Görür Görmez Bayılacağın Hamilelik Fotoğrafları

Heyecan, duygusallık, mutluluk, sabırsızlık... Hamilelik sürecinde tüm bu duyguları bir arada yaşayabileceğini ve bu duygularını ölümsüzleştirmek isteyeceğini biliyoruz. Bunu yapmanın en keyifli ve en kalıcı yolu, son zamanlarda popülerliğini gitgide arttıran hamilelik fotoğraf çekimi olabilir. Birbirinden güzel ve anlamlı hamilelik fotoğraflarına göz atmak ve ilham almak ister misin? Bu yazımızda, görür görmez "Ben de isterim!" diyeceğin hamilelik fotoğraflarını senin için sıraladık.

Bu yazımızdaki yaratıcı hamilelik fotoğraflarını da görmen lazım: Görür Görmez Kamera Karşısına Geçmek İsteyeceğin Birbirinden Yaratıcı Hamilelik Fotoğrafları

1. Sahiller, kusursuz hamilelik fotoğraflarında yerini alıyor

hamilelik fotoğrafları

Eğer hamileliğin yaz aylarına denk geliyorsa, fotoğraf çekimin için sahiller seni bekliyor. Denizsiz yapamayan biriysen, unutulmaz fotoğraflarını mavi sularla buluşturabilirsin.

2. Rengarenk çiçekler fotoğraflarını süslesin

hamile fotoğrafları

Bahar aylarında dört bir yanda açan ve gözümüzü alamadığımız rengarenk çiçeklerle bezeli bir bahçenin içerisinde çekilmiş hamilelik fotoğraflarını bir düşünsene! Böyle bir ortamda çektireceğin fotoğraflarına bakmaya doyamayacağına eminiz! Göbeğini serbest bırak, her fotoğrafta öne çıksın!

Bak onlar da göbeklerinden utanmıyor: Hamile Haliyle Ekranlarda Boy ve Karın Göstermekten Çekinmeyen 17 Ünlü

3. Bebek giysileri fotoğrafları süslesin

gebelik fotoğrafları

Göbeğinin içinde fotoğraflarının çekildiğinden bir haber olan bebeğinin birbirinden şirin kıyafetlerini kullanarak bir konsept oluşturabilirsin.

Bunlar bizi çok etkiledi, sen de bakmalısın: 2017’nin Ödül Alan Doğum Fotoğrafları

4. Bebeğin ayakkabılarını fotoğraflarda kullanabilirsin

hamile foto

Bebeğinin tombik ayaklarını koruyacak minicik ayakkabılar, gebelik fotoğraflarında sık sık kullanılıyor.

5. Gökkuşağının tüm renkleri fotoğraflarına yansısın!

Bu tarz bir fotoğrafı nasıl çektirebileceğini düşünebilirsin, ancak buna benzer fotoğrafları başarıyla ortaya çıkaran birçok profesyonel fotoğrafçı var.

Hazır bahsetmişken, doğumun sırasındaki özel anlarını da ölümsüzleştirmen mümkün! Alanınında en başarılı doğum fotoğrafçılarıları ile iletişime geçerek, birbirinden güzel fotoğraflara sahip olabilirsin!

6. Kışın en güzel yanı kar, hamilelik fotoğraflarında!

hamilelik fotoları

Kim demiş karda kışta fotoğraf çekimi yapılmaz diye! Bir kış hamilesiysen ve beyaz karlar her yanı örtmüşse, işte tam da hamilelik fotoğraf çekimi zamanı! Soğuk havada üşütmemeye dikkat et!

7. Eşini de fotoğraflara dahil edebilirsin!

hamile foto

Eşin bu keyiften mahrum kalmasın! Ortak anılarınızı birlikte ölümsüzleştirin.

8. İçindeki çocuğu balonlarla mutlu et!

balonlarla hamile fotoğrafları

Birbirinden renkli ve eğlenceli balonlar, konsepti ne olursa olsun her fotoğraf çekimine uyum sağlayabiliyor. Anne adayları buna benzer hamilelik fotoğraf çekimi için kıyafet tercihlerini beyaz hamile elbiseleri içerisinden yapıyorlar, senin de aklında olsun.

9. Tüm aile bireyleri hamile fotoğraf çekiminde bir araya gelsin!

hamile fotoğraf çekimi

Zaten bir çocuğun varsa, birlikte keyifli fotoğraflara imza atabilirsiniz. Bu fotoğraflar tüm aile için unutulmaz bir anı olacak.

10. Bebeğinin en çok seveceğini düşündüğün oyuncak, fotoğraflarında!

hamile çekimi

Bebeğin için daha doğmadan aldığın birbirinden sevimli oyuncakları fotoğraflarına dahil etmeye ne dersin?

11. Yüzme tutkunu anne adaylarının tercihi su altı fotoğrafları

hamile su altı foto

Suların hakimi anne adaylarının yeni trendi su altı hamilelik fotoğrafları. Sen de bir deniz kızı gibi yüzmelere doyamayan anne adaylarındansan bu fotoğraf çekimi fikrine bayılacaksın!

Fotoğrafları gördük, beğendik. Hadi sen de çekimini planla: Bu Günler Geri Gelmez: Hamile Fotoğraf Çekimi Yaptırabileceğin 10 İstanbul Hamile Fotoğrafçısı!

Bu makaleyi arkadaşlarınla paylaş: