Anneysen Alışverişte: 5 Markadan Seçtiğimiz Minicik, Sıcacık Bebek Hırkaları

Sen bebeğinle sevgi yuvanda oynaşadur, biz de AVM’leri senin için gezip en beğendiğimiz örnekleri ayağına getirelim. Minikler soğuk havalarda üşümesin istedik ve bu kez bebek hırkalarını inceledik.

Eğer kaçırdıysan, AVM turlarına başladığımız yazımızın ilk ayağı burada: Anneysen Alışverişte: Ünlü Bebek Giyim Markalarını Senin İçin Gezdik!

Lc Waikiki bebek hırkaları

Lc Waikiki bebek giyim, ürün çeşitliliği konusunda çok zengin. Gözlemlerimize göre bu çeşitliliğini bebek hırkalarında da koruyor. Mevsim geçişlerinde üstümüzden eksik etmediğimiz hırkalar, bebekler için de LCW mağazalarını doldurmuş durumda ve en çok hırka modelini burada gördüğümüzü söyleyebiliriz.

Lc Waikiki bebek hırkaları
Lc Waikiki düğmeli bebek hırkası 24,95 TL
Lc Waikiki fermuarlı bebek hırkası 29,95 TL

Soldaki V yaka düğmeli gri hırkayı bebek gömleklerinin üzerine giydirebilirsin. Sağdaki kapüşonlu modeli de daha ziyade örgü bebek hırkalarından hoşlanan anneler için seçtik. Dirsek kısımları yamalı ve önünde cep detayları var.

Lc Waikiki bebek hırkaları
Lc Waikiki düğmeli bebek hırkası 24,95 TL
Lc Waikiki kapüşonlu bebek hırkası 24,95 TL

Hırkaların altına şöyle cici ayakkabılar da bakmak ister misin: Marka ve Model Önerilerimizle Bebek Spor Ayakkabısı Alma Rehberi

Lc Waikiki'de kız ve erkek bebek hırkalarında eşit bir dağılım olduğunu söyleyebiliriz. İki bebek cinsiyeti için de pek çok hırka modeli var.

Lc Waikiki bebek hırkaları
Lc Waikiki düğmeli siyah hırka 35,95 TL
Lc Waikiki çıtçıtlı pembe hırka 39,95 TL

Beyaz bebek hırkaları anneler tarafından çok seviliyor. Bebek kombinlerinde de sıkça tercih ediliyor. Tam anlamıyla beyaz olmasa da ekru renklerdeki bu iki şirin hırka, kız bebekler için.

Lc Waikiki ekru bebek hırkaları
Lc Waikiki düğmeli fırfırlı hırka 29,95 TL
Lc Waikiki düğmeli çiçekli hırka 35,95 TL

Kız bebek hırkalarından iki tatlı örnek daha vererek Lc Waikiki’den seçtiğimiz ürünleri bitiriyoruz. Kumaş kalitesi ve neredeyse her aya uygun çeşitli modelleriyle LCW bebek hırkaları oldukça ekonomik fiyatlarda. Hatta ve hatta bulabileceğin en ucuz bebek hırkaları, deneyimlerimize göre burada.

Lc Waikiki pembe bebek hırkaları
Lc Waikiki kapüşonlu fermuarlı hırka 24,95 TL
Lc Waikiki düğmeli hırka 22,95 TL

Bak bunlar da çok ekonomik: Her Biri 50 TL’nin Altındaki Şirin Kız Bebek Kıyafetleri

H&M bebek hırkaları

H&M bebek giyimde de hırka konusunda birçok farklı model gördük. Ancak kız bebek hırkalarının, erkek bebek hırkalarından daha çeşitli olduğunu söyleyebiliriz. H&M mağazalarında Lc Waikiki’ye nazaran daha renkli ve desenli hırka modelleri var. Fiyatlar da bir tık daha yüksek.

H&M bebek hırkaları
H&M yıldızlı düğmeli hırka 49,99 TL
H&M düğmeli hırka 39,99 TL

Minnie Mouse, pek çok bebek kıyafetinde olduğu gibi hırkalarda da kendine yer bulmuş. Biz de hemen önerilerimizin arasına aldık. LCW’de olduğu gibi burada da bir fırfırlı model yakaladık.

H&M bebek hırkaları
H&M kapüşonlu hırka 59,99 TL
H&M düğmeli fırfırlı hırka 49,99 TL

Bunlar da erkek bebek hırkalarından seçtiğimiz modeller.

H&M bebek hırkaları
H&M düğmeli kapüşonlu hırka 49,99 TL
H&M fermuarlı kapüşonşu hırka 49,99 TL

Bak bu da AVM'den, sana ekstramız olsun: Ünlü Markaların Hepsi Farklı 15 Bebek Tulumu Mercek Altında!

ebebek bebek hırkaları

Hırka çeşidi bakımından ebebek’te de pek çok ürün bulabilirsin, fiyat bakımından da Lc Waikiki ayarında olduğunu söyleyebiliriz.

ebebek bebek hırkaları
ebebek erkek bebek kolej hırka 34,90 TL
ebebek kız bebek kolej hırka 34,90 TL

Bu tatlı mı tatlı pelüş hırkaların sıcaklığına bebeğini gönül rahatlığıyla teslim edebilirsin. Yumuşacık dokusunu biz çok sevdik, baktıkça bile içini ısıtıyorlar değil mi?

ebebek pelüş hırkalar
ebebek mor pelüş hırka 39,90 TL
ebebek kapüşonlu cepli hırka 34,95 TL

Yupyumuşak iki gri hırkayı seninle paylaşırken sağdaki fermuarlı modelin, şirin ayıcık kapüşonlu olduğunu da ekleyelim.

ebebek bebek hırkaları
ebebek düğmeli kapüşonlu hırka 42,45 TL
ebebek fermuarlı kapüşonlu hırka 44,90 TL

Minik bir dipnot düşelim: Robalı bebek hırkaları çok sevilmesine rağmen hiçbir mağazada örneğine rastlamadık. ebebek’ten bu konuda ümitliydik ama maalesef burada da bulamadık. Sonra “Neden bunların arasında robalı hırka yok?” diye bize kızma.

Telafimizi böyle yapsak olur mu: Anneysen Seçti: Ünlü Mağazalardan En Beğendiğimiz Bebek Elbiseleri

Zara bebek hırkaları

Zara bebek giyimde hırka konusunda pek çeşitlilik yok. O yüzden iyi-kötü diye ayırmadan incelediklerimizi seninle paylaşmak istiyoruz. Genel olarak Zara’daki bebek hırkalarıyla ilgili, fiyatların diğer bebek mağazalarına göre daha yüksek olduğunu söyleyebiliriz.

Zara bebek hırkaları
Zara lacivert kapüşonlu hırka 55,95 TL
Zara desenli kapüşonlu hırka 79,95 TL

Gördüğün gibi düz hırkalarda bile fiyatı 50 TL’nin altında olan bir ürüne denk gelmedik. Zara bebek ürünlerinde %100 pamuk kumaş kullanıyor; ancak H&M’de organik pamuklu bebek kıyafetleri için özel bir reyon olduğu halde fiyatlar bu kadar yüksek değil.

Zara bebek hırkaları
Zara erkek bebek hırka 59,95 TL
Zara kız bebek hırka 59,95 TL

Koton bebek hırkaları

Koton bebek giyim, hırka konusunda hayal kırıklığı yaşamamıza sebep oldu çünkü Koton’da pek fazla hırka çeşidine rastlayamadık. Seçtiğimiz modellerin biri erkek, diğeri kız bebek hırkalarından.

Böylelikle hırka maceramızın sonuna gelmiş bulunuyoruz, diğer AVM bebek kıyafetleri turlarımızda görüşmek üzere!

Koton bebek hırkaları
Koton gri kapüşonlu hırka 24,99 TL
Koton pembe fermuarlı hırka 24,99 TL

Yola, hız kesmeden böyle devam edebilirsin: Anneysen Alışverişte: Farklı Konseptleriyle Dikkatimizi Çeken Bebek Takımları Hangi Mağazada, Ne Kadara?