Anneysen Seçti: 10 Markanın En Uygun 20 İlk Adım Ayakkabısı

Bebeğinin ilk adımlarını, ayağının rahat edeceği, fizyolojik özelliklerini bozmayacağı, hem şık hem de sağlıklı bir ayakkabı ile atmasını istemez misin? Bunu istediğini biliyoruz, bu nedenle işini kolaylaştırmak ve birçok ünlü markanın ilk adım ayakkabısına aynı anda ulaşmanı sağlamak için, 10 markanın en uygun fiyatlı 20 ilk adım ayakkabısı modelini bir araya getirdik. Senin için seçtiklerimize bak, bebeğinin daha sağlıklı adımlar atması için sen de ilk adımı at!

1- Adidas ilk adım ayakkabısı

Spor ayakkabı dendiğinde akla ilk gelen markalardan olan Adidas'ın ilk adım ayakkabılarına el atmaması beklenemezdi. Adidas'tan seçtiğimiz ilk adım ayakkabıları, cırt cırtlı olması ile kullanım kolaylığı sağlarken, kalın ve ortopedik tabanıyla da bebeğinin ayak gelişimini destekliyor.

Marka Fiyat
Adidas Altasport kız bebek ilk adım ayakkabısı 185,00 TL
Adidas Switch 2.0 erkek bebek ilk adım ayakkabısı 159,00 TL

Merak ettiğin her şey bu yazıda: Marka ve Model Önerilerimizle Bebek Spor Ayakkabısı Alma Rehberi

2- Nike ilk adım ayakkabısı

Nike markası da Adidas gibi rahat ayakkabılarını, bebeklerin narin ayakları ile buluşturmak isteyen markalardan birisi. Bebeğin için seçtiğimiz Nike ilk adım ayakkabıları, hava alan yapıda ve yine cırt cırtlı olması sayesinde kullanım kolaylığı sunuyor. Ayrıca fiyatlarıyla da seni tavlayacağına eminiz.

Marka Fiyat
Nike Revolation erkek bebek ilk adım ayakkabısı 149,00 TL
Nike Pico 4 kız bebek ilk adım ayakkabısı 139,00 TL

Bunlara da bak: Civil Bebek Giyim’den En Beğendiğimiz 17 Kombin

3- Vicco ilk adım ayakkabısı

Vicco, bebek ve çocuklar için özel olarak ürettiği kaliteli ayakkabılarla annelerin ilgi gösterdiği markalardan birisi. Vicco'dan seçtiğimiz gerçek deri ve full ortopedik bebek ayakkabıları, bebeğinin ilk adımlarını sağlıkla atması için gereken her şeyi ona sağlıyor.

Marka Fiyat
Vicco ilk adım deri ayakkabı kot 89,90 TL
Vicco ilk adım deri ayakkabı pembe 109,90 TL

Bunlar da pek sevimli: Rahat ve Neşeli Tasarımlarıyla Dikkatimizi Çeken Bebek Patikleri

4- Puma ilk adım ayakkabısı

Puma, bebekler için özel ürettiği ilk adım ayakkabıları serisinde özellikle ayakkabıların hava almasına ve esneyebilir yapıda olmalarına dikkat etmiş. Bu esnek tabanlı ayakkabılar ile bebeğin ilk adımlarını çok daha rahat bir şekilde atabilir. Ayrıca modelleri de birbirinden güzel. Bakalım Puma'dan bebeğin için seçtiğimiz ayakkabıların fiyatları nasıl?

Marka Fiyat
Puma stepfleex 2 mesh 110,00 TL
Puma smash V2 buck 169,90 TL

Bu yazıyı okumalısın: Hangisini Almalısın: Bebek Ayakkabısı Seçim Rehberi

5- Camper ilk adım ayakkabısı

Camper markası ortopedik ve %100 gerçek deri malzemeler kullanması ile gözde olmuş markalardan birisi. Bu özelliklerini bebek ilk adım ayakkabılarında da gösteriyor; ancak fiyatları diğer markalara göre biraz daha yüksek! Bebeğin için dayanıklı ve kaliteli bir ilk adım ayakkabısı edinmek istersen Camper markası seni hayal kırıklığına uğratmayacak.

Marka Fiyat
Camper Peu erkek ilk adım 399,00 TL
Camper Peu kız ilk adım 399,00 TL

Minik beyefendiler için seçtik: Bu Sezonun En Beğendiğimiz Erkek Bebek Kıyafetleri

6- Kanz ilk adım ayakkabısı

Kanz markası, bebek giyim ve araç gereç ürünleri ile ön plana çıkan markalardan. Tabii ki kendini bebek ilk adım ayakkabısı modellerinde de gösteriyor. Sana Kanz markasından hem yazlık hem de kışlık 2 model seçtik. Bu ayakkabıların fiyatlarına da bayılacaksın!

Marka Fiyat
Kanz deri kışlık ilk adım ayakkabısı 62,97 TL
Kanz yazlık ilk adım ayakkabısı 66,47 TL

Bu kıyafetlere pek yakışır: Her Biri 50 TL’nin Altındaki Şirin Kız Bebek Kıyafetleri

7- New Balance ilk adım ayakkabısı

New Balance ayakkabılarını hepimiz çok seviyoruz! Renkleri, farklı modelleri ile gönlümüzü fetheden New Balance, bebek ayakkabıları ile de bizi yakaladı. Eminiz, New Balance'ın hava alan, cırt cırtlı bu bebek ilk adım ayakkabılarına sen de bayılacaksın.

Marka Fiyat
New Balance KV 574 355,00 TL
New Balance 574 249,00 TL

Kombini tamamla: Ünlü Mağazalardan En Beğendiğimiz Bebek Elbiseleri

8- Kifidis ilk adım ayakkabısı

Kifidis markası; ortopedik ve dayanıklı bebek, çocuk, kadın, erkek ayakkabıları üreten, kaliteli ayakkabı markalarından birisi. Kifidis'in ilk adım ayakkabıları sıklıkla tercih ediliyor. Biz de Kifidis'ten ortopedik bebek ayakkabısı modelleri arasından seçimler yaptık. Ancak belirtmekte fayda var, Kifidis'in ilk adım ayakkabıları fiyat açısından biraz daha yüksek!

Marka Fiyat
Kifidis kız bebek ilk adım ayakkabısı 299,00 TL
Kifidis erkek bebek ilk adım ayakkabısı 333,00 TL

Aman üşümesin: Pofuduktan Kürklüsüne Anneysen’den 20 Bebek Montu Önerisi

9- Reebok ilk adım ayakkabısı

Köklü spor giyim markalarından biri olan Reebok'ta da bebeğin için kaliteli ve sevimli bebek ayakkabılarından bulabilirsin. Biz Reebok'tan seçtiğimiz modelleri çok sevdik. Hem bebek ayağına uygun yapısı hem fiyatları hem de modelleri ile bizi cezbetti. Bakalım sen de beğenecek misin?

Marka Fiyat
Reebok STEP N' FLASH 3.0 Ayakkabı 97,50 TL
Reebok STEP N' FLASH 3.0 Ayakkabı 81,00 TL

Eksik kalmasın: Havasından Geçilmiyor: Küçük Yıldızlar İçin 18 Bebek Bandanası

10- Mothercare ilk adım ayakkabısı

Annelerin en sevdiği markalardan Mothercare'de ilk adım ayakkabıları olmazsa olmazdı. Mothercare'den hem yazlık hem kışlık olmak üzere iki model seçtik. Bu sandalet ve bot ilk adım ayakkabıları her mevsimde senin kurtarıcın olacak. Fiyatları ise gayet uygun!

Marka Fiyat
Mothercare ilk adım sandalet 31,50 TL
Mothercare ilk adım bot 49,50 TL

Yaz ayları için bu yazıya muhakkak bakmalısın: Minik Ayaklar Hava Alsın: Birbirinden Rahat ve Şirin 20 Bebek Sandaleti