Bebek Patikleri: Dikkatimizi Çeken Modellerle!

Bebeğinin o minicik ayakları üşümesin istedik ve en şirin bebek patiklerini ayağına getirdik. Rahatından süslüsüne, örgüsünden derisine çeşit çeşit renk ve desendeki bebek patik modelleri seninle.

1. Nike bebek patikleri

  • Büyüyen ayaklar için tasarlanan Nike bebek patiğinin sentetik üst deri kısmı, destekleyici ve rahat bir kullanım sunuyor.

  • İnce kauçuk dış tabanındaki waffle deseni kaymıyor.

  • Bebeğinin minnoş ayaklarına rahat bir kavrayış sağlayan bu metalik bronz patiğin indirimli fiyatı 94,99 TL.

  • Ayağın orta kısmındaki bantlar, patiği giyip çıkarmayı kolaylaştırıyor.

  • İnce kauçuk dış taban, kaymayan bir tutuş sağlıyor.

  • Dayanıklı ve çok rahat.

  • Tasarımıyla ebeveynlerin çokça ilgisini gören bu bebek patiğinin fiyatı 179 TL.

Bu patikleri şöyle güzel kıyafetlerle kombinleyeyim dersen, seçtiklerimize bir bak: Anneysen Alışverişte: Farklı Konseptleriyle Dikkatimizi Çeken Bebek Takımları Hangi Mağazada, Ne Kadara?

2. Adidas bebek patikleri

Adidas markası, ayakkabı modellerinde olduğu gibi bebek patiklerinde de spor ve rahat tasarımlarıyla ilgi çekiyor. Biz de senin için en çok ilgi gören Adidas patik modellerini seçtik.

Yumuşacık tabanı ve bantlı tasarımıyla ilgi gören renkli model, küçüğünün ayaklarına konfor sağlarken kıyafetlerine de renk katacak. Lila renkli Adidas patiğin indirimli fiyatı 100 TL.

Perfore 3 bant detayının yer aldığı bu modellerde, bağcıkların yerine Velcro bant bulunuyor. Son derece esnek ve rahatlar. Görmüş olduğun pembe çizgili kız bebek patiğinin ve siyah çizgili erkek bebek patiğinin fiyatları aynı, bu ürünleri 158 TL’ye satın alabilirsin.

3. Panço bebek patikleri

Kız ve erkek bebek patiklerinde sunduğu geniş yelpazesiyle Panço bebek patikleri bir harika.

Erkek bebek patikleri

Şirin mi şirin hayvan figürleri ile donanmış bebek patikleri arıyorsan burada tam senlik bir şey var. Miniğinin kıyafet kombinine en az kendisi kadar sevimlilik katacak bu patiğin fiyatı 24,95 TL, kaçırma deriz.

Spor bebek kombinleri için aradığın kan da burada. Panço bebek patiklerinde böyle daha çok örnek var. Her kıyafete uygun renk bulabilirsin. Bu afili kırmızı patiğin fiyatı 24,95 TL.

O zaman gelsin: Minik Beyefendiler İçin Seçtik: Bu Sezonun En Beğendiğimiz Erkek Bebek Kıyafetleri

Kız bebek patikleri

Hadi birazcık da minnoş kız bebek patiklerine bakalım. İddialı bir modelle başlıyoruz. Bebeğinin moda ikonluğuna attığı ilk adımlar leoparlı pembe patikle olsun mu? Bizce olabilir. Fiyatı 49,95 TL.

Hayatta bazı yerleşmiş kalıplar var, mesela kız bebek dediğin zaman akla pembe gelir. O zaman bunu pembe patiklerle tamamlamak gerekir değil mi? Bu cicili bicili pembiş kız patiğinin fiyatı 99,90 TL.

Patiklere hava katacak hem ekonomik hem şıkır şıkır kıyafetler: Her Biri 50 TL’nin Altındaki Şirin Kız Bebek Kıyafetleri

4. Tchibo’dan bebek Ugg patik

Ugg markasına ait herhangi bir bebek patiği yok, ancak Ugg tipinde üretilen başka markalara ait patikler var. Bu da Tchibo patiklerinin soğuk kış günlerine özel en popüler modellerinden biri. Kuzucuğunun minicik ayaklarını sıcacık tutacağından hiç şüphen olmasın. Yandan cırt cırtlı ve pelüş iç astarlı bu pofuduk bebek patiğini 49,95 TL'lik indirimli fiyatıyla satın alabilirsin.

5. ebebek patik

Bu tüylü ve süslü mü süslü patiği, bebeğinin kıyafetlerinin altında düşünebiliyor musun? Onun tatlılığına tatlılık katacağı kesin. %30’u pamuk, %70’i polyesterden oluşuyor ve nemli bezle silinerek temizlenebiliyor. Gelelim ürünün fiyatına. Atkılı, puantiyeli bu bebek patiğini 99 TL’ye satın alabilirsin.

Şimdi sıkı dur! Yandaki güllü şirin modelin fiyatı da 3,99 TL. Ama bu indirimli fiyat, acele et.

Bunlar için bize çok teşekkür edeceksin: Bebek Alışverişine Çıkmadan Önce Atman Gereken 10 Tik

6. Converse bebek patikleri

Direkt Converse markasına ait olarak patik üretilmediği için bu başlık altında Converse tipi bebek patiklerinden örnekler seçtik. Kırmızı lacivert renklerdeki bu penye patiğin fiyatı n11’de 19 TL.

Annelerin minik bebeklerinde en sevdiği patik modellerinden biri, örgü patikler. Bebeğinin ayakları rahat etsin diye dikişsiz bebek patiği bakınan annelerin ilk seçeneği örgü bebek patikleri oluyor, bunu biliyoruz. Tığ işi kolay örgülerden olan Converse bebek patikleri de renk renk tasarımlarıyla en gözde modellerden. Sen de örgü patiklere bayılıyor olabilirsin ama bu şirin ve aynı zamanda havalı patiklere sahip olmak için biraz ellere kuvvet. Hep hazır hep hazır olmuyor ama değil mi?

Bu da bonus olsun.

7. Örgü bebek patikleri

Bebek patiklerinin örgü modellerine bakmadan geçmek olmaz. Birbirinden marifetli ellerden çıkan bu patiklere bayılmamak elde değil.

Bak bunlar da pek şık örgü ev botları.

Burada da pek şık şeyler var: Minik Ayaklar Hava Alsın: Birbirinden Rahat ve Şirin 20 Bebek Sandaleti

8. Bebek ev patikleri

Soldaki polarlı, kaydırmaz pembiş ev patiğinin fiyatı 22, 90 TL. Sağdaki kırmızı patikse ebebek'te 4,99 TL indirimli fiyatıyla satılıyor.

9. Civil bebek patikleri

Bebek patiklerinde geniş bir yelpazeye sahip olan Civil bebek patikleri, bebeklerin ayaklarına rahatlık ve şıklık getiriyor. Ürün portföyünde pek çok kız ve erkek bebek patikleri var. Seç, beğen, al yani öyle diyelim. Biz de senin için en beğendiklerimizi seçtik.

Civil bebek patikleri, hiçbir kanserojen madde içermiyor ve içeriğinde çocuğunun sağlığına zarar verecek hiçbir malzeme yok. Yumuşak tabanlı olan bu ürünlerin ikisi de 22,90 TL. Çok şekerler değil mi?

Gelelim diğer güzelliklere. Soldaki balkabaklı pofuduk patik, ilk adım ayakkabısı özelliği de taşıyor. Sahip olduğu yumuşak derisi sayesinde kolay hareket ve doğal adım hissi veriyor. Fiyatı 49,90 TL.

Sağdaki fuşyalı pofuduk patik ise 19,90 TL.

En sağlam adımlar için: Anneysen Seçti: 10 Markanın En Uygun 20 İlk Adım Ayakkabısı

10. Baby Jem patik

Yumuşak ve kullanışlı bir tasarıma sahip olan bu oyuncaklı patiği 30 derecede yıkayabilirsin. Bebeğinin minik ayakları kadar yumuşak olan bu sevimli patiğin fiyatı 6 TL.

Şimdi sırada tam ısırmalık patikler var. Meyve desenli bu tatlılık abidesi kız bebek patiklerinin, aylara uygun numaraları var ve çok rahatlar. Soldaki portakal dilimli fırfırlı modelin fiyatı 24,90 TL. Sağdaki karpuzlu ve çilekli bebek patiğinin fiyatıysa 24,90 TL.

Erkek patik modelleri arasından bağcıklı bir ürün var şimdi sırada. Bu çeşit çeşit renk seçeneğine sahip olan ürünün aylara uygun numaraları var. Bebeğinin kıyafet şıklığını tamamlamada uygun fiyat seçeneğine sahip olan bu tatlışların fiyatı 13,90 TL.

Sağlıklı bir ayak için ayakkabı seçimi çok önemli: Hangisini Almalısın: Bebek Ayakkabısı Seçim Rehberi