Erkek Bebek Kıyafetleri Arasında Sezonun Öne Çıkanları

Mevsimler değişti, haliyle bebek kıyafetleri de yeni sezona ayak uydurdu. Bu yazımızda erkek bebekler için yeni sezon kıyafetlerden bahsedeceğiz. En sevilen bebek giyim markalarının yeni sezon ürünlerini inceledik ve bebeğin için en beğendiğimiz erkek bebek kıyafetleri içerisinden örnekleri senin için bu yazıda bir araya getirdik. Bu kıyafetlerin hepsi birbirinden sevimli!

Bu yazıyı okuduktan sonra, bebeğinin dolabını tamamlayacaksın: Aman Eksik Kalmasın: Erkek Bebek Giyiminin Olmazsa Olmaz 12 Kıyafeti

1- Defacto erkek bebek kıyafetleri

Defacto yeni sezon erkek bebek kıyafetlerinde daha çok rahatlığa ağırlık vermiş. Biz Defacto'nun erkek bebek giyim kategorisinden bebeğin için bir sweatshirt ve eşorfman altı modeli seçtik. Bu kıyafetlerle bebeğin bu sezonun en rahat bebeği olacak!

Ürün Fiyat
Defacto sweatshirt 39,99 TL
Defacto eşorfman 24,99 TL

Bebeğini ani hava şartlarına karşı koru: Anneysen Alışverişte: 5 Markadan Seçtiğimiz Minicik, Sıcacık Bebek Hırkaları

2- ebebek erkek bebek kıyafetleri

ebebek, bu sezon ürünlerinde bebeğin bahar yağmurlarına hazırlıksız yakalanmasın ve uykusunu en rahat şekilde çeksin diye yağmurluk ve bebek uyku tulumu modellerine ağırlık vermiş. ebebek markasının bu mevsimlik ürünleri hem senin hem de bebeğinin işine yarayacak nitelikte!

Ürün Fiyat
Ebebek yağmurluk 49,90 TL
Ebebek bebek tulumu 49,90 TL

Rahatlık, şirinlikle bir araya geldi: Marka ve Fiyat Karşılaştırmalı Bebek Uyku Tulumu Modelleri

3- H&M erkek bebek kıyafetleri

H&M'in yeni sezon bebek kıyafetleri çok havalı! Biz erkek bebek tulum salopet ve 3'lü takımı seçtik. Bu iki ürün de birbirinden şirin ve havalı!

Ürün Fiyat
H&M bebek salopet 89,99 TL
H&M 3'lü takım 49,90 TL

Takım demişken: Anneysen Alışverişte: Farklı Konseptleriyle Dikkatimizi Çeken Bebek Takımları Hangi Mağazada, Ne Kadara?

4- Joker erkek bebek kıyafetleri

Joker markasının yeni sezon erkek bebek giyim ürünlerinden minik beyefendi için seçtiklerimiz de gelsin.

Ürün Fiyat
Joker ceket 32,95 TL
Joker gömlek-kıravat takım 24,95 TL

5- Koton erkek bebek kıyafetleri

Koton bebek giyim ürünleri de diğer markalarla şıklık yarışına katıldı. Bebek giyim dünyasının en havalı isimlerinden biri olmak üzere çalışan Koton markasından bebeğin için çok şirin bir erkek bebek montu ve yaz için olmazsa olmaz bir keten pantolon seçtik.

Ürün Fiyat
Koton bebek mont 49,99 TL
Koton pantolon 27,99 TL

Bu modellere bayılacaksın: Pofuduktan Kürklüsüne Anneysen’den 20 Bebek Montu Önerisi

6- LCW erkek bebek kıyafetleri

Bebek giyim mağazalarının en popüler isimlerinden LCW ürünlerini şöyle bir gözden geçirdik. Bebeğini ortamların en şık bebeği yapacak erkek bebek takım elbise ve tişört-salopet bebek tulumu modellerini seçtik.

Ürün Fiyat
LCW bebek takım elbise 49,95 TL
LCW tişört-salopet bebek tulumu 46,95 TL

Her türlü tulum bizden sorulur: Anneysen Alışverişte: Ünlü Markaların Farklı Modellerdeki 15 Bebek Tulumu Mercek Altında!

7- Panço erkek bebek kıyafetleri

Panço'nun yeni sezon erkek bebek kıyafetlerini görmelisin! Çok renkli, çok rahat ve her keseye hitap eden ürünleri ile Panço, bu sezon ürün skalasını iyice genişletmiş. Panço'dan bahar aylarının vazgeçilmezi bir ceket ve yazın bebeğinin üzerinde görmekten çok keyif alacağın bir bebek şortu seçtik.

Ürün Fiyat
Panço ceket 54,95 TL
Panço şort 33,57 TL

Bu kıyafetlere bu ayakkabılar yakışır: Marka ve Model Önerilerimizle Bebek Spor Ayakkabısı Alma Rehberi

8- Soobe erkek bebek kıyafeti

Soobe markası bu sezon, sıcak havaların en güzel renklerini ve kumaş modellerini seçerek erkek bebeğin için birbirinden güzel gömlekler üretmiş. Biz de bu gömleklerden birini senin için seçtik. Ama bitti mi, hayır! Yenidoğan erkek bebeklerini unutacak değiliz! Yenidoğan erkek bebek kıyafetleri içerisinden bebek zıbını, yelek, tulum ve daha birçok ürün içeren bir takımı da beğenine sunuyoruz!

Ürün Fiyat
Soobe gömlek 29,99 TL
Soobe yenidoğan takım 64,95 TL

Hepsine bakmalısın: Zıbından Tuluma, Markaların Yenidoğan Bebek Kıyafetlerini Senin İçin İnceledik!

9- Zara erkek bebek kıyafetleri

Kapanışı Zara markası ile yapıyoruz. Zara, bebek giyim konusunda atağa geçen markalardan birisi! Biz Zara'nın yeni sezon ürünlerinden görür görmez hayran olacağın bir tişört ile yaz aylarının olmazsa olmazı bebek deniz şortu ürünlerini seçtik. Bu ürünlerle bebeğinin yaz alışverişini tamamlayacaksın!

Ürün Fiyat
Zara tişört 35,95 TL
Zara deniz şortu 55,95 TL

Madem deniz şortu dedik, Kız ve Erkek Bebekler İçin Seçtiğimiz 17 Kullanışlı Bebek Mayosu Modeli yazımızı incelemelisin.