Şapkasız Çıkmaz Annesi: Çocuğunun Kombinini Tamamlayacak Bebek Şapkaları

Ufaklıkları, yaz sıcağı ve kış soğuğundan koruyan bebek şapkaları, kombinlerin en artist aksesuarlarından. E, bunun farkında olan minik afacanlar şapkasız çıkar mı sokağa? O zaman seni şöyle cool mu cool, şirin mi şirin bebek şapka modelleriyle tanıştıralım da “Bebeğimin kombinlerini neyle süslesem?” derdinden kurtul.

1. Lc Waikiki bebek şapkaları

LCW bebek şapkalarında çok fazla seçenek yok. Ama biz modeller arasından en şık olanları senin için seçtik. İlk önerimiz erkek bebek annelerine gelsin. Kısa bir bebek şortu üzerine giydireceğin gömlek ya da tişörtü ne mi tamamlar? Tabii ki senin için seçtiğimiz balıkçı şapkası.

Evet, sırada kızlar var. Yazlık bebek şapkalarında en çok tercih edilen modeller hasır şapkalar. Şöyle taytlı gömlekli bir kombine nasıl da yakışır ama.

Model Fiyat
Erkek bebek pamuklu balıkçı şapkası 19,95 TL
Kız bebek hasır şapka 24,95 TL

Sıcağı sıcağına paylaşalım da bu fırsatı kaçırma: Bu Aralar Bebek Giyim Sitelerinde Gözümüze Çarpan 16 İndirimli Ürün

2. H&M bebek şapkaları

H&M bebek şapkalarını biz çok sevdik, model seçenekleri de fazla. Rahatlıkla zevkine göre şapka bulabilirsin. Biz de seni bu alternatiflerden mahrum etmeyelim dedik ve örnekleri bol tuttuk.

Bu gördüklerin bebek güneş şapkaları. Soldaki pembe şapka, kızına giydirdiğin elbiselerle çok tatlı durabilir. Sağdaki balıkçı şapkayla da oğlunun şortlu kombinlerini tamamlayabilirsin.

Model Fiyat
Kız bebek güneş şapkası 29,99 TL
Erkek bebek balıkçı şapkası 39,99 TL

Bu gördüğün şapkaların arkası lastikli. Bebeğinin başının büyüklüğüne göre esneyebilir. Spor bebek kombinlerinde bu tarz şapkalar tercih edebilirsin.

Model Fiyat
Kız bebek fiyonklu şapka 26,99 TL
Erkek bebek pamuklu şapka 39,99 TL

"Neden benim de yok?" diye üzülebilirsin: Havasından Geçilmiyor: Küçük Yıldızlar İçin 18 Bebek Bandanası

Yazlık bebek şapkalarının ayrı bir güzelliği yok mu? Bu hasır şapkaları ister tatilde tak ister birlikte gezmeye çıktığınızda. Tüm yazlık bebek kombinlerinle rahatlıkla kullanabilirsin. Kız bebek için olan modelin siper genişliği 4 cm, erkek bebek için olan modelise 4,5 cm.

Model Fiyat
Erkek bebek hasır şapka 29,99 TL
Kız bebek hasır şapka 26,99 TL

Erkek bebek annelerine şöyle bir güzellik yapalım: Aman Eksik Kalmasın: Erkek Bebek Giyiminin Olmazsa Olmaz 12 Kıyafeti

3. Baby Dora şapkaları

Baby Dora, beyaz ve mor çiçekli detaylarıyla yazlık bebek şapkalarına damgayı vurmuş. Bu zarif şapkalarla minik şortlu kombinlerin ve bebek elbiselerinin şıklığına şıklık katabilirsin.

Model Fiyat
Beyaz çiçekli şapka 22,90 TL
Mor çiçekli şapka 22,90 TL

Biz bu elbiseleri çok beğendik. Şapkalarla birlikte değerlendirmek için sen de bir bak istersen: Ünlü Mağazalardan En Beğendiğimiz Bebek Elbiseleri

4. Civil bebek şapkaları

Bunlar da Civil’den tatlı mı tatlı yenidoğan bebek şapkaları. Dantelli şapka tam cimcimelere göre. Kulaklı şapka da yenidoğan bebeğinin tatlığını pekiştirmek için süper fırsat.

Model Fiyat
Dantelli yenidoğan bebek şapkası 9,90 TL
Kulaklı bebek şapkası 9,90 TL

Civil Bebek'ten şapkaların için kombin fikri: Civil Bebek Giyim’den En Beğendiğimiz 17 Kombin

5. Soobe bebek şapkaları

Soobe bebek şapkaları, hem çok uygun fiyatlı hem de model konusunda çok çeşitli. Ne ararsan bulabilirsin. İlk seçtiğimiz şekerler, penye bebek şapkalarından. Yenidoğan tulum ve zıbınlarıyla kombinleyerek minik kuzuyu ısırılacak bir kıvama getirebilirsin.

Model Fiyat
Erkek bebek penye şapka 10,95 TL
Kız bebek penye şapka 7,95 TL

Zıbından Tuluma, Markaların Yenidoğan Bebek Kıyafetlerini Senin İçin İnceledik!

Miniğinin kışlık bebek şapkalarına bu sevimli pelüş ayıyı katmaya ne dersin? Pofuduk bebek montlarıyla birlikte çok yakışacağına eminiz.

Sağdaki hasır şapkaysa şortlu, elbiseli ve taytlı kombinlerine aradığın şirin parça olabilir.

Model Fiyat
Erkek bebek pelüş şapka 12,95 TL
Kız bebek hasır şapka 12,95 TL

Pelüş şapka için montlar burada: Pofuduktan Kürklüsüne Anneysen’den 20 Bebek Montu Önerisi

6. Defacto bebek şapkaları

Defacto’nun bebek şapkaları gördüğün gibi pek süslü. Bu şapkaları, bebeğinin spor kaprili, taytlı ve şortlu kombinlerinde kullanabilirsin.

Model Fiyat
Pembe kız bebek şapkası 29,99 TL
Palmiye baskılı erkek bebek şapkası 19,99 TL

Kız bebişler için burada da pek süslü şeyler var: O Minik Kafasını Süsle: Kızının Kıyafetlerini Tamamlayacak 20 Tatlış Bebek Saç Bandı

7. Zara bebek şapkaları

Zara’dan şipşirin iki şapka modeliyle örneklerimizin sonuna geldik. Sevimli kediciklerin peşinden koşan ve dinozor sevdalısı bebeklerin başından eksik etmeyeceğini düşündüğümüz bu iki parçayı bir süre tüm kombinlerinde kullanmak zorunda kalabilirsin. Malum, bir şey çok sevilince ayrılmak zor oluyor.

Model Fiyat
Kulaklı ve işlemeli şapka 49,95 TL
Dinozor sırtı detaylı şapka 45,95 TL

Neler bulduk neler, bunlara da bir bak: Anneysen Alışverişte: Ünlü Bebek Giyim Markalarını Senin İçin Gezdik!