Bebek Ev Güvenlik Ürünleri Markaları için 10 Öneri!

Büyümeye başladığında etrafı keşfe çıkacak olan bebeğin, ilk etapta aklına gelmeyecek birçok şey üzerinden ev içinde tehlikeli durumlarla karşı karşıya kalabilir. Ancak, evde bebek güvenlik önlemleri sayesinde bu sorunun üstesinden gelebilirsin. Bu konuda sana yardımcı olabileceğini düşündüğümüz birçok ürünü ve bu bebek ev güvenlik ürünlerini bulabileceğin 10 markayı ise, bu yazıda bulabilir ve bebeğinin güvenliği için bir ihtiyaç listesi çıkarabilirsin.

1. BabyJem

babyjem ev güvenlik

Bebeğinin çekmecelerden uzak durmasını önleyemesen bile çekmecelerin açılmasını önleyebilirsin. Bebeğinin çekmeceleri açmasını önlemek için bebek güvenlik çekmece kilidi çok işine yarayacak. Yetişkinler için açması kolay ama bebekler için oldukça zor olan bu kilit sayesinde bebeğin için güvenlik temin edebilirsin.

Tehdit oluşturabilecek masa köşeleri, kapı, priz gibi yerlerden de bebeğini her an uzak tutamayabilirsin. Evinin her köşesinde bebeğini güvende tutmanı sağlayacak olan bebek ev güvenlik seti sayesinde köşe, priz gibi bebeğinin çarpabileceği ya da kurcalamaya meraklı olabileceği alanları tehlikesiz hale dönüştürebilirsin. Bunun için ürünlerini inceleyebileceğini düşündüğümüz ilk yer Babyjem'de çekmece kilidini 5 ila 10 TL fiyat aralığında edinebilirsin.

Eksikleri tamamla: Her Bebekli Evde Olması Gereken 8 Güvenlik Ürünü

2. Kraft Baby

kraft baby ev güvenlik

Bebeğinin güvenliği için sana yardımcı olabilecek bebek güvenlik kilidi ürünlerini Kraft Baby'de de bulabilirsin. Evde bebeğini çekmeceler dışında uzak tutman gereken yerlerden biri olan dolapların açılmasını önleyen gereçleri burada bulabilirsin. Bunlar, ebatları da oldukça büyük olan bu mobilyaların kapılarının, bebeğinin sadece ellerini sıkıştırmaması açısından değil, açıldıklarında başına çarpmasının önlenmesi açısından da işlevsel olacaktır.

Bir de fiyat bilgisi: Kraft Baby'nin sattığı tüm güvenlik ürünlerinin fiyatları, 10 TL ile 20 TL arasında değişiyor, haberin olsun.

3. Miny Baby

mini baby ev güvenlik

Miny Baby de bebekler için birçok güvenlik ürünü satan markalar arasında yer alıyor ve bebek için güvenlik önlemleri almak isteyen annelere geniş kapsamlı bir ürün stoğu sunuyor. Kenar ve köşe koruyucuları, güvenlik kilitleri, kaymaz bantlar, bebek balkon güvenliği filesi gibi birçok ürünü bulabileceğin Miny Baby, bu ürünleri ile bebeğin için güvenli alanlar sağlamana yardımcı olacak.

Fiyatları ürünlerine göre değişen markanın 10 TL'den başlayan ürün fiyatları 200 TL'ye kadar çıkabiliyor. Bebeğin için güvenli bir alan sağlamak istiyorsan Miny Baby'nin geniş bir yelpazede yer alan ürünlerinde göz atmalısın.

4. Mycey

my cey ev güvenlik

Kalite standartlarını yüksek tutan Mycey de bebek güvenlik aparatları konusunda güvenilir markalar arasında bulunuyor. Ürünlerinin kullanım amacını da açıklayarak, müşterilerinin satış noktalarına doğru bir bilgilendirme ile yönelmelerini sağlayan Mycey bebek ev güvenlik ürünleri açısından oldukça geniş bir yelpaze sunuyor. Ürünleri incelemeni öneririz.

5. Sevibebe

sevi bebe ev güvenlik

Evindeki masa ve sehpalar gibi mobilyaların köşelerinin oluşturduğu tehlikeyi bebek güvenlik bariyeri olarak kullanacağın ürünlerle engellemen iyi olabilir, çünkü bebeğinin emeklerken ve yürümeye yeni başladığı zamanlarda en fazla destek aldığı yerler bu mobilyalar! Bu güvenlik önlemlerini almanın zamanı elmişse, Sevibebe de ürünlerine göz atman gereken firmalar arasında bulunuyor.

6. Munchkin

munchkin ev güvenlik

Özellikle çift katlı evde yaşıyorsan bebeğin için en önemli güvenlik önlemlerinden biri de bebek güvenlik kapısı oluyor. Merdiven başlarına ya da sonlarına takabileceğin bu ürün bebeğinin merdivenlerden düşmesini ya da merdivenlere tırmanmasını kesin olarak önleyebiliyor.

En riskli bölgelerden biri olan ve bebek güvenlik önlemi alınmasını zorunlu kılan bu alanlardan bebeğini uzak tutmanı sağlayacak ürünleri rahatlıkla bulabileceğin ve internetten pratik bir şekilde alışveriş yaparak temin edebileceğin Munchkin'e de bakarak, bu ürünü seçebilirsin. Munchkin'de 40 TL'ye de 200 TL'ye de bulubileceğin bu kapılardan bütçene göre tercihini belirleyebilirsin.

7. Baby&Plus

baby plus ev güvenlik

Bebeğinin evin içinde dolaşmadığı zamanlarda en çok vakit geçirdiği yerlerden biri de yatağı oluyor. Uykudan uyandığı geç vakitlerde de güvenli bir ortam sunması gereken yatağında bebeğin için bazı ek önlemler almak istiyorsan Baby&Plus'ın bebek yatak kenar koruyucu ürününe göz atmanda fayda var.

İnternet üstünden rahatlıkla ürünlerini satın alabileceğin markanın fiyat yelpazesi de 4TL'den 1000 TL'ye kadar uzanıyor. Senin de kendi bebeğin için tercihin güvenli bebek yatakları olacaksa Baby&Plus'ın ürünlerine göz atman da fayda var.

Aman uyurken kayıp düşmesin: Markalara Göre İnternette En Çok Aranan 8 Yatak Bariyeri

8. Dreambaby

dreambaby ev güvenlik

Dreambaby de bebeğine güvenli ortamı sağlayabilmen için oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahip! Uykuları bölündüğünde bile güven içinde kalmalarını sağlayan bebek yatak koruyucu bu ürünlerden biri! Bu ürün sayesinde bebeğinin uykudan uyanıp da yatağından düşme ihtimalini önleyebilirsin. Bunun dışında, uykuda değil de yanındayken bile fazladan bir güvenlik önlemi sunan bebek güvenlik kemeri sayesinde onun ilk adımlarının hızına elini tutmadan da yetişebilirsin.

Dört farklı ülkeden ithal edilen ve çok kapsamlı bir içeriğe sahip ürün listesi arasından sen de bebeğin için ihtiyaç duyduğun bir ürünü bulabilmek için Dreambaby ürünlerini incelemeni tavsiye ediyoruz.

9. Bebevo

bebevo

Bebeğinin güvenliği sağlamanın en önemli yollarından biri de onu devamlı olarak gözlemleyebilmenden geçiyor. Bu konuda sana yardımcı olabilecek bebek güvenlik araçları işini kolaylaştırabilir. Bebeğini uyurken izlemeni ya da çıkardığı en ufak bir sesi bile duyabilmeni sağlayacak olan bebek güvenlik kamerası, bu ürünlerden biri!

Bunun sayesinde, geceleri sürekli kalkıp odasına giderek onu kontrol etmek yerine başucunda duran küçük bir monitör sayesinde onun uyanıp uyanmadığını kontrol edebilirsin. Bebevo'dan temin edebileceğin bu ürünün fiyatı, 100 ila 130 TL arasında değişiyor.

Gözün arkada kalmasın: Tercih Edebileceğin En İyi 10 Görüntülü Bebek Telsizi

10. Bebedor

bebedor

Bebeğini uykusunu daha sağlıklı ve deliksiz kılabileceğin ürünler de var. Bunlardan biri, yastık! Bebedor'dan temin edebileceğin ve bebeğinin uyku pozisyonunun gelişimi için doğru olduğundan emin olmanı sağlayacak olan bebek güvenli uyku yastığı bu konuda sana yardımcı olabilir. Bebedor'dan 30 TL civarındaki bir fiyata alabileceğin bu ürünü ihtiyaçlar listene eklemeni öneririz.

İlgini çekebilir: Marka ve Model Önerilerimizle Bebek Yastığı Seçme Rehberi