Seç, Beğen, Al: Fiyat Aralıkları ve Özellikleriyle Piyasadaki Bebek Zıbınlarını İnceledik

Bebek giyim markalarındaki zıbınları bir güzel inceledik ve en cicili bicilileri senin için seçtik. Tabii ki fiyatlarının da ekonomik olmasını ihmal etmedik. O zaman buyursun gelsinler:

Lc Waikiki bebek zıbınları

LCW bebek zıbınları şeker renkleri ve hayvancıklı desenleriyle bir harika. Senin için 2’li zıbın setlerinden seçtik. %100 pamuk kumaşlarıyla tatlı bebişinin pamuk cildi kadar yumuşaklar ve fiyatları oldukça ekonomik. İlk olarak erkek bebek zıbınlarıyla başlayalım.

Model Fiyat
Erkek bebek papyonlu zıbın 17,95 TL
Erkek bebek 2’li zıbın 26,95 TL

Bak bakalım oğlunun dolabında neler eksik?: Aman Eksik Kalmasın: Erkek Bebek Giyiminin Olmazsa Olmaz 12 Kıyafeti

Bunlar da şeker mi şeker kız bebek zıbınları. Cıvıl cıvıl renkleri, hayvan ve çiçek desenleriyle tam yaz mevsimine göreler.

Model Fiyat
Kız bebek kısa kollu zıbın 2’li 26,95 TL
Kız bebek uzun kollu zıbın 2’li 29,95 TL

Akıllı alışverişin yolu sıkı takipten geçer. Şu sıralar indirimli bebek ürünleri: Bu Aralar Bebek Giyim Sitelerinde Gözümüze Çarpan 16 İndirimli Ürün

Civil bebek zıbınları

Civil bebek zıbınları; mini set, 3’lü, 5’li ve 10’lu takım seçenekleri ve ekonomik fiyatlarıyla oldukça geniş bir yelpazeye sahip. %100 pamuk malzemesiyle bebeğinin cildine zarar vermiyor. 30 derecede yıkayabilirsin. Bunlar da bizim seçtiğimiz uygun fiyatlı 10’lu zıbın takımları. Pek karlılar, ona göre.

Model Paket içeriği Fiyat
Pembe yenidoğan bebek zıbın takımı 10’lu Shirt, iç zıbın, patikli tek alt, çıtçıtlı badi, eldiven, mendil, battaniye, önlük, üst zıbın ve bere 88,90 TL
Mavi yenidoğan bebek zıbın takımı 10’lu Battaniye, çıtçıtlı badi, üst zıbın, iç zıbın, eldiven, ağız mendili, patikli tek alt, bere, mama önlüğü ve çorap 119,00 TL

Burada da Civil'den seçtiğimiz pek şık kombinler var: Civil Bebek Giyim’den En Beğendiğimiz 17 Kombin

Koton bebek zıbınları

Yazılı bebek zıbınları bir ayrı seviliyor. Biz de Koton'da görmüşken kaçırmayalım dedik. Buradaki tulumlar genel olarak pastel tonlarda. Bizce kendileri çok şekerler. Fiyatları Lc Waikiki’den pek de pahalı sayılmaz. Tabii ki %100 kumaşıyla yine bebeğine layık.

Model Fiyat
Yazılı baskılı çıtçıtlı zıbın 17,99 TL
Bisiklet yaka 2’li zıbın 27,99 TL

AVM gezisine çıktığımız bir gün, bebek tulumlarını da inceledik. Neler mi gördük?: Ünlü Markaların Hepsi Farklı 15 Bebek Tulumu Mercek Altında!

ebebek bebek zıbınları

Bebek giyimin öncülerinden ebebek'in zıbınlarına geldi sıra. En ucuz bebek zıbınlarını ebebek’te bulabilirsin. Model olarak da çok fazla seçenek olduğunu söyleyebiliriz. Bu seçtiklerimiz dokuma, baskı ve nakış kalitesi en üst düzeyde olanlardan. Tamamen bebeğinin konforu için.

Model Fiyat
İç-dış zıbın 19,99 TL
İç-dış zıbın 10,00 TL

Yenidoğan bebek kıyafetlerine detaylı bir bakış: Zıbından Tuluma, Markaların Yenidoğan Bebek Kıyafetlerini Senin İçin İnceledik!

Panço bebek zıbınları

Panço bebek zıbınları, yaka kısımlarının tasarımıyla tam bebek tişörtü tadında. Zıbınların üzerine bir pantolon ya da şort giydirerek, bu hissiyatı daha da güçlendirebilirsin. Seçtiğimiz her markada olduğu gibi burada da %100 pamuk kumaş kullanılıyor. Fiyatları ortalama diyebiliriz.

Model Fiyat
Kız bebek zıbın 24,95 TL
Erkek bebek zıbın 19,95 TL

Deliksiz uykuların bir yolu da rahat bebek tulumlarından geçer: Marka ve Fiyat Karşılaştırmalı Bebek Uyku Tulumu Modelleri

Defacto bebek zıbınları

Defacto'da erkek bebek zıbınlarına, kız bebek zıbınlarına göre daha çok yer verilmiş. Organik ve %100 pamuk kumaşlı, yumuşacık tasarımlarıyla yaz aylarında kullanabilirsin.

Model Fiyat
Erkek bebek zıbın kısa kollu 19,99 TL
Yazılı bebek zıbın 2’li 26,99 TL

Bizzat gittik, çok tatlış şeyler bulduk. Kaçırırsan üzülürsün: Anneysen Alışverişte: Ünlü Bebek Giyim Markalarını Senin İçin Gezdik!