Şirin Kız Bebek Kıyafetleri: Her Biri 50 TL’nin Altında!

Bir kız bebeğin var ve onun için hem sevimli hem de uygun fiyatlı kıyafetler arayışında mısın? İşini kolaylaştırmak için en çok tercih edilen bebek giyim markalarının ürünlerinden, birbirinden sevimli ve kullanışlı kız bebek kıyafetlerini bir araya getirdik. Hem de bu kıyafetlerin her biri 50 TL'nin altında! Ucuz bebek giyimin kalbi Anneysen.com'da atıyor!

1- Defacto kız bebek kıyafetleri

Defacto markası uygun fiyatlı bebek kıyafetleri ile annelerin sık sık tercih ettiği markalardan birisi. Defacto markasını inceledik ve içerisinden kız bebeğin için bir pijama takımı ve etek modeli seçtik. Bu parçalar çok sevimli!

Ürün Fiyat
Defacto pijama takımı 29,99 TL
Defacto tütü etek 14,99 TL

Bu tütü eteğe bir aksesuar yakışır: O Minik Kafasını Süsle: Kızının Kıyafetlerini Tamamlayacak 20 Tatlış Bebek Saç Bandı

2- ebebek kız bebek kıyafetleri

ebebek markasında yok yok! Türkiye'nin en büyük bebek mağazası zincirlerinden birisi olan ebebek, markası her bütçeye hitap eden bebek kıyafetlerine sahip. Biz ebebek markasından pembe pofuduk bir mont ve şirin mi şirin bir elbise seçtik.

Ürün Fiyat
Ebebek mont 41,45 TL
Ebebek elbise 29,95 TL

Seçtiğimiz modellere bayılacaksın:Ünlü Mağazalardan En Beğendiğimiz Bebek Elbiseleri

3- H&M kız bebek kıyafetleri

Yetişkinlerin en favori markalarından birisi olan H&M, bebek ve çocuk giyim alanında da kendini ön plana çıkardı. Biz de H&M'in bu keyifli ürünleri içerisinden kız bebeğin için bir takım ve bir sweatshirt seçtik.

Ürün Fiyat
H&M takım 49,90 TL
H&M sweatshirt 29,90 TL

Mağaza mağaza gezip, seçtiğimiz takımlar burada: Anneysen Alışverişte: Farklı Konseptleriyle Dikkatimizi Çeken Bebek Takımları Hangi Mağazada, Ne Kadara?

4- Joker kız bebek kıyafetleri

Bebek giyim dedince akla ilk gelen markalardan biri olan Joker, uygun fiyatları ve ürün çeşitliliği ile bizim gönlümüzü fethetti. Kız bebek kıyafetleri kategorisindeki birbirinden sevimli seçenekler arasından seçim yapmakta zorlandık. Bakalım, seçtiğimiz uygun fiyatlı ürünleri beğenecek misin?

Ürün Fiyat
Joker elbise 29,95 TL
Joker 3'lü çıtçıtlı body 19,95 TL

Küçük bebeğin için aradığın her şey bu yazıda: Zıbından Tuluma, Markaların Yenidoğan Bebek Kıyafetlerini Senin İçin İnceledik!

5- Koton kız bebek kıyafetleri

Kadın ve erkek giyimde yerini sağlamlaştıran Koton markası elini bebek kıyafetlerine de attı ve buradaki başarısını da gösterdi. Biz Koton markasının bebek giyim ürünlerine bayıldık! Özellikle bebek elbiseleri görülmeye değer. Koton'dan senin için bir elbise ve kız bebek tulumu seçtik.

Ürün Fiyat
Koton elbise 34,99 TL
Koton bebek tulumu 34,99 TL

Tulumlara bayılıyorsun, biliyoruz. Senin için seçtik: Anneysen Alışverişte: Ünlü Markaların Farklı Modellerdeki 15 Bebek Tulumu Mercek Altında!

6- LCW kız bebek kıyafetleri

İşte geldik ucuz bebek giyim markalarının baş tacına! LCW, ürün çeşitliliği/uygun fiyatları ile kaliteli ve ucuz giyim dendiğinde akla ilk gelen markalardan! Eh, çocuk ve bebek giyim dünyasındaki yerinden bahsetmeye gerek bile yok! Biz LCW markasının ürünlerinden bebek hırkası ve bir tane de tayt seçtik.

Ürün Fiyat
LCW hırka 29,95 TL
LCW tayt 12,95 TL

Hayat kurtarır: Anneysen Alışverişte: 5 Markadan Seçtiğimiz Minicik, Sıcacık Bebek Hırkaları

7- Panço kız bebek kıyafetleri

Panço markasını bilmeyen anne var mı? Sadece kıyafet değil, bebeklerin ihtiyaç duyduğu her türlü malzemeyi bulabileceğin Panço markası da ürün çeşitliliği ile göz dolduruyor. Bu aşırı sevimli elbiseye ve havalı deri cekete hayran olmamak mümkün değil!

Ürün Fiyat
Panço ceket 39,50 TL
Panço elbise 39,90 TL

8- Soobe kız bebek kıyafetleri

Soobe de aynı Panço gibi bebeklerin ihtiyaç duyduğu diğer tüm araç gereçleri ve aksesuarları bulabileceğin bir marka. Ancak bebek kıyafetleri alanında da çok ciddi bir paya sahip! Soobe markasının geniş kıyafet skalasından bir pijama takımı ve elbise seçtik.

Ürün Fiyat
Soobe 3'lü pijama takımı 49,90 TL
Soobe elbise 29,99 TL

Pijaması, tulumu, zıbını, hepsi burada: Anneysen Sunar: Fiyat ve Model Karşılaştırmalı Hastane Çıkışı Bebek Kıyafetleri Önerileri

9- Zara kız bebek kıyafetleri

Bir İspanyol markası olan Zara'nın farklı tarzdaki kıyafetleri yetişkinlerin gönlünü fethetmişken, bebekler için neden kıyafet üretmesindi ki? Zara bebek kıyafetlerine de el attı ve buradaki başarısını da kanıtlamış oldu. Zara bebek kıyafeti ürünlerinin hepsi birbirinden sevimli ve kaliteli! Biz içerisinden yaz aylarının favorilerinden olacak bir şort ve tişört seçtik.

Ürün Fiyat
Zara tişört 29,95 TL
Zara şort 49, 95 TL

Bu ikiliyi bir ayakkabıyla tamamlayalım mı: Anneysen Seçti: 10 Markanın En Uygun 20 İlk Adım Ayakkabısı