Bebek Eşyaları ve İhtiyaçları Makaleleri

Detaylı bebek arabası incelemeleri, bebek ihtiyaç listesinde olması gerekenler ve olmazsa olmaz bebek ürünlerine dair bilmen gerekenler ve tavsiyeler burada!

Yenidoğan İçin Annelerin En Güvendiği Islak Mendil Hangisi?

Yenidoğan İçin Annelerin En Güvendiği Islak Mendil Hangisi?

Söz konusu minik yavrunun hassas cildi olunca ona temas eden özellikle bakım ürünlerinin içerikleri daha da büyük önem taşıyor. Dolayısıyla bebeğinin özellikle alt değiştirme saatlerinde sıklıkla kullandığın ıslak mendillerin de en güvenilirini seçmen lazım!

Peki güvenilir bir ıslak mendilde olması gereken özellikler neler ve bu özellikleri taşıyan marka hangisi? Hepsini yazımızda anlattık!

Bebek Bezi Seçiminde Dikkat Etmen Gereken 7 Nokta

Bebek Bezi Seçiminde Dikkat Etmen Gereken 7 Nokta

Bebek bezi deyip geçme; bebeğinin cildi ile tüm gün temas edecek olan bu ürünlerin doğru seçilmesi özellikle minik yavrunun cilt sağlığı için büyük önem taşıyor. Sana bu yazıda bebek bezi seçimi yaparken dikkat etmen gereken 7 konudan bahsedeceğiz. Okuyup en doğru bebek bezinin hangi kriterlere sahip olması gerektiğini öğrenebilirsin!

Yenidoğan Bebek Deterjanı Seçimi Nasıl Olmalı?

Yenidoğan Bebek Deterjanı Seçimi Nasıl Olmalı?

Yenidoğan bebeğinin sağlığını ve narin cildini korumak için ilk günden itibaren neler yapabileceğini düşünüyorsun, değil mi? İşe miniğinin kıyafetlerini yıkamak için yenidoğan bebek deterjanı kullanarak başlayabilirsin. “Bebeğimin sağlığı ile deterjanın ne alakası var?” deme, tüm gün bebeğinin cildi ile temas halinde olan kıyafetlerinin doğru bir ürünle yıkanması büyük önem taşıyor.

Bu fikre ısındıysan şimdi “Yenidoğan bebek kıyafetleri hangi deterjanla yıkanmalı?” diye düşünmeye başlamış olabilirsin. Merak etme, bu yazıda yenidoğan çamaşır deterjanı nasıl olmalı anlattık.

Bebek Deterjanı Kullanman İçin 4 Temel Geçerli Sebep!

Bebek Deterjanı Kullanman İçin 4 Temel Geçerli Sebep!

Söz konusu bebeğin olduğunda akan sular duruyor, değil mi? Ona özel ürünler alıyorsun, aldığın ürünlerin içeriklerini kontrol ediyorsun, dokunmaya bile kıyamadığın bebeğin için aldığın ürünlerin özenle geliştirilmiş olmalarına dikkat ediyorsun.

Peki aynı özeni kıyafetlerinin temizliğinde kullandığın ürünler için gösteriyor musun? Yoksa bir bebek deterjanı kullanmıyor musun? Bebeğinin şampuanı ayrı, bakım ürünleri ayrı peki deterjanı niçin ona özel olmasın?

Bu yazımızda sana bebek deterjanı kullanman için ikna edici 4 temel sebebi sunacağız.

Zaman Yolculuğu: Fisher Price Çocuk Oyuncaklarının 90 Yıllık Evrimi

Zaman Yolculuğu: Fisher Price Çocuk Oyuncaklarının 90 Yıllık Evrimi

Zamanın ruhuna ayak uydurup ürettiği çocuk oyuncaklarını günden güne geliştirip değiştiren Fisher Price markası, bu yıl 90. yaşını kutluyor. Oyuncaklarını en başından beri hayal gücü, teknoloji ve çocuk aklı ile birleştiren markanın 90 yılı boyunca neler oldu, Fisher Price oyuncaklara nasıl yön verdi, neler değişti görmek ister misin? Haydi hep birlikte çocuk oyuncakları dünyasında bir zaman yolculuğuna çıkalım!

Koku Yapmayan 6 Bebek Bezi Çöp Kovası

Koku Yapmayan 6 Bebek Bezi Çöp Kovası

Bebeğinle en çok gerçekleştirdiğin faaliyet bez değiştirme olsa gerek. Hal böyle olunca her bez değiştirmeden sonra çöp atmak da pek mümkün olmuyor. Bu nedenle koku yapmayan, sızdırmayan sağlam bir çöp kovasına ihtiyacın olabilir.

Yazımızda en sağlam ve kaliteli kirli bebek bezi çöp kovası önerilerimizi görebilirsin.

İçin Rahat Olsun: 7 Bebek Güvenlik Kapısı

İçin Rahat Olsun: 7 Bebek Güvenlik Kapısı

Bebeğinin ev kazalarından korunması için oda girişlerinde, varsa merdiven başlarında kullanmak adına bir bebek güvenlik kapısı edinebilirsin.

En çok tercih edilen bebek güvenlik kapısı modellerini bu yazımızda bir araya getirdik. İnceleyip tercihini yapabilirsin.

Başlamadan bunlara da göz at: Her Bebekli Evde Olması Gereken 8 Güvenlik Ürünü

En İyi Bebek Mama Seti Tavsiyeleri

En İyi Bebek Mama Seti Tavsiyeleri

Ek gıdaya geçtiğinde minik bebeğine evde kullandığınız kaşıklarla yemek yedirmek güç olabilir. Hem bebeğinin ağız kenarları tahriş olabilir hem de ergonomik açıdan bebeğin kendi kaşığını rahatlıkla tutamayabilir. Bebek mama seti ile tüm bu sorunlar ortadan kalkarken, bebeğinin yemek saatlerini daha keyifli hale getirebilirsin.

Bambu mama setinden Paşabahçe bebek mama setine, ünlü markaların ergonomik tasarımlı ve sağlıklı malzemelerden üretilmiş en iyi mama takımı modellerini senin için derledik, hadi oku!

Rengarenk ve Kullanışlı 8 Puset Örtüsü

Rengarenk ve Kullanışlı 8 Puset Örtüsü

Bebeğin için en çok kullandığın taşım aracı puset değil mi? Özellikle dışarıda hayat kurtaran bir ürün. Ancak rüzgar, güneş olduğunda ya da bebeğin uyuduğunda dış etkenlerden rahatsız olmaması için bir örtü işine yarayabilir.

Bu yazımızda en beğeneceğin 8 puset örtüsü bir araya geldi. Hadi incele bakalım.