Hamile Fotoğraf Çekimi İçin 10 İstanbul Hamile Fotoğrafçısı!

Hayalini kurduğun fotoğraflara kavuşmak için profesyonel bir hamile fotoğrafçısı mı arıyorsun? Hamilelik fotoğraflarını çektirebileceğin profesyonellere ulaşmak için içeriğimizi okuyabilir, en güzel zamanlarını ölümsüzleştirecek 10 İstanbul hamile fotoğrafçısı hakkında bilgi alabilirsin.

1- Happy Portraits - Mutlu Aileler, Mutlu Portreler

Bebeğine kavuşmadan önce hamilelik fotoğrafları çekimini işinin ehli bir ekibe emanet etmek istersen, Happy Portraits - Mutlu Aileler, Mutlu Portreler'i tercih edebilirsin.

Hamilelik, bebek, aile ve mezuniyet alanlarında çekim hizmeti veren Happy Portraits'ten destek almak için, 2 hafta önce iletişime geçmen yeterli. Çekimler senin isteğine göre stüdyoda ya da dış mekanda yapılabiliyor. Paket içeriğinde; orijinal kopya teslim, film ve albüm gibi teslim seçenekleri var.

2- Tuba Sönmezöz

Güzel bir hamilelik albümü oluşturmak için kapısını çalabileceğin profesyonellerden biri de Tuba Sönmezöz.

Onlarca kategoride çekim yapan ve mesleğine olan düşkünlüğü tarzına da yansıyan Sönmezöz, yaptığı işlerle ilgili olarak zaman zaman televizyon programlarına da konuk oluyor.

Zengin içerikli bir web sitesi olan ve video çekimi de yapan Tuba Sönmezöz'ün çalışma ofisi İstanbul Caddebostan'da bulunuyor. Tuba Sönmezöz çekim ücretlerini konsepte ve detaylara göre özel olarak şekillendiriyor.

3- Başak Başol Photography

Sıra dışı fotoğraflarıyla ilgi çeken bir diğer fotoğraf sanatçısı da Başak Başol. Hamile fotoğrafçısı denince akla gelecek ilk isimlerden biri olan Başak Başol, özellikle dış mekan çekimleriyle biliniyor.

İstanbul'un büyülü atmosferinde can alıcı birbirinden renkli karelere imza atıyor. Müşterileri için çeşitli paketler sunan ve çekim fiyatları 600 TL ile 750 TL arasında değişen Başak Başol, İstanbul Anadolu Yakası'nda hizmet veriyor.

4- Neş'e Kübra Photography

Üyesi olduğu "İstanbul Fotoğraf & Sinema Amatörleri Derneği'nde" aldığı eğitimlerle fotoğrafçılığa 2005 yılında başlayan Neş'e Kübra Yüksel'in, birçok kurum ve alanında önemli isimlerle fotoğraf çalışmaları var.

En değerli anlarını duygusal, estetik ve şık duygularla ölümsüz kılmak için Neş'e Kübra Photography ile iletişime geçmek istersen formu doldurman yeterli.

5- Özlem Gülbay Photography

Ailelerin heyecanına tanık olmanın, en güzel anlarını paylaşmanın en büyük mutluluğu olduğunu belirten Özlem Gülbay, fotoğrafçılığı bir iş olarak değil hayat tarzı olarak görüyor. Bu sebeple fotoğrafçılığı çok severek ve büyük bir heyecanla yapıyor. Başarının da böyle yakalanabileceğini düşünüyor.

Sen ve çocuğun için harika anılar kaydetmek istersen, Özlem Gülbay Photography'nin profil sayfasındaki iletişim bilgilerine ulaşabilir ve bilgi alabilirsin. Ayrıca fotoğrafçının çektiği birbirinden güzel karelere bakarak kararını kolaylaştırabilirsin.

6- Medya Bal

Medya Bal profesyonel ve sanatkar ekibi ile her bütçeye uygun paketleri, albüm çekimi, doğum belgeseli, organizasyon çekimleri, etkinlik sırasında sıcak satış, video çekimi, kısa klip, helikopter çekimi, jimmy jib gibi hizmetleri ve tecrübeleri ile 2007 yılından beri hizmet veriyor.

Medya Bal, her geçen gün artan tecrübe ve heyecanıyla mutlu anlarına şahitlik etmek ve mutluluk masalını beraber ölümsüzleştirmek için seni bekliyor! İletişime geçmek için profil sayfasını incelemeyi unutma.

7- Papiş Baby Photo

Hayatın belki ilk, belki daha fazla ama bir ömürde asla unutulmayacak en önemli duyguyu yaşamak üzeresin. Biraz stresli, fazlasıyla duygusal ve heyecanlı olan anne ve baba olma duygusuna adım adım yaklaşırken, bu unutulmaz karelerin fotoğraflarını kime çektireceğine karar vermek istiyorsun.

2006 yılında yeni yeni başlayan “doğum fotoğrafçılığı” sektörünün başlangıç firmalarından olan ve yıllardır binlerce ailenin duygularını kusursuzca fotoğraflayıp ölümsüz hale getiren Papiş Baby deneyiminden evde ya da stüdyoda faydalanabilirsin!

8- Öykü Özgen

Öygü Özgen, Kocaeli Üniversitesi Görsel İletişim Tasarımı bölümünü okumanın yanında meslekle ilgili çeşitli akademi ve kurslarda özel eğitimler alarak mesleğinin eğitim kısmını tamamlayan bir fotoğrafçı.

Türkiye'deki birçok reklam ajansına stüdyo fotoğrafçılığı dalında profesyonel fotoğrafçılık hizmeti veren Özgen, onlarca hastanede doğum fotoğrafçılığı yaptı.

Şimdi tek istediği; senin ve bebeğinin en özel anlarınızı gelecekte tebessümle hatırlamanızı sağlamak!

9- En Mutlu Anım

İstanbul'da işinin ehli olan ve farklı stillerde, sıra dışı fotoğraflar çeken sanatçılara kolaylıkla ulaşabilirsin. Uygun fotoğrafçı için henüz karar vermediysen İstanbul hamile fotoğrafçıları arasında yer alan En Mutlu Anım'ı tercih edebilirsin.

En Mutlu Anım'ı kuran Emine Mazı, çektiği ilk doğum fotoğrafları ile birlikte bu işi çok sevdiğini daha da iyi anlayarak, önceliğini doğum, hamile ve yenidoğan fotoğrafçılığına verdi. Albümlerdeki her türlü tasarım ve ditijal işlemi kendisi yapıyor.

Çekimin başladığı ilk andan, paketlenmesine kadar her noktada özenli olmaya gayret ediyor ve sen büyük mutluluğunuzu yaşarken, bunun tekrarı olmayacak bir an olmasının bilinciyle çalışıyor. Kendisinden fiyat ve paket bilgileri almak istersen, profil sayfasındaki formu doldurabilirsin.

10- By Yekta

Bebeğinle paylaştığın her an By Yekta için önemli. Hamileliğinle başlayan yolculuktan, doğumuna ve bebeğinin ilk günlerine kadar tüm anılarını biriktirebilmek için By Yekta'nın profesyonel çekimlerini mutlaka incele.

Mecidiyeköy'de hizmet veren firma, istersen çekimi dış mekanda da yapıyor. Fotoğraf albümlerinin teslimat süresi 4-8 hafta aralığında. Bilgi almak için profil sayfasında yer alan formu doldurabilirsin.