Hamile Abiye Elbiseleri İle Gecenin En Şıkı Ol!

Hamile olman, şık görünmene engel değil! Büyüyen göbeğini ve değişen vücut hatlarını saklamana gerek yok! Katılman gereken bir organizasyon, düğün veya davet varsa, sen de birbirinden şık ve gösterişli elbiseleri giyebilirsin. Birbirinden güzel ve ışıltılı hamile abiye elbise örneklerini görmek istersen, bu yazımıza göz atmanda fayda var. Bu elbiseleri gördükten sonra gecenin parlayan yıldızı sen olacaksın!

hamile abiye banner

1- V dekolteli, göğüs altından bollaşan hamile abiyeleri

hamile abiye elbise

Hamileliğinde giydiğin kıyafetlerin bel ve göbek kısımları kadar göğüs bölgesinin de rahat olması önemli. Göğüslerini sıkıştırmayacak ve belini de serbest bırakacak hamile abiye modelleri en çok tercih edilenlerden. Özellikle hamile düğün elbisesi olarak tercih edebilirsin.

Bu yazıyla göğüslere rahatlık geliyor: Hamile Sütyeni Nasıl Seçilir?

2- Yarım kollu hamile abiye elbiseleri

hamile abiyeleri

Hamile anne adaylarının tercihleri genelde uzun veya yarım kollu, uzun elbiselerden oluşuyor. Ama bizim seçtiğimiz elbiseler, bildiğin yarım kollardan farklı! Daha bol kesim ve dantel görünümlü yarım kollu hamile abiye modellerine bayılacaksın!

Karnın büyüdü diye tek tip giyinmeye son: Her Duruma ve Tarza Uygun Hamile Elbiseleri

3- Yarasa kollu abiyelere ne dersin?

hamile düğün elbisesi

Daha farklı bir görünüm istersen yarasa kollu abiye hamile elbiseleri tercih edebilirsin.

4- Hamilelikte straplez de giyebilirsin

hamile gece elbisesi

Eğer abiye kıyafetler içinde straplez modelleri beğeniyor ve kendine yakıştırıyorsan, hamileliğinde giymemen için bir sebebin yok! Straplez modelde birçok hamile abiye kıyafeti var. Biz senin için 2 tanesini seçtik. Elbette hamileliğinde göğüslerin büyüdüğü için pek rahat değiller ama bir gece hamile gece elbisesi olarak giyilir, ne olacak?

5- Klasik hamile abiye modelleri

hamilelik abiye modelleri

Hamilelik abiye modelleri içinden uzun kollu uzun elbiseler, her zaman bir klasiktir. Eğer senin tarzına bu elbiseler hitap ediyorsa, dantelli kolları olan veya göğüs kısmı çeşitli detaylarla süslenmiş hamile abiye elbise modellerini tercih edebilirsin.

Bu fikri sevdiysen bakmalısın: Uzun Yaz Akşamları İçin Birbirinden Şık Uzun Hamile Elbiseleri

<a name="6-6-abiye-dedigin-<a name=" 7-7-cicekli-hamile-elbiseleri-yaz-davetlerinin-goezdesi"="">

7- Çiçekli hamile elbiseleri yaz davetlerinin gözdesi

hep-uzun-mu-olacak">

6- Kısa hamile abiye modelleri de var

hamileler için abiye

Hamileler için abiye denince aklına hemen uzun elbiseler mi geliyor? Gelmesin! Kısa ve oldukça şık hamile abiye elbiseleri de var.

kısa hamile abiye

Eğer sen de doğal ve şık görünen kıyafetlerden hoşlanıyorsan, hamile giyim abiye modelleri içerisinde sana hitap eden elbiseler çiçekli olanlarıç Yaz düğünleri ve davetlerinde çiçekli ve yarım kollu abiyeler çok tutuluyor.

8- Abiye hamile tulumları da dikkat çekici

hamilelik abiyeleri

Hem pantolona hem de rahatına düşkün bir anne adayıysan, abiye hamile tulumlarına bir göz atmalısın. Bu tulumlar ile bütün gece en rahat ama en şık kadın sen olacaksın!

Tulumlar için daha çok önerimiz var, incelemelisin: 10 Hamile Tulumu Önerisi

9- Hamilelerin yeni trendi beyaz hamile elbiseleri

beyaz hamile elbisesi

Beyaz giymekten korkma! Hamile anne adayları elbise seçimlerinde artık beyaz rengi bol bol kullanıyor. Ayrıca bu elbiseler hamile fotoğraf çekimi için en çok tercih edilen elbiselerden!

10- Tek kollu hamile abiye elbiseleri de çok moda!

tek kollu hamile abiye

Tek kollu elbiselerin her zaman kendine has bir havası var! Bu tek kol ve askı modası zamanla hamile elbiselerine de yansıdı. Bizce hoş görünüyor, denemek istemez misin?

Şıklığına şıklık katman için, püf noktalarını yazdık: Hamile Abiye Giyiminin Püf Noktaları