Hastane Odası Süslemesi İçin Ankara'da 9 Firma Önerisi!

Bebeğin dünyaya geldi. Haliyle sen de çok heyecanlı ve sevinçlisin. Senin ve bebeğinin ziyaretine gelecek olan misafirlerin için odayı bir şölen alanına çevirerek, göz alıcı bir hale getirmek amacıyla Ankara hastane odası süslemesinde uzman organizasyon firmalarından destek alabilirsin. İşini kolaylaştırmak için, Ankara'daki 9 doğum odası süsleme firmasını listeledik. Hadi incele!

1. Prenses Organizasyon

Ankara'da hizmet veren Prenses Organizasyon firması, özel günlerinizi adeta bir şölene çeviriyor. Doğumda hastane odası süsleme için kişiye özel düzenlemeler yapılıyor ve süsleniyor. Ayrıca, gelen misafirlere hoş geldin demek için hastane odasının kapısına da farklı şekillerdeki süsler asılıyor ve misafirlerine güzel, unutamayacakları bebek hediyelikleri sunuluyor. Gözlere hitap eden sunumlar dışında, bebek şekerleri ve bebek kurabiyeleri ile de ziyaretine gelenlerin damaklarına uygun lezzetler ikram ediliyor. Doğum odası süsleme ile ilgili bu mekanla iletişime geçebilirsin.

2. BD Organizasyon

Ankara hastane odası süslemesi denince akla gelen ilk firmalardan olan BD Organizasyon 9 aylık yoldan gelen küçük bebeğin ve misafirlerinin en iyi şekilde karşılanması için doğum süsleri ile odanızı sıcacık bir yere çeviriyor. Kısa süre içerisinde gerekli işlemler yapılıyor ve doğum organizasyonu oda süsleme ile en güzel şekilde beğenine sunuluyor. BD Organizasyon firması 2005 yılında Ayrancı'da faaliyet gösteriyor. Müşteri memnuniyeti ilk sırada tutan firma, çizgisini hiç bozmadan hizmet vermeye devam ediyor. Amacı, sistem birimlerinin sürekli olarak kontrol edilmesi sağlamak olan firma, kusursuz bir hizmet anlayışı sunuyor.

3. 777 Organizayon

Çankaya ilçesinde faaliyet gösteren doğum odası süsleme Ankara 777 Organizasyon firması, senin için en özel ve anlamlı gününde yanında oluyor. Uzun yıllara dayanan tecrübesi ile profesyonel hizmet sunarak senin ve misafirlerin için eksiksiz bir görsel sunum hazırlıyor. Kaliteli ürünlerinin yanı sıra profesyonel ekibi ile de senin memnuniyetini sağlıyor. Bebeğinin ve senin özel gününde her bir detayı birer birer şekillendiriyor. Mükemmelliği benimseyen 777 Organizasyon firması, aldığı işlerin üstesinden gayet güzel bir şekilde kalkmasını beceriyor. Fiyat bilgisi için ise firmaya iletişim bilgilerini gönderebilirsin. Firma, en kısa sürede geri dönüş sağlayıp en uygun fiyatlar ile doğum odasını süslüyor.

4. Hera Organizasyon

Hera Organizasyon tarafından sana sunulan en önemli özellik; sunumdaki o muhteşem yaratıcılığı, süsleme malzemeleri şıklığı ve işinde göstermiş olduğu özen. Doğum odası süsleme firma tarafından yapılarak, davet sahibi olarak senin, mekanın ve zamanın kimliğini yansıtıyor. Sahip olduğu dinamik kadrosu ile Hera Organizasyon Kızılay'da hizmet veriyor. Ocak 2016 tarihinde kurulan ve bugüne kadar pek çok organizasyon hazırlayan firma ile sen de en özel anlarından birini unutulmaz bir güne çevirebilirsin.

5. Palanga Organizasyon

Hastane odası organizasyonunun öne çıkan firmalarından olan Palanga Organizasyon yıllardır genç ekibi ve verdiği hizmetler ile müşterilerini memnuniyetini sağlamaya çalışıyor. Palanga Organizasyon, Ankara'nın Etlik ilçesinde faaliyetlerine devam ediyor ve gün geçtikçe doğum odası süsleri konusundaki tecrübesini arttırıyor. Doğum odasının kapısı ve odanın içini çeşit çeşit süsler ile hazırlayıp, size özel en güzel odayı sunuyor. Ziyaretçilerinin bebeğinden sonra ilgisini en çok doğum odası süslemeleri çekecek, bizden söylemesi.

6. Fiyonk Baby Organizasyon

2005 yılında Ankara'da Kadriye Gürsoy ve Halil Gürsoy tarafından kurulan Fiyonk Baby Organizasyon firması, sürekli kendisini yenileyip doğum odası süs modelleri ve seçeneklerini arttırıyor. Doğum odası süsleme organizasyonları dışında Ankara'da yer alan mağazasında da ürün satışları yapıyor. Hastanelerde doğum organizasyonun için rezervasyon yaptırarak bu özel gününde doğum odası süslemesini profesyonel bir ekibe bırakabilirsin. Doğum organizasyonu konusunda tecrübesinin yanı sıra kullanmış olduğu ürünlerin de oldukça kaliteli olduğunu söyleyelim. Özellikle doğum odası hazırlanırken kullanılan malzemelerde hijyene önem veriliyor. Fiyonk Baby Organizasyon, tüm bu konular için üst derecede hassasiyet sağlıyor.

7. Balonevi Party Store & Crown Organizasyon

Firma tarafından doğum odası süsleme organizasyonu için temalı ve lisanslı balonlar, süs çeşitleri ile senin için geniş bir ürün yelpazesi sunuyor. Sen de doğum odası süslemesini bu firmaya verirsen, yalnızca arkana yaslanarak odanın bambaşka bir hale bürünmesini sağlayabilirsin. 20 yıllık deneyim sahibi firma sorunsuz hizmet anlayışı ile kaliteli bir sunum yapıyor. Üstelik doğum süsleri ve diğer ürün çeşitlerinin sayısı 5000 adeti buluyor. Slogan olarak ''Küçücük parmakları saçınıza ilk defa dolandığında, yumuk gözleri ilk defa açıldığı o anda, ilk gülücükte ilk anlarınızda yanınızda hep biz vardık'' cümlesi ile verdikleri hizmetin samimiyetini dile getiriyorlar. 1990 yılından beri hizmet veren Balonevi Party Store & Crown Organizasyon firmasının Ankara ve Antalya'da mağazaları da bulunuyor.

8. Şans Parti Atölyesi

Ankara'da freelance olarak hizmet veren firma, senin zevklerin doğrultusunda güzel bir görsel sunum hazırlıyor. Ayrıca bebek kurabiyesi, bebek şekeri gibi gelecek misafirler içinde küçük ikramları da var. Doğum odası süsleme organizasyon ile bebeğinin ve senin sıradanlıktan kurtularak yeni bir görünüme bürünecek olan odanda güzel, keyifli dakikalar geçireceksin. "Şans sizlere de şans getirsin!" cümlesi ile bebeğin için ilk şans dileyenlerden birisi Şans Parti Atölyesi oluyor. Verilen hizmetin güzelliğinin tadını çıkarmak için Şans Parti Atölyesi'ni arayarak uygun fiyata doğum odası organizasyonu gerçekleştirebilirsin.

9. Bonbon Market

Bonbon Market doğum odası süsleme organizasyonlarının yanı sıra nişan, kına ve düğün gibi organizasyonlar için de hizmet veriyor. Gazi Osman Paşa'da bulunan Bonbon Market internet sitesinden doğum odası organizasyon ile ilgili detaylara ulaşabilir ve ürünlerini görebilirsin. Sonrasında geriye senin ve bebeğinin kaldığı odanın doğum odası süsleri ile isteğine uygun ibr hale dönüştürülmesi kalıyor.

Bu da ilgini çekebilir: Doğumdan Sonra Ziyaretine Gelenlere Verebileceğin Bebek Hediyeleri