Farklı Konseptleriyle Bebek Takımları ve Mağaza Fiyatları

Anneysen ekibi olarak hız kesmeden devam ettiğimiz AVM gezilerimizde bu kez bebek takımlarını mercek altına aldık. En gözde bebek mağazalarından, cicili bicili pek şık bebek giysilerini didikledik ve en güzel takımları senin için seçtik.

İlk AVM gezimizi kaçırdıysan çok üzülürüz, onu da buradan görebilirsin: Anneysen Alışverişte: Ünlü Bebek Giyim Markalarını Senin İçin Gezdik!

Lc Waikiki bebek takımları

Bebek takımlarında ilk durağımız tabii ki Lc Waikiki. Bebek giyimin her alanında olduğu gibi bebek takımlarıyla da zengin ürün yelpazesi ve fiyat seçenekleriyle ön planda. Bu pembiş hastane çıkışı bebek takımı 6’lı paket halinde ve fiyatı 79,95 TL.

Aynı takımın erkek bebekler için olanı da var o da burada ve aynı fiyatta.

Lc Waikiki hastane çıkışı setleri
Lc Waikiki hastane çıkışı bebek takımı Paket içeriği: Battaniye, çıtçıtlı body, yenidoğan üst, yenidoğan alt, mama önlüğü ve bere. 79,95 TL

Sırada 3’lü paket hastane çıkışı bebek takımı ve bebek pijama takımı var. Lc Waikiki’nin özellikle set halinde sattığı hastane çıkışı kıyafetlerinin fiyatları konusunda çok avantajlı olduğunu söyleyebiliriz. Bebek pijama takımları da çok renkli ve şekerler.

Lc Waikiki bebek takımları
Lc Waikiki hastane çıkışı bebek takımı Paket içeriği: Yenidoğan üst, yenidoğan alt ve bere. 35,95 TL
Lc Waikiki erkek bebek pijama takımı 26,95 TL

Çeşidi artırdık: Anneysen Sunar: Fiyat ve Model Karşılaştırmalı Hastane Çıkışı Bebek Kıyafetleri Önerileri

Bu da pek cici bir kız bebek pijama takımı. 4’lü set halinde satılıyor. İçerisinde alt-üst pijama, çorap ve bere var. Fiyatı 39,95 TL.

Evet, Lc Waikiki’deki bebek takımlarının sonuna geldik. Buradaki kapanışı kız bebek takımıyla yapıyoruz. Gözlemlerimize göre Mickey ve Minnie Mouse desenli bebek kıyafetlerinin neredeyse tüm bebek mağazalarında olduğunu söyleyebiliriz. E haliyle bu kadar çok sevilince biz de bir tanesini Minnie Mouse’lu seçtik.

Lc Waikiki kız bebek takımları
Lc Waikiki 2’li kız bebek takımı Minnie Mouse desenli bu takım, çıtçıtlı bir üst ve alt kısmında yine şirin Minnie’nin yer aldığı tayttan oluşuyor. 39,95 TL
Lc Waikiki 3’lü kız bebek takımı Pembeli fiyonklu kız bebek takımının içeriğinde önden düğmeli penye hırka, beyaz body ve çok cici çiçekli bir tayt var. 44,95 TL

Hırka demişken, AVM'de bir gezi de onlar için yaptık. Kaçırma sakın: Anneysen Alışverişte: 5 Markadan Seçtiğimiz Minicik, Sıcacık Bebek Hırkaları

H&M bebek takımları

Bebek giyimin bir diğer favorisi H&M’e geldi sıra. H&M bebek takımlarında şöyle bir özellik var. Direkt alt ve üst olarak 2’li setler hazırlanmış, anneler de kombin derdinden kurtarılmış. Bebek takımlarının altlarında taytların yaygın olduğunu söyleyebiliriz.

Şimdi gelelim senin için seçtiklerimize. Görmüş olduğun kız bebek takımı, üstü tavşanlı body ve altı çiçekli tayttan oluşuyor.

Marka Fiyat
H&M kız bebek takımı 39,99 TL

Lacivert ve kırmızı uyumu diye bir gerçek var. Bu takımda da tam olarak bu uyumu görüyoruz. Çiçekli tunik ve lacivert taytan oluşan bu takıma bir de puantiyeli bandana eklemişler.

Marka Fiyat
H&M kız bebek takımı 49,99 TL

Bir Minnie Mouse’lu takım da H&M’den gelsin. Çizgili cepli tasarımı ve fiyonklu bandanasıyla miniğinin tam bir fındık faresi olacağı şüphesiz.

Bunlara da bayılacaksın: Havasından Geçilmiyor: Küçük Yıldızlar İçin 18 Bebek Bandanası

Marka Fiyat
H&M kız bebek takımı 49,99 TL

Evet, bu da şirin mi şirin bir Mickey Mouse’lu takım. Kızlara Minnie’li takım seçip de erkekleri unutur muyuz? Üstü body, altı tayttan oluşan bu erkek bebek takımında bir de Mickey’li fular var.

Marka Fiyat
H&M erkek bebek takımı 49,99 TL

Kırmızı, beyaz, lacivert yatay çizgili bebek eşofman takımının, alt kısmının yanlarında da aynı detaylar var.

Marka Fiyat
H&M bebek eşofman takımı 69,99 TL

Hazır önümüz yazken, şıkır şıkır bir yazlık bebek takımıyla da aklını çelelim istedik. Sıfır kollu gömlek ve fiyonklu şortuyla bu takımı pek sevdik.

Marka Fiyat
H&M yazlık bebek takımı 49,99 TL

Laf aramızda H&M, bebek kombinlerinde kızlara biraz daha torpil geçmiş gibi geldi bize. Malum kombin bu kadar çok olunca biz de çekiverdik. Çok asil ve şık bir takım değil mi?

Marka Fiyat
H&M bebek takımı 49,99 TL

Ekonomik cicişler: Her Biri 50 TL’nin Altındaki Şirin Kız Bebek Kıyafetleri

H&M bebek giyimdeki kapanışımızı da bu güzelliklerle yaparak ve hem kız hem de erkek bebek annelerini mutlu edelim istedik.

H&M bebek takımları
H&M kız bebek takımı Kısa kollu tişört ve pantolon tayttan oluşuyor. Tam bir rock’n roll kıyafeti. 49,99 TL
H&M erkek bebek takımı Ekoseli gömlek ve pantolon tayttan oluşuyor. Efendi ama tarz çocuk kıyafeti değil mi? 89,99 TL

ebebek bebek takımları

ebebek’te açılışımızı hastane çıkışı ve zıbın takımlarıyla yaptık.

ebebek bebek takımları
Yıldız baskılı 5’li hastane çıkışı Paket içeriği: Yenidoğan üst, yenidoğan alt, mama önlüğü, bere ve eldiven. 34,90 TL
ebebek zıbın takımı Fisher Price’ın olan bu set, 2’li zıbın ve patikli alt takımından oluşuyor. 34,90 TL

Tatlı mı tatlı bebiş tulumları için de buna bak: Ünlü Markaların Hepsi Farklı 15 Bebek Tulumu Mercek Altında!

ebebek bebek takımları
Kız bebek tayt takım Dallı, çiçekli sweatshirt ve taytlı şirin bir kız bebek takımı. 39,90 TL
Erkek bebek pijama takımı Sevimli ve yumuşacık, alt-üst pijama takımı. 24,90 TL

Şimdi sırada ebebek’ten seç, beğen, al erkek ve kız bebek takımları var. Bu takım, ekose gömlek ve kadife pantolondan oluşuyor.

Yeri gelmişken: Minik Beyefendiler İçin Seçtik: Bu Sezonun En Beğendiğimiz Erkek Bebek Kıyafetleri

Marka Fiyat
ebebek erkek bebek takımı 49,95 TL

Bayram, düğün, davet günleri için kullanabileceğin şık bir bebek takımı seçtik. Yelekle bütün olan gömleği ve içi pelüş olan pantolonuyla önümüzdeki kışa yatırım yapabilirsin.

Marka Fiyat
ebebek erkek bebek takımı 49,95 TL

En şeker halleriyle bebek yeleklerini de buraya aldık: Örmekle Kim Uğraşacak! Markaların Koleksiyonlarından Seçtiğimiz En Tatlış Bebek Yelekleri

Bu da 4 parçalı bir kız bebek takımı. Örgü seven anneler için tam anlamıyla örgü bebek takımı bulamasak da bu hırkayla gönüllerini çalabiliriz diye düşündük. Takım, hırkanın içine giydirebileceğin beyaz ve desenli body, kadife pantolon ve pelüş bir yakalıktan oluşuyor.

Marka Fiyat
ebebek kız bebek takımı 69,95 TL

Sıradaki model de fiyonk seven anneler için gelsin. Gömlek, fiyonk, pantolon ve pantolon askısından oluşan spor ve şık bir takım kendileri.

Üstten aşağı şıklık için: Marka ve Model Önerilerimizle Bebek Spor Ayakkabısı Alma Rehberi

Marka Fiyat
ebebek erkek bebek takımı 44,95 TL

Az önceki örneğin bir de ceket eklenmiş versiyonu olan bu şık takımla beraber ebebek’ten seçtiğimiz kıyafetlerin sonuna geliyoruz.

Marka Fiyat
ebebek erkek bebek takımı 84,95 TL

Koton bebek takımları

Evet, AVM gezimizde bebek takımlarının sonuna geldik. Koton bebek giyimde pek takım modeliyle karşılaşmadık. Gözümüze çarpan tek takımı da seninle paylaşalım. Takım, golf toplarıyla süslenmiş çizgili çıtçıtlı zıbın ve altındaki lacivert tayttan oluşuyor.

Marka Fiyat
Koton bebek takımı 29,99 TL

Bir diğer gezimizdeki şahane elbiseleri kaçırma: Anneysen Seçti: Ünlü Mağazalardan En Beğendiğimiz Bebek Elbiseleri