10 İzmir Hastane Odası Süsleme Firması!

Bebeğini kucağına aldığın andan sonra geçireceğin her anın ölümsüz olmasına yardımcı olan doğum odası organizasyon firmaları, o gün her şeyi muhteşem bir şekilde ayarlıyorlar. Doğum odası organizasyon İzmir şehri seçeneklerine bakmak istersen, yazımızı incelemeni öneririz.

1. İzmir Plus Ajans & Organizasyon

Firma, İzmir'in en sevilen semtlerinden birisi olan Bornova'da freelance olarak faaliyet gösteriyor. Mekan, doğum günlerinden çeşitli partilere, kişiye özel standlardan hastane bebek odası süsleme organizasyon seçeneğine kadar birçok alanda hizmet veriyor. İzmir Plus Avanjs & Organizasyon firması, doğumundan sonraki dakikaları senin için ölümsüz ve değerli kılmaya özen gösteriyor. Doğum odası organizatörleri arasında bebek odası süsleme konusunda başarılı bir iş çıkaran mekan, tamamen senin isteklerine ve beklentilerine göre hareket ediyor. İzmir'in ulaşılabilir bir noktasında olan bu ajansın, seçeneklerin arasında bulunmasını öneririz.

2. Cupcake House

Doğum odanı eğlenceli bir şekilde süsledikten sonra, seni ve ziyarete gelecek olan aile yakınlarına ve dostlarına ikram olarak sunulacak bir şeylere de ihtiyacın olacak. Bu noktada Karşıyaka Bostanlı'da yer alan Cupcake House imdadına yetişiyor. Birçok organizasyona ve partiye pasta ve cupcake yapımı gerçekleştiren mekan, bebek odası süsleme organizasyon faaliyetini gerçekleştiren firmalara bu açıdan destek oluyor. Her türlü şeker hamurlu cupcake, pasta ve kurabiyeler için buraya bir göz atmanı öneririz.

3. Akten Ajans

Yıllar önce Ankara'da kurulmuş olan ve günümüzde İzmir Merkez'de de faaliyet gösteren ajans, ticari hayatında kaliteli hizmeti ön planda tutuyor. Yeniliklere ayak uyduran ve ihtiyaçları karşılayan çalışmalarında müşterileriyle birlikte yol almaktan mutluluk duyan Akten Ajans, görsel tasarımlarıyla uygun fiyat aralığı sunuyor. Her türlü organizasyon düzenlemelerini gerçekleştiren firma, uygun ve güvenilir bir çalışma gerçekleştiriyor. Bu sayede firma, bebek doğum organizasyon şirketleri arasında göze çarpıyor. Her türlü şeyi düşünerek hareket eden firma, bebek kapı süsleri de dahil olmak üzere en ince ayrıntıları bir gözden kaçırmıyor. Kısa süreli bir şekilde değil, uzun vadede memnuniyet sağlamayı amaç edinen Akten Ajans, geniş bir kesime hitap ediyor.

4. MY Organizasyon

İzmir'in Bornova semtinde bulunan organizasyon şirketi, trend konseptler, özel temalar ve kutlamalarda yanınızda oluyor. Çocuğun için yapacağın kutlamalarda ve sana özel kontseptlerde çalışmalarını başarılı bir şekilde yerine getiren MY Organizasyon, her türlü süsleme hizmetini sana sunuyor. Doğum odanı bebek doğum süsleri ile güzelleştirecek olan firma, profesyonel bir çalışma ile seni mutlu edecek bir performans göstermeye çalışıyor. Bebek odası kapı süsü gibi ince detaylara kadar düşünebilen ve bu yolda isteğini gerçekleştirmeye odaklanan hastane odası süsleme firması, en güzel günlerinde müşterilerinin yanlarında olmaktan gurur duyuyor.

5. Reyhan Pastanesi Agora

İzmir'in en ferah ve huzur dolu semtlerinden biri olan Balçova'da bulunan mekan, her alana ve konsepte uygun pasta üretimi gerçekleştiriyor. Reyhan Pastanesi Agora, köklerini uzun zamandır güçlendirmiş ve alanında yer edinmiş firmalar arasında bulunuyor. Profesyonel işletmecisi ve çalışanları ile doğum sonrası ilk anlarını büyük bir iç rahatlığı ile ellerine teslim edebileceğin pastane, seni ve bebeğini ziyarete gelecek yakınlarına, sıra dışı, eğlenceli ve kaliteli pastalar yapıyor. Ürünlerine; kabune, polka, lakubar, isina, pornak, kaçkar ve kardelen gibi isimler veren Reyhan Pastanesi, tamamen senin isteklerine göre hareket ediyor ve eşsiz pastalar üretiyor. Bebek süsleri malzemeleri ile de isteğin doğrultusunda pastaları süsleyerek eğlenceli ürünler ortaya çıkarıyor. ''Siz arzulayın, biz yerine getirelim.'' ilkesiyle hareket eden pastaneyi, seçeneklerin arasına ekleyerek, önemli anlarına farklılık katabilirsin.

6. Beyaz Dantel Organizasyon

İki kız kardeşin birlikte açmış olduğu organizasyon şirketi, adeta kardeşler arasındaki enerjiyi ve güçlü bağı gösteriyor. Beyaz Dantel Organizasyon, İzmir Konak'da faaliyetini sürdürüyor. Her türlü organizasyonda müşterilerine profesyonel bir çalışma gösteriyor ve memnuniyet sağlıyor. Hastane bebek odası süsleme çalışması gerçekleştirirken önceliği senin isteklerine veren firma, bu gününü seninle güzelleştirmek istiyor.

7. Cancan Tasarım

İzmir Karşıyaka'da freelance olarak organizasyon taleplerini alan firma, çalışmalarını en iyi ve verimli bir şekilde gerçekleştiriyor. Doğum sonrası ilk anlarını seninle birlikte inşa eden ve bebek kapı süsü, yeni doğan bebek süsleri gibi detay malzemelerin üretimi de bu atölyede yapılıyor.

Pastadan kurabiyelere, cupcakelerden hediyelik eşyalara kadar her şeyi kendi elleriyle yapan ekip, mutlu anını ve sevincini seninle birlikte paylaşmak için en güzel üretimleri gerçekleştiriyor. Bütün siparişleri senin isteğine göre hazırlayan Cancan Tasarım, listende bulunması gereken firmalardan biri!

8. Nazar Organizasyon

Müşterilerinin kaliteyle birlikte kendilerini tamamen özel hissetmelerini sağlayan Nazar Organizasyon, doğum odanı unutamayacağın şekilde, sana özel olarak tasarlıyor. İzmir Narlıdere'de bulunan firma, geniş yelpazede hizmet veriyor. Baby shower, nişan, açılış, doğum günleri, düğün, toplantı, diş buğdayı, kına, tanıtım, sünnet, seminer ve parti gibi oldukça çeşitli organizasyonlar düzenleyen Nazar Organizasyon, bu etkinliklerde dekorasyondan süslemeye, müzikten pasta ve kurabiyelere kadar her şeyi ayrıntılı bir şekilde hazırlıyor. Bebek odası kapı süsleri gibi malzemeleri de mevcut duruma getiren firma, eksiksiz bir çalışma gerçekleştiriyor.

9. Ecce Organizasyon

İzmir'de kişiye özel ve beklentilerinizi karşılayacak detaylarla bezeli, her organizasyon için özel ve farklı çalışmalar gerçekleştirerek müşterilerinin memnuniyetini yükselten bir organizasyon firması daha var. Müşterilerine farklı eğlence seçenekleri sunan Ecce Organizasyon, yaratıcı ve şık çözümlerle faaliyetini sürdürüyor. Sana ve bebeğine muhteşem bir an yaşatacak olan Ecce Organizasyon, doğum odası süsleme fiyatları İzmir şehri seçenekleri arasında, oldukça uygun yerlerden biri!

10. Enfes Events

İzmir Alsancak'da bulunan Enfes Events, İzmir'in en sevilen lokasyonlarından olan Gül Sokak'taki, ferah ve huzurlu ortamında çalışmalarını sürdürüyor. Ece Karaoğlu tarafından hayata geçirilen firma, yaratıcı seçenekleri ile annelere, anne adaylarına, bebeklere ve çocuklar yönelik keyif dolu mekânlar hazırlıyor. Firma, bebeğini kucağına aldığın ilk anları da unutulmaz bir boyuta ulaştırmak için, bebek odası süsleri ile ortamı güzelleştiriyor. Bebek odası organizasyon işleminde sana ve bebeğine mutlu bir sonuç verecek olan Enfes Events, sonraki parti ve organizasyonlarında da tercihlerin arasında bulunacak bir firma olabilir, söyleyelim.