Hamile Tişörtleri ile Hem Şık Hem Rahat Kombinler Yaratmak Elinde!

Yaz-kış, ofiste evde, çarşıda pazarda onlarsız olmaz. Her duruma uygun hamile tişörtleri, anne adaylarının kurtarıcı hamile kıyafetlerinden. Sana kombin yaratmada ilham olacak hamile tişört modelleri ile karşındayız.

1. Tatlış göbeğin öne çıksın: Hamile tişörtlerini bağla

Günlük kıyafet kombinlerinde tek dokunuşla tarz olmak senin elinde. Nasıl mı? Elbise üzerine giyeceğin salaş tişörtlerin ucunu bağla. Göbeğin tatlılığıyla öne çıkarken, sen de stilinle göz kamaştır.

2. Hamile tişörtüyle şık ve rahat olmak: Parçaları üst üste kombinle

Hamilesin diye tek parça giyinmek zorunda değilsin, parçaları üst üste kombinleyerek de şık olman mümkün. Hamile kot pantolonuyla birlikte giyeceğin tişörtünün üstüne deri veya peluş bir ceket at. Beline de gömleğini bağla. Rahat ve şık olmak işte bu kadar kolay. Komikliklerden hoşlanıyorsan, baskılı veya esprili hamile tişörtleriyle deri ceketin feminen havasına biraz neşe katabilirsin.

Püf noktalar önemli: Üf Demeden Dolaşmak İçin Bilmen Gereken 10 Hamile Giyim Püf Noktası

3. Komikliği üstünde taşı: Esprili hamile tişörtleri

İkinci çocuklara ve ikinci hamileliklere özel

İkinci gebelik bundan neşeli anlatılamaz herhalde. “Tekrar yaptım.” yazılı, komik hamile tişörtleriyle hem sen eğlen hem de görenler eğlensin.

Tek sabırsızlanan sen değilsin!

“Doğuma ne kadar kaldı?”, “Bebiş ne zaman geliyor?” sorularından bıktıysan; üzerinde “Çok yakında” yazan, baskılı hamile tişörtlerini doğuma kadar üstünden çıkarma deriz.

En çok neler soruluyor: Anne Adaylarının Hamile Giyimine Dair Merak Ettiği 9 Soru

Her güne bir çentik!

Günleri sayan yalnızca sen değilsin. Birileri içerde sayı saymayı şimdiden öğrenmiş, bizden söylemesi.

4. Çift kişilik mutluluklar: İkiz hamile tişörtleri

Yükü iki kat olan anne adaylarına özel, esprili ikiz hamile tişörtlerini de es geçmeyelim. İkizlerinin cinsiyetlerine göre seçebileceğin iskelet hamile tişörtleri çok popülerler.

Bunlar da ilgini çekebilir: Senin İçin Seçtik: Hamile Giyim Markalarının Koleksiyonlarından Çarpıcı Modeller

5. Güne enerji kat: Resimli hamile tişörtleri

Yerinde duramayan kıpır kıpır bir hamileysen, enerjini cıvıl cıvıl hamile tişörtleriyle dışına yansıt. Renkli tasarımlarla sen de renklen.

6. Kollara özgürlük: Hamilelere askılı tişörtler

Askılı hamile tişörtlerini, asimetrik kesim şifon hırkayla ya da uzun salaş hırkalarla kullanarak hem şık hem de rahat kombinler yapabilirsin.

Bunlar da bir pantolonla yapabileceklerin: Bir Hamile Pantolonuyla Yapabileceğin Farklı Kombinler

7. Klasik ve asil: Siyah hamile tişörtleri

Siyah, her yerde olduğu gibi hamile kıyafetleri arasında da en çok kullanılan renklerden biri. Baskılı siyah tişörtleri, kot pantolon ya da hamile şortlarıyla birlikte kombinleyip beline gömlek bağlayarak spor tarzını yansıtabilirsin.

8. Çiftlere özel mutluluklar: Mickey Mouse hamile tişörtleri

Çift tişörtleri yalnızca sevgililik dönemine özel değil. Buradan beyefendilere hatırlatma yapalım: Her zaman eşinizin yanında olabilirsiniz. Mickey Mouse’lu tişörtler, hamile eşine destek olmak isteyen baba adaylarının üzerinde de çok tatlılar bizce. Tabii ki Mickey Mouse yerine zevkinize göre daha farklı hamile tişört tasarımları da yaptırabilirsiniz.

Hamileyken düğün davetleri dert etme, bunlara bayılacaksın: Gecenin En Şıkı Olman İçin Hamile Abiye Elbise Örnekleri