Ünlü Markaların Bebek Odası Takımlarından 19 Seçki

Bir bebek bekleyen annelerin en büyük heyecanlarından biri, bebeğinin içerisinde ilk adımlarını atacağı, ilk kelimelerini söyleyeceği, deliksiz uykulara yatacağı bebek odalarını hazırlamaktır. Sen de böyle tatlı bir telaşın içindesin ama hangi markadan, nasıl bir bebek odası takımı edineceğini bilmiyorsan, bu yazımızı muhakkak okumalısın. Sana yardımcı olsun ve fikir versin diye, ünlü markaların bebek odası takımlarından 19 farklı örneği bir araya getirdik.

1- Çilek bebek odası

Genç ve bebek odası dendiğinde akla gelen ilk isimlerden biri olan Çilek Mobilya, bebek odası tasarımlarıyla göz dolduruyor. Farklı zevklerde ve farklı fiyatlarda ürünler bulabileceğin Çilek bebek odası takımları içerisinden sen ve bebeğin için 2 takım seçtik.

Çilek Mocha bebek odası

Mocha serisi, Çilek markasının en sevilen bebek odası takımlarından birisi. Bu odanın ahşap görünümlü bebek odası mobilyalarına bayılacaksın!

Çilek Baby Girl bebek odası

Toz pembe renkleri ile kalbini çalacak Baby Girl bebek odası takımı, kız bebeğin için en sevimli tercihlerden birisi olacak.

Ama daha farklı konseptler peşindeysen, senin için fikir olsun: Kız Bebek Odasında Prenses Temasından Sıkılanlar İçin 15 Yaratıcı Öneri

2- İstikbal bebek odası

İstikbal markası, ülkemizde en çok tercih edilen mobilya markalarından biri. Bebek odası modelleri için de aynı şeyi artık söyleyebiliriz. Kaliteli ve geniş ürün yelpazesi ile seçerken zorlanacağın birçok modeli olan İstikbal bebek odası modelleri içinden seçtiğimiz takımlara göz atmalısın.

İstikbal Sweety bebek odası

Bu takımın bebek beşiğinde çekmeceler var! Yani bu, senin için ekstra depolama alanı demek! Bebeğinin gün geçtikçe artan eşyalarını saklamak için bu bebek odası takımı çok ideal!

Bu tarz bir beşik arıyorsan bakmalısın: Kullanışlı ve Şık Bebek Karyolası Modelleri

İstikbal Flora bebek odası

Rahatlatıcı ve doğadan renkler olan açık yeşil, mavi ve bej gibi renkler kullanılarak tasarlanmış İstikbal Flora bebek odası, bebeğine huzurlu uykular vadediyor.

Bu takımı beğendiysen, bu önerileri de beğeneceksin: Doğal ve Sağlıklı: Ahşap Beşiklerle Döşenmiş Bebek Odaları

3- Pierre Cardin bebek odası

Pierre Cardin markasını hayatın her alanında görüyoruz, bebek odası takımlarında neden görmeyelim? Pierre Cardin elbette bebek odalarına da el attı ve birbirinden farklı, kaliteli malzemelerle üretilen, bebek odası mobilyalarını senin hizmetine sundu. Biz de senin için 2 örnek seçtik!

Pierre Cardin Opale Natural bebek odası

Bu bebek odası takımının yıldız parçası bazalı bebek beşiği! Bazalı bebek beşikleri kullanışlılığıyla seni senden alacak.

Pierre Cardin Grande bebek odası

Hem kız hem de erkek bebeklerin odalarında kullanılabilecek bu güzel çocuk odası takımı, büyük ve kullanışlı dolabı ile dikkatini çekecek. Eğer büyük bir bebek odan varsa, bu takımı tercih etmemen imkansız!

Bir de seçtiğimiz diğer ürünlere bakalım: Nereye Konacak Onca Eşya: En Kullanışlı Bebek Odası Dolabı Örnekleri

4- Kanz bebek odası

Kanz markası, bebek giyim, taşıma araçları ve aksesuarları konusunda dünyanın önde gelenlerinden birisi olmuş bir Alman markası. Ülkemizde de çok tercih edilen bu markanın, bebek odası mobilyaları üretmemesi büyük eksiklik olurdu. Ama Kanz, bebek odalarından da eksik kalmadı ve birbirinden güzel ve farklı bebek odalarını beğenine sundu. Bu bebek odaları arasından senin için çok kullanışlı iki model seçtik.

Kanz Terra Bianco bebek odası

Kanz'ın bebek odaları içinden ilk seçtiğimiz model Terra Bianco. Terra Bianco modelinin çok kullanışlı bebek dolabı ve büyüyen beşik modelinin görür görmez, seçimini bundan yana yapacağına eminiz!

Kanz Maya bebek odası

Kanz Maya bebek odası, farklı çizgileri ve kullanışlı modeliyle Kanz bebek odası farkını ortaya koyuyor.

5- Bellona bebek odası

Evlerin vazgeçilmez mobilya markası Bellona, bebek odası mobilyalarında da kendini gösteriyor. Bellona bebek odası modelleri oldukça çeşitli ürün yelpazesi ile her zevke hitap ediyor. Biz de bu ürünler arasından senin zevkine sunmak için iki modeli gözümüze kestirdik.

Bellona Venturo bebek odası

Küçük bebek odaları için ideal bir takım olan Venturo'yu incelemelisin. İdeal boyutlardaki bebek dolabı ve kullanışlı bebek beşiği ile küçük bir odaya sahipsen bu takımı çok seveceksin!

Bellona Marta bebek odası

Bellona Marta bebek odası, erkek bebekler için kullanılabilecek bir bebek odası modeli. Marta'nın aynalı dolabını ve çekmeceli bebek beşiğini çok seveceksin.

6- Meltem bebek odası

Son zamanların en çok tercih edilen bebek odası ürünlerini üreten Meltem markası, kız ve erkek bebeklere ayrı ayrı hitap eden birçok bebek odası takımı üretiyor. Biz Meltem markasından seçtiğimiz bebek odası takımlarını pek sevdik, bakalım sen de sevecek misin?

Meltem Kral bebek odası

Belki krallara layık bir bebek odası hazırlamak istersin diye senin için Meltem markasının, Kral bebek odası takımını seçtik. Erkek bebek bekleyen annelere de jestimiz olsun!

Madem konusu açıldı, bu önerilere bakmadan olmaz: Araba Temasından Sıkılanlar İçin 7 Yaratıcı Erkek Bebek Odası Fikri

Meltem Karamel Mini bebek odası

Küçük bebek odası için ideal olan bu bebek odası takımı, küçük evet, ama çok etkili!

Küçük Bebek Odaları İçin Büyük Kolaylık Sağlayan Öneriler yazımız, dar alanları değerlendirebilmen için birçok fikir sunuyor.

7- Belis bebek odası

Belis markası da tıpkı Meltem markası için son zamanların bebek odası konusunda en çok tercih edilen markalarından birisi! Bebek odası dendiğinde şu sıralar akla gelen ilk markalardan olan Belis markasından seçtiğimiz modellere göz atmalısın!

Belis Country bebek odası

Belis markasının modelleri içerisinden hem erkek hem de kız çocuklar için kullanabileceğin, unisex bir takım olan Country'i seçtik.

Belis Marine bebek odası

Eğer denizden kopamayan ve ona dair her şeyi seven bir anneysen bu bebek odası tam sana ve bebeğine göre! Deniz temasıyla süslenen bu oda takımına bayılacaksın.

8- Alfemo bebek odası

Alfemo markası da evimizin tüm mobilya ihtiyaçlarını, zevkli ürünleriyle karşılayan bir marka. Alfemo mobilyalarına zaten bayılıyoruz, ama bebek odası takımlarını da muhakkak görmen gerekiyor! Modayı ve trendleri takip eden Alfemo markasının bebek odası takımları içerisinden, senin için iki modern bebek odası takımı seçtik.

Alfemo Nordik bebek odası

Alfemo ürünleri içinden ilk ürünümüz Nordic modeli. Bu bebek odasının modern çizgilerine biz hayran olduk, bakalım sen de beğenecek misin?

Alfemo Pandy Baby bebek odası

Panda desenleri ile süslü bu bebek odası, hayvansever bir anneysen senin çok hoşuna gidecek. Çocuğun da hayvan sevgisi ile büyüsün istersen tercihin bu odadan yana olmalı.

Bu odayı tamamlaman lazım: 12 Bebek Odası Halısı ile Hayvanlar Alemini Bebeğinin Dünyasına Taşı

9- Mondi bebek odası

Mondi markası da, bebek odası konusunda sıçrayışa geçen markalardan birisi. Özellikle yatak odası dekorasyonunda tercih edilen Mondi markası, yavaş yavaş bebek ve genç odası için de atağa geçmeye başladı. Bu markanın modelleri arasından senin için seçtiğimize bakmalısın.

Mondi Romantica bebek odası

Bu romantik bebek odası, sevimli kız ve erkek bebeklerin için çok güzel bir seçenek olacak.

10- Evgör bebek odası

Evgör mobilya, bebek odası alanındaki farklı tasarımlarıyla oldukça dikkat çeken bir marka. Biz bu tasarımların içerisinden, farklı iki modeli seçtik.

Evgör Çırna bebek odası

Evgör markasının en farklı tasarım olan Çırna bebek odası takımını seçtik. Doğadan esintiler taşıyan, ağaç şeklinde dolabı ve beşiği ile bu modele dönüp bir kez daha bakmamak imkansız!

Bu modeli beğendiysen, yazımız dikkatini çekebilir: Doğal ve Sağlıklı: Ahşap Beşiklerle Döşenmiş Bebek Odaları

Evgör Pırıl bebek odası

Adı gibi pırıl pırıl ve sade bu bebek odası takımının mavi olduğuna bakma, eğer istersen kız bebek odaları için pembe versiyonu da var!

İleride ihtiyacın olacak, bizce bir kenara not al: Bebeklerde Beşikten Yatağa Geçiş Dönemi: Bebeğinin Beşikle Vedalaşma Vakti Geldi!