Birbirinden Keyifli 12 İkiz Bebek Fotoğrafı

Her ne kadar zor olsa da, ikiz bebeklerin verdiği keyif bir başka oluyor! Söz konusu bir de bebek fotoğraf çekimi ise ortaya birbirinden güzel fotoğraflar çıkıyor. Bu yazımızda bakmalara doyamayacağın, küçük tatlı bebeklerin bir araya geldiği 12 ikiz bebek fotoğrafı var. Eğer ikiz bebeklerin varsa senin için gelsin ilham(lar):

1- Sepet sepet ikiz bebekler

ikiz bebek fotoğrafları

Şüphesiz şu sıralar ikiz bebek fotoğraf çekimi için en çok tercih edilen konseptlerden birisi bu! Sepetin içerisinde kardeş kardeş yatan bu bebekler yüzüne bir gülücük konduracak!

Gülümsemeni daha da büyütelim: Tüm Stresini Unutmanı Sağlayacak Birbirinden Şaşkaloz Bebek Fotoğrafları

2- Sepet yerine kutu kutu bebekler

ikiz fotoğrafları

Sepet konseptinin bir benzeri olan kutu konsepti de yaratıcı ikiz fotoğrafları içerisinde yerini aldı.

Sen de bebeklerinin birbirinden yaratıcı ve sevimli bebek fotoğrafları olsun istersen yenidoğan ve bebek fotoğrafçıları ile tanışman an meselesi!

3- Biri kız biri erkek, ikiz bebekler

yeni doğmuş ikiz bebek fotoğrafları

Biri kız biri erkek ikiz çocukların varsa, birbirinden eğlenceli ve sevimli ikiz bebek fotoğraflarına imza atabilirsin. Bu iki küçüğün bir araya geldiği yeni doğmuş ikiz bebek fotoğraflarına dönüp dönüp bakmamak elde değil!

4- Kız ve erkek bebek için aksesuarlardan faydalan

ikiz bebek resimleri

Kız ve erkek kardeşleri birbirinden ayırt etmek için çekimlerde ikiz bebek aksesuarları kullanılabiliyor. Kız bebek için taç, erkek bebek için şapka gibi aksesuarları çekimlerde kullanmak ikiz bebek resimleri için oldukça popüler.

Madem aksesuardan bahsediyoruz, bu yazıya bakmanın tam sırası: O Minik Kafasını Süsle: Kızının Kıyafetlerini Tamamlayacak 20 Tatlış Bebek Saç Bandı

5- İkiz kız kardeş bir arada

ikiz bebek fotoğraf çekimleri

Kız kardeşlerin bir araya geldiği ikiz bebek fotoğraf çekimleri harika! Kim bilir gelecekte ne güzel anılar paylaşacak, ne üzüntülerini birlikte geride bırakmaya çalışacaklar!

Bu konsepte bayılacaksın: “Meleğim Benim, Bebeğim Benim” Temalı Bebek Fotoğrafları

6- Kız kardeşlik kazanacak

ikiz bebek pozları

Şu çok sevimli ikiz bebek pozlarına bakar mısın?

7- İkiz erkek bebekler

İkiz erkek bebeklerin de kızlardan eksiği yok! Onlar da sevimlilikleri ile gözlerimizi kamaştırıyorlar!

8- Kundaklanan ikiz bebekler

en tatlı ikiz bebekler

Bebekleri kundaklama furyası geçmişten günümüze tekrar geldi ve haliyle bebek fotoğraflarına da yansıdı. Kundağın içinde daha da sevimli görünmüyorlar mı?

Sevimlilik katlanarak devam ediyor: Bebeklerin Masal Kahramanına Dönüştüğü 10 Konsept Fotoğraf

9- Pastalara karşı bebekler

ikiz bebek fotoları

Hep yenidoğan ikiz bebekler fotoğraf çekilecek değil ya! Bir yaşındaki bu sevimli kardeşler de tüm tatlılıklarıyla bizi mest ediyor!

Fotoğraflardaki kadar eğlenceli: Gün Geçmiyor Ki Yeni Bir Trend Patlamasın: Pasta Patlatma

10- 1 yaş doğum günü kutlamalarına ilham olacak ikizler

tatlı ikiz bebekler

Bir bebeğin 1 yaş doğum günü elbette çok özel, ikiz bebeklerin varsa daha da özel! Bu özel günü fotoğraflarla ölümsüzleştirmek lazım!

Hazır yeri gelmişken, dillere destan olacak 1 yaş doğum günü partisi hazırlığı istiyorsan işi profesyonellere bırak: 1 Yaş Doğum Günü Organizasyon Firmaları

11- Anne, baba ve bebekler bir arada!

ikiz bebek konseptleri

İkiz bebek konseptleri arasında tüm ailenin olduğu fotoğraflar harika! Bu fotoğraflara tüm aile birlikte katılmak çok daha eğlenceli olabilir. Bu güzel anları ölümsüzleştirmek lazım!

Eğer bu fotoğraflardan istersen bir göz at: En Güzel Anlarınızı Ölümsüzleştiren Aile Fotoğraflarınız için İstanbul'da 10 Aile Fotoğrafçısı Önerisi!

12- Kardeşleri birbirinden ayırmamak lazım!

ikiz görselleri

Daha büyük kardeşleri ya da kuzenleri de çekimlere dahil etmek süper bir fikir!

Eğer ikiz bebek bekliyorsan, merak ettiğin tüm soruların cevabını "13 Soruda İkiz Gebelik Hakkında Her Şey!" yazımızda bulabilirsin.

Bu makaleyi arkadaşlarınla paylaş: