mavi ve altın renklerinin hakim olacağı bu temada masa dekoru için kitaptaki ayrıntıları kullanabilirsin. Örgü Küçük Prens bebeği, cam fanusta kırmızı bir gül, büyük baskıyla çıktısını alacağın tilki ve fil yutmuş boğa yılanı resmi, dekor olarak kullanabileceklerin arasında.

Sevimli Canavarlar 1 yaş doğum günü konsepti

Aklında rengârenk ve neşeli bir 1 yaş partisi varsa sevimli canavarlar konsepti çok hoşuna gidebilir. Canavarlı parti dekorunu kendin hazırlayacaksan çok eğleneceksin. Bir organizasyon firmasıyla çalışacaksan da hazırlanmış dekoru gördükten sonra her şeyi bırakıp canavarlarla oynamak isteyeceksin.

Uçan balon 1 yaş doğum günü konsepti

Dilediği renklerdeki kombinasyonlarla kullanabileceğin bu temada her tarafı balonlar ve bulutlarla kaplayabilirsin. Bu temayla uyumlu 1 yaş doğum günü pastası fikri ararsan da, uçan balonun içindeki sevimli fil süslemeli bu pastayı tavsiye ediyoruz. Daha fazla pasta önerisi görmek istersen 1 Yaş Pastası Seçimi için İlham Olacak 20 Öneri yazımıza bakabilirsin.

Kurabiye Canavarı 1 Yaş Doğum Günü Konsepti

Kurabiyeleri yerken üstüne başına döken Kurabiye Canavarı'nı her gördüğünde aklına minik oğlun geliyorsa, bu tema tam senlik! Kurabiye Canavarı'nı yiyen oğlunun fotoğraflarını mutlaka saklamak isteyeceksin. Bunun için bütçe ayırıp profesyonel bir fotoğrafçıyla çalışmanı öneriyoruz.

Balık ve balıkçı 1 yaş doğum günü konsepti

"Zaten biraz daha büyüyünce her tarafınız oyuncaktan geçilmeyecek, bari şimdilik biraz daha sakin bir doğum günü teması seçeyim." dersen, balıklı 1 yaş doğum günü konseptine bakabilirsin. İstediğin her renk kombinasyonuyla kullanabileceğin bu temayla hem çocuksu hem de şık bir doğum günü partisi düzenleyebilirsin.

Mickey Mouse 1 yaş doğum günü konsepti

Mickey ve Minnie temaları artık prens ve prenses temaları gibi oldu. İlk akla gelen ve en sevilen temalardan olduğu için Mickey Mouse’lu doğum günü parti malzemeleri bulmakta hiç zorlanmayacaksın.

Papyon&bıyık 1 yaş doğum günü konsepti

Papyon ve bıyık temalı doğum günü fotoğraflarına baktıktan sonra neden bu temanın en sevilen temalar arasında olduğunu rahatlıkla anlayacaksın. Çünkü hem yapımı çok kolay hem de çok eğlenceli. Tek ihtiyacın bir sürü papyon ve bıyık çıktısı. "Oğlumun doğum günü kıyafetleri de bu temayla uyumlu olsun." dersen 1 Yaş Doğum Günü Kıyafetleri için 22 Tavsiye yazımıza bakabilirsin.

Peter Pan 1 yaş doğum günü konsepti

Bize hayal kurmanın gücünü öğreten ve muhtemelen çoğumuzun da ilk aşkı olan Peter Pan temalı bir doğum günü partisine ne dersin? Peter Pan temasında, hem yeşillerle dolu orman hem de peri tozu dolu sihir temasını bir arada kullanabilirsin.

Uçak 1 yaş doğum günü konsepti

Erkek çocuklarının en sevdiği objeler arasında olan uçaklar, doğal olarak erkek çocuk doğum günlerinin de en sevilen temalarından. Uçaklı doğum günü dekoru için fikir arıyorsan şunu dinle: Bulut şeklinde kestiğin kocaman kartonlara pamuk yapıştırıp misina ipiyle tavandan sallandırarak hem çok ucuz hem çok şık bir masa dekoru yapabilirsin.

Sirk ve palyaço 1 yaş doğum günü konsepti

Rengârenk ve eğlence dolu bir konsept düşünüyorsan sirk ve palyaço temalı doğum günü partilerini görmelisin. Özellikle açık alanda ve bolca cocuğun olacağı bir parti organizasyonu planlıyorsan bu konsept çok işine gelebilir. Dekorun yanında bir de palyaço ve sihirbaz tutarsan çocuklar deliye dönecektir. Bu kadar kapsamlı bir parti düzenleyeceksen 1 Yaş Doğum Günü Organizasyonu ve Süslemeleri sayfamızdaki firmalardan yararlanabilirsin.

Yalnız bu partileri planlarken 1 yaşın uzun saatler süren partiler için henüz çok erken olduğunu unutma. Ayrıca bebeğin henüz kalabalığa alışık olmadığı için etrafta koşuşturan çocuklar onu ürkütebilir. Bu nedenle kalabalık ve kapsamlı partileri, bebeğinin de hatırlayabileceği yaşlara geldiğinde düzenlemek daha mantıklı.

Şimdilik; 1-2 saati geçmeyen ve çok kalabalık olmayan bir 1 yaş partisi düzenlemek, bebeğine rahat hissettireceği için daha uygun olacaktır.

Bunlar da sana ilham olsun: Adeta Birer Sanat Eseri Olan Erkek Çocuğu Doğum Günü Pastaları