Ünlü Mağazalardan En Beğendiğimiz Bebek Elbiseleri

Anneysen ekibi olarak yine yollara düştük, sevimli kız bebeğin için en sevilen bebek giyim mağazalarını arşın arşın dolaşıp, markaların birbirinden güzel bebek elbiselerini inceledik. Hepsi birbirinden sevimli bebek elbiselerinden biz gözümüzü alamadık, her birine "Çook şirin!" nidalarıyla gözlerimizden kalpler çıkararak koştuk, bebek elbiselerini fotoğraflamayı, dokunmayı ve fiyat bilgisi almayı ihmal etmedik. Seçtiğimiz her elbiseyi de kendi aralarında kategorilendirdik. Yazımızı incele ve bak bakalım, meleğin için seçtiğimiz elbiseleri beğenecek misin? Bir önceki AVM gezimizden yazıya döktüklerimiz de burada: [Anneysen Alışverişte: Ünlü Bebek Giyim Markalarını Senin İçin Gezdik!](https://www.anneysen.com/bebek/makale/bebek-alisveris-rehberi-anneysen-alisveriste-unlu-bebek-giyim-markalarini-senin-icin-gezdik_10673)

1- Kot bebek elbiseleri

Kot elbiselerin modası hiç geçer mi? Gezdiğimiz bebek giyim mağazalarında bol bol kot bebek elbisesi gördük ve cevabımızı aldık: Asla geçmiyor ve kot elbiseler bu sezon da yine en çok tercih edilenlerden olacak gibi! Sen de bir kot elbise tutkunuysan LCW ve H&M markalarından seçtiklerimize göz atmalısın! Tabii iki marka arasındaki fiyat farkını da inceleyerek seçimini yapabilirsin.

Marka (Soldan sağa) Fiyat
LCW bebek kot elbise 29,95 TL
H&M bebek kot elbise 59,99 TL
H&M bebek kot elbise 66,99 TL

Bu önerileri dikkate al: Ayşe Öner’den Akıllı Bebek Alışverişi Taktikleri

2- Çiçekli bebek elbiseleri

Çiçekli bebek elbiselerini kim sevmez ki? Biz de bu şirin mi şirin elbiselere bayılıyoruz ve girdiğimiz her mağazada bu bebek kıyafetlerini görmekten mutluluk duyduk!

Baharın gelmesi ile daha çok görmeye başladığımız çiçekli bebek elbiseleri, mağazalara adeta doğadan bir görünüm katmış. Biz senin için Koton, LCW, H&M, ebebek ve Zara markalarından çiçekli elbise modellerini ve fiyatlarını bir araya getirdik. Çiçekli elbise konusunda en pahalı ürünleri Zara, en ucuz ürünleri ise Koton markasında bulduk. Bu arada Zara'nın çiçekli bebek elbisesi çok tatlı ama kumaşı %100 pamuklu değil, belirtmiş olalım.

Marka (Soldan sağa) Fiyat
ebebek çiçekli elbise 59,43 TL
Koton çiçekli elbise 29,99 TL
Zara çiçekli elbise 115,95 TL

Marka (Soldan sağa) Fiyat
H&M çiçekli elbise 59,99 TL
LCW çiçekli elbise 19,95 TL
Koton çiçekli elbise 14,99 TL

Bu arada, hem cebine uygun hem bebeğine yakışacak kız bebek kıyafetleri için hemen yazımıza göz atmalısın: Her Biri 50 TL’nin Altındaki Şirin Kız Bebek Kıyafetleri

3- Bebek abiye kıyafetleri

Bebeğinin doğum günü, düğün gibi özel günlerde giyebileceği şık bebek abiye kıyafetleri de, bebek giyim markaları için olmazsa olmazlardan! Mağaza gezimizde birbirinden şık ve sevimli birçok bebek abiye elbisesine denk geldik. Pembeden kırmızıya, beyazdan siyaha her renkten bebek abiyesini bebek giyim markalarından bulmak mümkün.

Bizim seçtiğimiz bebek abiyeleri ise H&M, ebebek ve LCW markalarından oldu. Özellikle H&M markası bu kategori açısından çok zengin, zevkine göre birçok elbiseyi burada bulabilirsin. Ayrıca fiyat çeşitliliği de oldukça iyi, bütçene göre bir bebek abiye elbisesi bulacağına eminiz.

Marka (Soldan sağa) Fiyat
H&M bebek abiye elbise 59,99 TL
ebebek beyaz bebek elbisesi 64,95 TL
H&M bebek abiye elbise 29,99 TL

Marka (Soldan sağa) Fiyat
H&M bebek abiye elbise 49,99 TL
H&M kırmızı bebek elbisesi 89,99 TL
LCW siyah bebek elbisesi 39,95 TL

Nasıl da yakışır: Şapkasız Çıkmaz Annesi: Çocuğunun Kombinini Tamamlayacak Bebek Şapkaları

4- Çizgili bebek elbiseleri

Görünen o ki çizgili desenli bebek elbiseleri bu sezon çok moda! Biz gezdiğimiz mağazalarda bol bol çizgi desenli bebek elbisesi bulduk. Hem pastel renkli hem koyu renkli birçok çizgili elbise var ve hepsi de birbirinden şirin! En sevdiklerimizi senin için bir araya getirdik. Burada da belirtmek lazım, fiyat uygunluğu açısından başı yine LCW elbiseleri çekiyor.

Marka (Soldan sağa) Fiyat
LCW çizgili bebek elbisesi 24,95 TL
H&M çizgili bebek elbisesi 69,99 TL

Marka (Soldan sağa) Fiyat
Zara çizgili bebek elbisesi 79,95 TL
LCW çizgili bebek elbisesi 24,95 TL

Bunlara bayılacaksın: Sezonun En Cici Yazlık Bebek Kıyafetleri

5- Ekose desenli bebek elbiseleri

Ekose de modası hiç geçmeyen desenlerden birisi. Haliyle bu deseni bebek elbiselerinde de bol bol gördük, hatta annelerin de bu sezon bu elbiselere ilgi gösterdiğini de tespit ettik. O zaman senin de bu elbiseleri görmen lazım! H&M ve ebebek'ten bebeğin için seçtiğimiz 3 ekose desenli bebek elbisesi fiyatları ile birlikte aşağıda!

Marka (Soldan sağa) Fiyat
ebebek ekose desenli bebek elbisesi 54,42 TL
H&M ekose desenli bebek elbisesi 49,99 TL
H&M ekose desenli bebek elbisesi 39,99 TL

O minik kafasını süsle: Kızının Kıyafetlerini Tamamlayacak 20 Tatlış Bebek Saç Bandı

6- Uzun kollu bebek elbiseleri

Bahar aylarına girdik ama sıcak havaları tamamen kucaklamış değiliz. Hala zaman zaman serin havalar ve hatta yağmurlarla karşılaşıyoruz. Bunun farkında olarak, gezdiğimiz mağazalarda bebeğin için uzun kollu bebek elbiseleri aradık ve bulduk! Tam da baharın ilk günleri için uygun 3 uzun kollu bebek elbisesi modelini Koton, Zara ve LCW markalarında seçtik.

Marka (Soldan sağa) Fiyat
LCW uzun kollu bebek elbisesi 39,95 TL
Zara uzun kollu bebek elbisesi 79,95 TL
Koton uzun kollu bebek elbisesi 39,99 TL

Bu ürünlerle bebeğin üşümeyecek: Anneysen Alışverişte: 5 Markadan Seçtiğimiz Minicik, Sıcacık Bebek Hırkaları

7- H&M kostüm bebek elbiseleri

Mağaza gezimizde en şaşırdığımız ve daha önce görmediğimiz bebek elbiseleri reyonu, H&M markasının üretmiş olduğu bebek kostümleri reyonuydu. Bu reyonda birbirinden ilginç bebek kıyafetlerine denk geldik. Bebeğinin doğum günü partisi gibi organizasyonlarda kullanabileceğin bu elbiseler çok sevimli ve de çok farklı! Görünce sen de bize hak vereceksin!

Marka (Soldan sağa) Fiyat
H&M kostüm bebek elbisesi 69,99 TL
H&M kostüm bebek elbisesi 69,99 TL

Bunlara da bakabilirsin: 1 Yaş Doğum Günü Kıyafetleri için 22 Tavsiye!

8- Tüllü bebek elbiseleri

Annelerin kız bebekleri için tüllü elbise giydirme merakı var, bunu biliyoruz! Bu yüzden biz de bebek giyim mağazalarında tüllü bebek elbiseleri arayışına girdik. Koton ve LCW mağazalarında hem penye hem tüllü kız bebek kıyafetleri bulduk ve senin de görmeni istedik. Bu elbiseler hem çok şirin hem rahat hem de fiyat açısından çok uygun!

Marka (Soldan sağa) Fiyat
Koton tüllü bebek elbisesi 39,99 TL
LCW tüllü bebek elbisesi 35,95 TL

Bütçenin de dostuyuz: Her Biri 50 TL’nin Altındaki Şirin Kız Bebek Kıyafetleri

9- Penye bebek elbiseleri

Penye bebek elbiseleri rahatlığı ile annelerin ve bebeklerin en çok tercih ettiği ürünlerden birisi. Biz de bunu gözardı edemezdik! Senin için Koton ve Zara'dan iki adet penye elbise bulduk. Zara elbisenin Mickey Mouse desenleri çok şirin değil mi? Bu arada belirtmekte fayda var, bu sezon Mickey Mouse desenlerini bol bol göreceğini söyleyebiliriz, çünkü biz birçok markada ve kıyafette bu desen ile sıkça karşılaştık.

Marka (Soldan sağa) Fiyat
Koton penye bebek elbisesi 49,99 TL
Zara penye bebek elbisesi 65,95 TL

Ayakkabısız olmaz: Hangisini Almalısın: Bebek Ayakkabısı Seçim Rehberi

10- Pamuklu keten bebek elbiseleri

Bebeğin bu elbiselerle yazı efil efil geçirecek! Pamuklu keten elbiseler hem hafifliği hem de rahatlığı ile bebeğini terletmeyecek ve rahat etmesini sağlayacak tüm özelliklere sahip! Bizce bu yaz için bu elbiselerden bir tane kesinlikle edinmelisin. LCW ve H&M markalarından 2 pamuklu keten elbiseyi beğenine sunuyoruz.

Marka (Soldan sağa) Fiyat
LCW pamuklu keten bebek elbisesi 29,95 TL
H&M pamuklu keten bebek elbisesi 59,99 TL

Bunlara bakmadan gitme: Civil Bebek Giyim’den En Beğendiğimiz 17 Kombin